8/11/2010 16:23new
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
Anna Drašnarová
5/8/2020 22:22new
Uvolnění míst po zápise
Dobrý den,
děkuji za odpověď. Ještě bych se chtěla zeptat, kdy jsou (popřípadě byly) termíny zápisů a jestli nám pak dá někdo vědět, jestli se dobírají další uchazeči či nikoliv.
7/8/2020 19:52new
Dobrý den,
termíny zápisu již proběhly, ale zatím není určeno, kdy se o této věci rozhodne. V případě přijetí na základě nenaplněné kapacity programu Vás bude fakulta sama informovat o dodatečném přijetí.
Klára Zouharová
15/7/2020 05:16new
Další informace (k zápisu,...)
Dobrý den,
Včera jsem v e-přihlášce zjistila, že jsem byla přijata, ale nedostala jsem žádné další informace, co mám dělat teď (jak to je se zápisem,...), tak jsem se chtěla zeptat, zda se tyto informace budou ještě někam posílat nebo se dají zjistit někde jinde. Předem děkuji za odpověď.
23/7/2020 23:08new
Vážená slečno Zouharová,
nyní, prosím, vyčkejte na pozvánku k zápisu, kde budou uvedeny všechny potřebné informace.
Alena Kladivová
16/7/2020 14:01new
Chyba pri scitani bodu
Dobry den, nebyla mi v testu varianta 2 uznana spravna odpoved 34 b. Mela jsem zaskrtnuto (je videt i v archu), ale pocitano 0. Zjistila jsem, ze jsem nebyla prijata z kapacitnich duvodu. Domnivam se, ze se jedna o procesni chybu. Chci podat odvolani, ale neznam cislo jednaci. Prijde mi vyrozumeni pisemnou formou s c.j.? Dekuji za odpoved. Alena
23/7/2020 23:07new
Vážená slečno Kladivová,
číslo jednací naleznete v pravém horním rohu textu rozhodnutí o nepřijetí, které je vloženo ve Vaší e-přihlášce.
last modified 29/7/2020 17:47 new
Přijímačky navazující magisterské studium

Dobrý den, chtěl jsem se jen zeptat. Ukončil jsem bakalářské studium a nyní mam podanou přihlášku na navazující magisterské studium obor učitelství pro základní školy - němčina. V přihlášce mám stále "dosud nerozhodnuto", tak jsem se chtěl zeptat, zda takhle čeká více lidí co navazují nebo kdy se toto řeší?

Děkuji předem za všechny ohlasy.
31/7/2020 00:11new

No předpokládám, že pokud přijímačky do navazujícího studia jsou začátkem září (do těch programů, kde se konají i ty "odborné") a zápis do studia koncem září, bude zasedat jedna přijímací komise někdy v tom mezidobí a nebudou to drobit zvlášť pro programy "bez dodatkových testů". Nehledě k tomu, že i na té němčině může jít někdo ke státnicím až v září.

Pokud to "dosud nerozhodnuto" svítí tam, kde pak bude rozhodnutí o přijetí, tak by to mělo být v pořádku (i kdyby byl někde níže například údaj o tom, že přijímací zkouška byla odpuštěna/vykonána na určitý počet bodů), protože formálně musí zkrátka rozhodnout přijímací komise.

V případě nejasností je zde studijní oddělení, vypadá to, že přijímací řízení má na starosti paní/slečna Bednářová: https://www.ped.muni.cz/student/studijni-oddeleni .
31/7/2020 21:22new
Dobrý den,
přijímací komise bude zasedat v polovině září.
Alena Kladivová
8/9/2020 13:57new
Termin projednani odvolani
Dobry den, kdy bude termin projednani odvolani na KS Bc. obor logopedie? Dekuji.
9/9/2020 10:05new

Dobrý den,
11.9. zasedá poradní komise rektora ve věci odvolání na Pedagogické fakultě. Rozhodnutí o odvolání Vám bude doručeno v týdnu následujícím po odvolání.

Hezký den
Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Alena Kladivová
10/9/2020 14:38new
Dekuji za informaci.