26/10/2008 21:41new
Administrativa (doklady, platby atd.)
Vendula Pardubová
6/5/2021 14:29new
Smazání doložené BP
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda by bylo možné smazat moji doloženou bakalářskou práci. Nyní totiž odevzdávám svoji BP do univerzitního systému Mendelovy univerzity, kterou nyní studuji, a vloženou práci mi to vyhodnotilo jako plagiát, jelikož tato práce již "existuje" zde. Sem bych práci nahrála později. Děkuji za odpověď.
8/5/2021 23:57new

Dobrý den,
dokument jsem Vám nyní z e-přihlášky smazala.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Kateřina Schneiderová
17/6/2021 19:25new
Nahrani maturitniho vysvedceni do IS
pravnicka fakulta na setkani zverejnila, ze maturitni vysvedceni ma byt nahrano do IS v prihlasce do 31.7., ale uz nikdo nerekl, od kdy to bude mozne. nevi nekdo, kdy muzem ocekavat spusteni teto funkce?
27/6/2021 00:05new

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní odpověď. Nahrávání maturitního vysvědčení do e-přihlášky by již mělo být možné. Pokud by se Vám jej stále nedařilo nahrát, opětovně mě prosím kontaktujte.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Adéla Pazderová
22/6/2021 09:06new
Nahrání maturitního vysvědčení.
Dobrý den,
Do jakého data musím nahrát mé maturitní vysvědčení? V přihlášce ani na e-mailu, webových stránkách nic nemohu najít. Nepřišlo mi ani potvrzení o přijetí a termín zápisu, jelikož předpokládám, že vysvědčení se má nahrát do datumu zápisu.
Předem děkuji za odpověď.
Pazderová A.
30/6/2021 19:33new

Vážená slečno Pazderková,
informace o zápisu najdete na následující stránce: https://www.ped.muni.cz/pro-uchazece/zapis-ke-studiu

Konkrétněji k maturitnímu vysvědčení - nahrává se online v období zápisu od 12. 7 do 25. 7., případně je možný podmíněný zápis a pozdější doložení:

"V letošním roce 2021 v souladu se zákonem o vysokých školách počítáme s možností podmíněného zápisu. Přijatí uchazeči a přijaté uchazečky se mohou ke studiu podmíněně zapsat i bez okamžitého doložení dokladu o předchozím vzdělání. Je však nezbytně nutné doložit požadované dokumenty do 12. 9. 2021. V pondělí 13. 9. 2021 již zahajuje období výuky podzimního semestru."

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Aneta Dvořáková
20/8/2021 19:43new
Dobrý den,
maturitní vysvědčení jsem nahrála 12.7. a stále mi svítí v přihlášce podmíněný zápis. Můžu se zeptat, do kdy se maturitní vysvědčení schvaluje?
Děkuji.
S pozdravem
Aneta Dvořáková
22/8/2021 20:41new

Mám stejný problém, maturitní vysvědčení mám nahrané v ISu již měsíc a stále mám na profilu podmíněný zápis. Jsem z toho stejně jako kolegyně nejistá.

Daniela Pešová.
28/8/2021 22:01new
Nemohu najít kam se v informačním systému vysvědčení nahrává, můžete mi někdo poradit?
2/9/2021 13:02new

Dobrý den,
dotazy ohledně podmíněného zápisu a nahraného maturitního vysvědčení prosím směřujte na studijní oddělení Pedagogické fakulty na adrese prijimacky@ped.muni.cz.

Co se týká dotazu slečny Timoranské, úředně ověřená kopie maturitního vysvědčení se zasílá na studijní oddělení Filozofické fakulty jako je uvedeno zde na stránkách fakulty: https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/zapis-do-studia#zapis

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Matúš Martiška
28/6/2021 11:30new
Dokumenty k zápisu

Dobrý deň,

do prihlášky som priložil autorizovanú konverziu (vo formáte ASICE) originalych dokumentov "Dodatok k vysvedceniu o maturitnej skuske" a "Vysvedcenie o maturitnej skuske". Chcel by som len vediet či netreba úradne overenú kópiu týchto dokumentov a nie originali a ci sa jedna o tieto dva dokumenty alebo treba doložit ešte niečo iné.

Ďakujem veľmi pekne, prajem pekný zvyšok dňa.
Vojtech Jánoš
28/6/2021 12:05new
Ahoj, možno sa mýlim, ale pošta konverziou osvedčuje, že ide o originálny dokument. V tom danom formáte je aj XML doložka. Preto si myslím, že osvedčenie konverziou, ktoré pošta ponúka, je rovnocenné s notárskym potvrdením. Také doklady možno používať aj na právne účely - je možné si toto info nájsť niekde na stránkach pošty.
Každopádne, tiež som len nastávajúci študent 1. ročníka, takže si nie som 100% istý, čo univerzita požaduje.
last modified 28/6/2021 12:36 new
Jak píše kolega, konverze dokumentu z listinné do elektronické podoby oprávněnou osobou umožňuje tuto elektronickou podobu používat se stejnou právní váhou jako tu listinnou. Mě osobně ale zajímá, zda je MU schopna s kontejnerem ASiC-E pracovat. Státní správa to totiž neumí.
Matúš Martiška
28/6/2021 22:30new
Ďakujem za pomoc,
neviem či pred možným zápisom sa priložené dokumenty kontrolovali alebo ako to funguje ale bol som schopný sa zapísať do štúdia tak hádam sú vporiadku aj vo formáte ASICE.
29/6/2021 06:28new
Jasně, díky za informaci, nenaznačoval jsem, že by to nešlo, tím lépe, že to jde.
Adéla Reslerová
30/6/2021 18:10new
Problém s ověřením identity
Dobrý den,
Do své e-přihlášky jsem nahrála svůj občanský průkaz ve stanovené lhůtě před přijímačkami a vše proběhlo v pořádku. Jde o to, že mi byl OP odcizen, byl mi založen nový a ten mi vydají za 14 dnů (tj. 14.7.) po datumu zápisu. Teď mám pouze dočasný OP bez fotografie. Jak mohu ověřit svoji identitu v tomto případě? Stačí předložit např. řidičský průkaz? Pas bohužel nemám.
Předem děkuji za odpověď,
Reslerová Adéla
30/6/2021 19:43new

Dobrý den,
sken občanského průkazu již nutný není, budete provádět ztotožnění (přes e-identitu či videohovor). Vyčkejte prosím na spuštění zápisu a podrobné instrukce.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Daniela Uhrinová
4/7/2021 16:43new
Plná moc
Dobrý den,
kde, prosím, najdu dokument o plné moci na Lékařské fakultě?
Děkuji za odpověď.
4/7/2021 19:52new

Dobrý den,
dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Lékařské fakulty na adrese prihlaska@med.muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení