26/10/2008 21:41new
Administrativa (doklady, platby atd.)
Adéla Pazderová
22/6/2021 09:06new
Nahrání maturitního vysvědčení.
Dobrý den,
Do jakého data musím nahrát mé maturitní vysvědčení? V přihlášce ani na e-mailu, webových stránkách nic nemohu najít. Nepřišlo mi ani potvrzení o přijetí a termín zápisu, jelikož předpokládám, že vysvědčení se má nahrát do datumu zápisu.
Předem děkuji za odpověď.
Pazderová A.
30/6/2021 19:33new

Vážená slečno Pazderková,
informace o zápisu najdete na následující stránce: https://www.ped.muni.cz/pro-uchazece/zapis-ke-studiu

Konkrétněji k maturitnímu vysvědčení - nahrává se online v období zápisu od 12. 7 do 25. 7., případně je možný podmíněný zápis a pozdější doložení:

"V letošním roce 2021 v souladu se zákonem o vysokých školách počítáme s možností podmíněného zápisu. Přijatí uchazeči a přijaté uchazečky se mohou ke studiu podmíněně zapsat i bez okamžitého doložení dokladu o předchozím vzdělání. Je však nezbytně nutné doložit požadované dokumenty do 12. 9. 2021. V pondělí 13. 9. 2021 již zahajuje období výuky podzimního semestru."

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Aneta Dvořáková
20/8/2021 19:43new
Dobrý den,
maturitní vysvědčení jsem nahrála 12.7. a stále mi svítí v přihlášce podmíněný zápis. Můžu se zeptat, do kdy se maturitní vysvědčení schvaluje?
Děkuji.
S pozdravem
Aneta Dvořáková
22/8/2021 20:41new

Mám stejný problém, maturitní vysvědčení mám nahrané v ISu již měsíc a stále mám na profilu podmíněný zápis. Jsem z toho stejně jako kolegyně nejistá.

Daniela Pešová.
28/8/2021 22:01new
Nemohu najít kam se v informačním systému vysvědčení nahrává, můžete mi někdo poradit?
2/9/2021 13:02new

Dobrý den,
dotazy ohledně podmíněného zápisu a nahraného maturitního vysvědčení prosím směřujte na studijní oddělení Pedagogické fakulty na adrese prijimacky@ped.muni.cz.

Co se týká dotazu slečny Timoranské, úředně ověřená kopie maturitního vysvědčení se zasílá na studijní oddělení Filozofické fakulty jako je uvedeno zde na stránkách fakulty: https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/zapis-do-studia#zapis

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení