28/2/2021 14:07new
Rozhodnutí o výsledku přijímacího řízení

Dobrý den,
prosím, Váš dotaz směřujte na studijní oddělení Lékařské fakulty na adrese prihlaska@med.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
David Severa
26/2/2021 13:38new
Nestihnu podat doklad o složení zkoušky v termínu

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda mám nějakou možnost, jak zaručit fakultě poslání certifikátu k prominutí přijímací zkoušky z aj a TSP na obor Angličtina-Geografie za úspěšné absolvování odborné zkoušky z anglického jazyka na úrovni B2, která se ovšem koná až 12.3.2021 a certifikát z ní se zasílá ještě později. Nestihnu tudíž přiložit certifikát k přihlášce a žádosti o prominutí přijímacích zkoušek.

Opravdu není možné fakultě zaručit poslání certifikátu v momentě, kdy ho dostanu? Výsledky zkoušky B2 budu vědět již před termínem TSP a zkoušky z AJ, tudíž v případě neúspěchu u zkoušky B2 bych se přijímacích zkoušek zúčastnil.

Děkuji,
David Severa
27/2/2021 14:49new
Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno v jiné složce.
185.128.200.*
28/2/2021 12:33new
Rodné číslo
Mohu požádat o přijetí bez rodného čísla, protože se nacházím mimo Českou republiku a dosud jsem žádné neobdržel.
Prosím, informujte nás také o tom, kdy proběhne 2. kolo žádostí o přijetí.
28/2/2021 19:24new

Dobrý den,
jako cizinec rodné číslo neuvádíte, do přihlášky, prosím, zadejte číslo cestovního pasu.
Druhé kolo pro podávání přihlášek univerzita běžně nevyhlašuje, tudíž se žádné nekoná.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Alena Neumannová
8/3/2021 10:50new
Přednostní přijetí - předat katalogový list proděkanovi
Dobrý den,
požádala jsem o přednostní přijetí pomocí IQ testu od Menzy a katalogového listu dokazující můj průměr známek. V mojí e-přihlášce je napsané: Předat katalogový list proděkanovi. Znamená to, že mám podniknout nějaké kroky k předání? A pokud ano, jaké? A nebo to znamená, že se moje přihláška zpracovává a mám pouze čekat?

A moje další otázka je jak dlouho běžně trvá, než se dozvím jestli je moje přednostní přijetí schválené a jestli jsem byla přijata?

Děkuji
8/3/2021 12:50new

Dobrý den,
tato poznámka slouží fakultě, pro Vás tedy není nijak důležitá.
Fakulta má lhůtu 30 dnů na vyjádření se k Vaší žádosti od chvíle obdržení této žádosti.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Ondřej Švanda
12/3/2021 18:53new
Skenování souborů do e-přihlášky

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, zda je nutné vkládat do e-přihlášky naskenované obě strany občanského průkazu a vysvědčení z předchozích let nebo jestli stačí pouze přední strana. Děkuji.

Ondřej Švanda
15/3/2021 21:53new

Dobrý den,
do e-přihlášky nahráváte pouze přední stranu OP. Dotaz ohledně vysvědčení prosím směřujte na studijní oddělení příslušné fakulty, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Tereza Nossková
12/3/2021 23:16new
Smazání přílohy
Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, odevzdávám motivační dopis na obor dějiny umění, který má být do zítra, ale dokument se starým motivačním textem jsem již vložila před nějakou dobou a když jsem ho chtěla vyměnit za přepsaný, nejde smazat. Uložila jsem ho proto v přihlášce jako úvahu. Je to velmi matoucí a proto bych se chtěla zeptat, jestli je nějaká šance, že ten špatný dokument půjde smazat?
15/3/2021 21:55new

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno na prihlaska@muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Simona Rančev
16/3/2021 21:42new
Dopis od děkana
Dobrý den,
mam otázku ohledně e-mailu, který mi přišel a bylo mi v něm sděleno, že „Ve svých e-přihláškách nyní najdete dopis od děkana naší fakulty prof. PhDr.
Milana Pola, CSc. s informacemi o dalším průběhu přijímacího řízení." Bohužel to nemohu nikde najít.
Děkuji mockrát
Rančev
17/3/2021 22:04new

Dobrý den,
Váš dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese prijimaci.rizeni@phil.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Petra Kotlárová
18/3/2021 23:06new
Doklad totožnosti
Kam je možné nahrát doklad totožnosti? Nemohu takovou záložku nikde najít
Miroslava Čížková
19/3/2021 14:56new
také se snažím a marně, děkuji za pomoc
Sára Kostrhonová
19/3/2021 21:49new

Ahoj. Musíte si v E-přihlášce (IS) rozkliknout --> Můj profil --> Upravit osobní údaje --> dole klikni na "uložit a pokračovat" --> na další stránce "vybrat přílohu" z PC. Jsou tam i pokyny k parametrům, takže je dobré si to přečíst.

Snad jsem to napsala srozumitelně :)
Adéla Spisarová
24/3/2021 09:15new
Dobrý den, ani podle těchto instrukcí se mi nepodařilo najít kam mám nahrát naskenovaný op. Po uložení osobních údajů tam mám jen příloha 3 a dokumenty týkající se prominutí zkoušky.
24/3/2021 17:41new

Dobrý den,
rubriku pro nahrání skenu OP u Vaší přihlášky nemůžete nalézt z toho důvodu, že se sken nahrává pouze pro potřeby TSP online. Tento test však není podmínkou pro přijetí pro program, do nějž jste si podala přihlášku.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Kristýna Nováková
21/3/2021 14:22new
Omylem jsem nahrála fotografii ve formátu jpeg místo jpg a nyní ji již nemohu smazat a nahrát znovu. Je to problém a mám si zavolat na studijní nebo stačí i tento formát?
21/3/2021 14:39new

Dobrý den,
formát jpeg je v pořádku.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Miroslava Čížková
22/3/2021 09:06new
Dobrý den, ani dle výše uvedených instrukcí se mi nedaří najít místo, kam nahrát scan op. Je možné, že to již není třeba - jsem-li absolvent MU a mé údaje jsou již někde v is?? Děkuji M. Čížková
23/3/2021 21:11new

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno na prihlaska@muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Šimon Pávek
22/3/2021 11:35new
Smazání přihlášky

Dobrý den,
před cca týdnem jsem s hrůzou při zjišťování, zda se mi synchronizovaly výsledky scio testů s přihláškou, že je má přihláška bez jakéhokoli upozornění zrušená. Správní poplatek mi i přesto byl stržen z účtu a na studijním oddělení dané fakulty (FSS) se již několikátý pracovní den nejde dovolat. Mohu poprosit o další postup, když chci přihlášku obnovit?
Předem děkuji

Pávek
23/3/2021 21:19new

Dobrý den,
žádnou z Vašich aktuálních přihlášek neevidujeme jako zrušenou.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
22/3/2021 14:22new
Rozhodnutí o přijetí
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda se mě týká naskenování občanského průkazu, když už v Isu mám uvedené rozhodnutí o přijetí nebo už pouze čekám na pozvánku k zápisu? Mnohokrát děkuji za odpověď. Horáková Johana
23/3/2021 21:16new

Vážená slečno Horáková,
naskenování OP se Vás v tomto případě netýká.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Michaela Strejčková
22/3/2021 18:17new
Rozhodnutí o přijetí
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jak přesně to má vypadat v případě, že mi bylo potvrzeno prominutí přijímací zkoušky?
V e-přihlášce mám v 1. kolonce Prominutí přijímací zkoušky: prominuta, ale pod tím Výsledek přijímacího řízení: dosud nerozhodnuto. Nejsem si úplně jistá výsledkem mé žádosti.
Děkuji, Michaela Strejčková
23/3/2021 21:14new

Vážená slečno Strejčková,
přijímací zkouška Vám byla prominuta - nemusíte se jí účastnit, ale čekáte na doručení rozhodnutí o přijetí. To se Vám rovněž zobrazí v e-přihlášce.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Adéla Spisarová
24/3/2021 11:27new
Doklad totožnosti
Dobrý den, v mé e-přihlášce stále nemohu nalézt místo kam mám nahrát naskenovaný op. Ani podle instrukcí, které byly přidány do jednoho z předchozích vláken se mi to nepodařilo.
Natálie Mazánková
24/3/2021 16:08new
Zdravím, zkuste se podívat na diskuzi z 18. 3. 2021 s názvem Doklad totožnosti. Je to tam pěkně vysvětlené. Snad Vám to pomůže. :)
Matúš Martiška
24/3/2021 21:55new
Doklad totožnosti nemá 300dpi

Dobrý deň,

len som sa chcel ujisťiť či nevadí keď mobilným telefonom odfotený OP nemá 300dpi. Kedže som to pochopil tak, že naskenovaný musí mať 300dpi+ ale ten odfotený mobilom ktorý je čítatelný nemusí.

Ďakujem vopred za odpoveď a prajem pekný zvyšok dňa.
25/3/2021 14:39new

Vážený pane Martiška,
nyní jsem kontrolovala kvalitu Vašeho skenu OP a můžete to tak nechat.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Anna Jurtíková
25/3/2021 12:54new
Prominutí přijímací zkoušky a rozhodnutí o přijetí
Dobrý den,
v přihlášce mám vyznačenou skutečnost, že mi byla prominuta přijímací zkouška, ale v kolonce výsledku přijímacího řízení mám stále napsáno dosud nerozhodnuto. Chtěla bych se proto zeptat, zda mám počítat s možností, že přijata nebudu a bude proto potřeba poté psát TSP nebo jsem přijata byla a tato skutečnost jen nebyla stále vyznačena v mé e-přihlášce.
Děkuji, Anna Jurtíková
25/3/2021 14:41new

Vážená slečno Jurtíková,
Vámi uvedené informace znamenají, že určitě nepodstupujete přijímací zkoušku, ovšem zatím nebylo rozhodnuto, zda jste byla přijata. Tuto skutečnost se dozvíte až po uplynutí termínu přijímací zkoušky.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Adéla Fuxová
26/3/2021 10:44new
Dobrý den,
znamená to tedy, že ikdyž nám byla přijímací zkouška prominuta, nemáme 100% jistotu přijetí? V diskuzních fórech z minulých let jsem většinou našla, že když je zkouška prominuta, je uchazeč přijat a čeká jen na formální rozhodnutí, ale má to jisté.
Předem děkuji za odpověď.