31. 3. 2021 12:53nové
Prominutí přijímací zkoušky a rozhodnutí o přijetí

Dobrý den,
nyní jsem se o tom bavila s kolegou a je to tak, jak uvádíte. Uchazeči s prominutou přijímací zkouškou čekají na formální informaci o přijetí, ale v podstatě jsou přijati.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Sabina Pačková
25. 3. 2021 15:29nové
Scan OP a prominutí přijímací zkoušky
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda-li mám přikládat scan občanského průkazu, když mám v e-přihlášce pod Prominutí přijímací zkoušky napsáno prominuta, ale u výsledku dosud nerozhodnuto. Nevím tedy, jestli budu dělat přijímací zkoušky nebo ne.
Děkuji za odpověď, Sabina Pačková.
25. 3. 2021 16:28nové

Dobrý den,
Vámi uvedené informace znamenají, že Vám přijímací zkouška byla prominuta, ovšem zatím nebylo rozhodnuto, zda jste byla přijata. Sken OP ale tedy nedokládáte.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Dominika Schönigerová
25. 3. 2021 21:47nové
Prominutí příjímací zkoušky a přijetí ke studiu
Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat, kde v e-přihlášce najdu, zda mi byla přijímací zkouška prominuta či nikoli. Nikde jsem tuto skutečnost nevyčetla a žádnou zvýrazněnou kolonku také nevidím. V případě, že mi byla zkouška prominuta se neúčastním TSP a po jejich napsání 24.4.2021 se dozvím, zda jsem přijata ke studiu? Chápu to tak správně?
Děkuji za odpověď
Dominika Schönigerová
30. 3. 2021 22:15nové

Dobrý den,
o Vaší žádosti o prominutí přijímací zkoušky zatím nebylo rozhodnuto. Tuto skutečnost by jste jinak viděla u Vaší přihlášky.
Jinak vše chápete správně, jakmile by Vám bylo u kolonky "Žádost o prominutí přijímací zkoušky" vloženo PROMINUTA, tak se přijímací zkoušky nezúčastníte a po jejím termínu Vám bude do e-přihlášky nahráno rozhodnutí o přijetí.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Jan Sečkař
26. 3. 2021 08:31nové
E-přihláška vkládání občanského průkazu
Dobrý den, do dnešního dne jsem neměl platný občanský průkaz. Avšak do systému od dne 25. 03. nelze vkládat občanský průkaz, nevím jak mám postupovat, znamená to, že moje šance se propásla? Děkuji předem za odpověď. Nikde mi nikdo neodpovídá a možnost zaslat scan někam jinam nevidím.
27. 3. 2021 20:40nové

Dobrý den,
sběr skenů OP v rubrice "Sken osobního dokladu" byl výjimečně prodloužen a tímto Vás žádáme o okamžité nahrání Vašeho dokladu do e-přihlášky. Děkujeme.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Eliška Málková
26. 3. 2021 08:54nové
Vklad občanského průkazu
Dobrý den, od včera mi nejde vložit scan občanského průkazu. Lze vložit i někam jinam nebo už to nikde nepůjde?
27. 3. 2021 20:41nové

Dobrý den,
sběr skenů OP v rubrice "Sken osobního dokladu" byl výjimečně prodloužen a tímto Vás žádáme o okamžité nahrání Vašeho dokladu do e-přihlášky. Děkujeme.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Lucia Tonhajzerová
26. 3. 2021 17:39nové
Nahranie OP a prominutí skúšky
Dobrý deň,
v prihláške mám uvedené, že mi prijímacia skúška bola prominuta. Ale zároveň som mala v dokumentoch povinné nahrať OP, aj keď TSP mám prominuté. Môžem teda počítať, že skúška mi bude prominuta a už čakám iba na vyjadrenie o prijatí, i keď v rozhodnutí (pdf) o prominutí skoušky nie je elektronický podpis, ani pečiatka? Nahranie skenu OP bolo teda iba povinnosťou?
Ďakujem za odpoveď.
27. 3. 2021 20:42nové

Dobrý den,
přijímací zkouška Vám byla opravdu prominuta a tak nebylo nutné do e-přihlášky sken OP nahrávat.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Tereza Korhoňová
27. 3. 2021 19:57nové
Odstranění špatně vloženého souboru
Dobrý den, omylem jsem vložila prominutí přijímací zkoušky do pole pro posudek od lékaře. Je možné takto nahraný a uložený soubor odstranit? Děkuji.
27. 3. 2021 20:45nové

Dobrý den,
napište mi prosím přesný název souboru, který chcete odstranit a já Vám jej smažu. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Tereza Korhoňová
29. 3. 2021 13:38nové

Jsou to oba dva soubory pod Lékařským posudkem o zdravotní způsobilosti.
Názvy jsou: Reprezentace ČR, Nominační dopis MU U20_Karpacz 2020 Korhoňová Tereza
Děkuji.

Korhoňová
30. 3. 2021 21:59nové

Dobrý den,
soubory jsem Vám nyní smazala.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Sophia Papayová
30. 3. 2021 07:52nové
Prominutí přijímací skoušky a přijetí ke studiu
Dobrý den,
v přihlášce mám napsáno, že mi na základě žádosti byla prominuta přijímací zkouška. Ve výsledcích přijímacího řízení je ale napsáno, že o přijetí ještě nebylo rozhodnuto. Proto bych se Vás chtěla zeptat, zda mohu v tomto případě počítat s přijetím, nebo jestli se může stát, že i přes prominutí přijímací zkoušky přijata nebudu.
Zároveň bych se chtěla zeptat jak to je, když se hlásim na dvouoborové (angličtina a čínske studia) a jednooborové (čínske studia) a byli mi prominuty skoušky právě pro čínske studia (pro obe preference). Na to abych byla přijata na angličtinu musím dělat TSP a oborovou skoušku. Je možné, že by můj výsledek z TSP nějak ovplyvnil, zda jsem nebo nejsem přijata na čínska studia?
Děkuji
2. 4. 2021 21:20nové

Dobrý den,
ano, můžete počítat s přijetím. Nemělo by se stát, že by jste nakonec přijata nebyla.
Pokud Váš výsledek z přijímací zkoušky na Anglický jazyk nedopadne dobře, nijak to Vaše přijetí na Čínská studia neovlivní, jelikož by Vám pak byl nabídnut zápis do 2. preference, kde máte opět, tentokrát jednooborově, Čínská studia.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Sophia Papayová
4. 4. 2021 08:24nové
Mockrát děkuji za odpověď.
Hana Doanová
30. 3. 2021 10:39nové
Potřeba skenu občanského průkazu do e-přihlášky v případě neabsolvování TSP
Dobrý den, při prohlédnutí mé e-přihlášky jsem narazila na kolonku "Doplnit údaje", kde mi chybí sken OP. Nemohla jsem ale najít na Vašich stránkách informace ohledně toho, zda je sken OP potřeba nahrát i v takovém případě, kdy se nezúčastním TSP (tedy zvolila jsem variantu SCIO testy). Je tedy problém, že jsem nestihla nahrát sken OP, když teda TSP nebudu absolvovat? Děkuji.
Martin Štourač
30. 3. 2021 20:17nové
Dobrý den, mám stejný dotaz. Také mám u osobních údajů červený křížek, přestože jsem zvolil SCIO testy. U žádosti o prominutí přijímacích zkoušek je vykřičník s nápisem "Žádost nebyla podána", i když je soubor hned pod ním a email o prominutí mi již došel. Děkuji za odpověď.
30. 3. 2021 22:11nové

Dobrý den,
v pořádku, sken OP bylo třeba nahrát pouze pro potřeby TSP online.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Amro Alahmad
30. 3. 2021 13:19nové
Amro
Dobrý den, do dnešního dne jsem neměl platný občanský průkaz. Avšak do systému od dne 25. 03. nelze vkládat občanský průkaz, nevím jak mám postupovat,
30. 3. 2021 22:10nové

Dobrý den,
termín pro vložení skenu však byl prodloužen do včerejšího dne (29.3.). Rovněž bylo možné nahrát občanský průkaz neplatný až maximálně jeden rok.
Uchazeči, kteří do včerejší půlnoci nedoložili sken osobního dokladu, budou mít možnost prokázat svou totožnost u prezence na ostrém konání TSP. Je nutné, aby měli uchazeči u sebe nachystaný osobní doklad.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Amro Alahmad
31. 3. 2021 02:09nové
ale nevím jak to udělat, prosím tě můžete mi pomoci
31. 3. 2021 12:28nové

Dobrý den,
ještě jednou opakuji, že sken OP není možné nahrát. Váš občanský průkaz budete ukazovat přes webkameru na ostrém TSP.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Amro Alahmad
30. 3. 2021 13:27nové
Amro
Zatím nevím, jak skenu občanského průkazu do e-přihlášky. , kterou jsem hledal jako hodně a nemám prospěch shi, můžete mi vysvětlit
31. 3. 2021 12:29nové

Dobrý den,
bohužel nerozumím Vašemu dotazu.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Ondřej Cekota
30. 3. 2021 21:35nové
Sken občanského průkazu
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda jde nějak dodatečně dodat sken občan. průkazu? Vložil jsem ho pouze do jedné e-přihlášky a nevšiml si toho.
S pozdravem
Ondřej Cekota
30. 3. 2021 22:05nové

Dobrý den,
to je v pořádku, sken OP stačilo nahrát pouze k jedné přihlášce.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Nicol Rafajová
31. 3. 2021 17:11nové
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý deň, do e-prihlášky som vložila žiadosť o prominutí přijímací zkoušky a do 31.marca (března), t.j. do dnes, som mala obdržať vyjadrenie dekana, ale nič v e-prihláške nemám. Chcem sa spýtať, či ešte vyjadrenie obdržím alebo niekde nastala chyba. Vopred ďakujem za odpoveď.
2. 4. 2021 21:26nové

Dobrý den,

Váš dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese prijimaci.rizeni@phil.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Irena Kadavá
1. 4. 2021 00:23nové
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý večer,
do konce března mělo být v epřihlášce uvedené vyjádření k žádosti o prominutí přijímací zkoušky. Ve své přihlášce jsem našla pouze toto:

Žádost o prominutí přijímacích zkoušek

Potvrzení o přijetí/správnosti studijním oddělením:  potvrzeno 8. 3. 2021 23:02

Nejsem si jistá, jestli to znamená pouze to, že moje žádost byla doručená a správně vyplněná (a v tom případě asi neschválená a musela bych dělat TSP), nebo to znamená, že je žádost schválená a TSP dělat nemusím??
Děkuji za odpověď
změněno 2. 4. 2021 23:19 nové

Dobrý den,
Vámi uvedené "potvrzeno" vyjadřuje potvrzení fakultou, že Vaši žádost obdržela. Mimo to by Vám však Pedagogická fakulta měla zaslat email s vyjádřením, zda Vám byla prominuta přijímací zkouška či nikoli. Zkontrolujte se prosím tedy Vaši emailovou schránku (včetně spamů) a pokud v ní vyjádření nenajdete, kontaktujte s dotazem na vyjádření studijní oddělení Pedagogické fakulty na adrese prijimacky@ped.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Sophia Papayová
1. 4. 2021 08:40nové
Dvouobrové studium
Dobrý den,
Hlásim se na dvouoborové (angličtina a čínske studia) a jednooborové (čínske studia) studium a byli mi prominuty skoušky právě pro čínske studia (pro obe preference). Na to abych byla přijata na angličtinu musím dělat TSP a oborovou skoušku. Je možné, že by můj výsledek z TSP nějak ovplyvnil, zda jsem nebo nejsem přijata na čínska studia?
Děkuji
2. 4. 2021 21:21nové

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno v jiném vláknu.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení