8/11/2010 16:20new
Dotazy specifické pro fakultu informatiky.
Ondrej Franko
1/2/2021 13:04new
Prominutí prijímačiek s Matematickou olympiádou
Dobrý deň, hlásim sa na odbor Informatika a chcel by som požiadať o prominutí prijímačiek vďaka umiestneniu ako úspešný riešiteľ krajského kola matematickej olympiády kategórie A na Slovensku. Niekde je napísané, že cez e-prihlášku môžem poslať iba tú žiadosť a nie prílohy a teda ak správne chápem by som v tomto prípade mal poslať kópiu internetovej stránky s výsledkovou listinou poštou (?) ale niekde je zase napísané, že prílohy treba poslať poštou iba v prípade, že sú notársky overované. Teda mám túto stránku ako prílohu vložiť spolu so žiadosťou do e-prihlášky alebo mám vytlačiť webovú stránku a poslať ju poštou?
last modified 1/2/2021 17:40 new
Moje představa (jako proděkana zodpovědného za přijímací řízení) je, aby uchazeči, kteří se k nám hlásí jako úspěšní řešitelé středoškolských soutěží, nemuseli tyto svoje úspěchy složitě dokládat. Mělo by stačit (i elektronicky) poslat výsledkovou listinu dané soutěže, resp. kopii diplomu s odkazem, kde lze úspěch ověřit. Nic úředně ověřovat nebo posílat poštou není třeba.

Cituji z formuláře k žádosti o prominutí: "VARIANTA 7,8 - uchazeč doloží účastnickým listem či diplomem, případně kopií výsledkové listiny pořadatele (stačí strana se jménem uchazeče, ale musí být patrno, o jakou soutěž a které kolo se jedná, včetně bodového zisku a roku soutěže). Na dokument uchazeč uvede webovou adresu (i rukou), kde lze výsledek ověřit."