Thread: Odvolání/
Vít Dvořák
20/6/2020 16:59new
Podmínky TSP - Praha, fakulta stavební ČVUT, učebna C215
Dobrý den,
rád bych se podělil o mou zkušenost z dnešního testu studijních předpokladů na MUNI. Test jsem psal v Praze, na stavební fakultě ČVUT v učebně C215 od 12:00. Můj příspěvek se bude týkat lavic a rád bych se zeptal zda-li lze toto považovat za důvod pro případné odvolání. Ostatních uchazečů ze stejné budovy bych se rád zeptal, zda popisovaný problém cítí stejně jako já.


Připouštím, že mám v pase pár čísel navíc, avšak výška desky lavice (téměř v úrovni mého klína) spolu s vzdáleností hrany desky lavice od mého hrudníku a její příliš krátké délky mě nutili při psaní testu nepřirozeně ohýbat má záda a krk. Po pár desítkách minut v této pozici jsem začal cítit bolest zad a krku, které se časem stupňovali a bránili mi v soustředění se na test. Naštěstí přede mnou nikdo neseděl a proto jsem asi v půli testu začal přidržovat zadání ve vzduchu v místech, kde by jinak seděl jiný účastník. Toto mi částečně ulevilo ale se zadáním ve vzduchu jsem v něm nemohl řešit úlohy. Ani prostoru na nohy nebylo mnoho - má kolena se silou opírala o sedačku přede mnou a připadal jsem si jako v letadle nízko nákladové společnosti.  Po testu mě ještě hodinu bolela kolena, krk a záda mě bolí do teď.

Předem děkuji za Vaši odpověď

Dvořák

20/6/2020 22:45new
A co teprve ti nešťastníci, co tam musí studovat...