Zuzana Hasoňová
2/4/2021 12:44new
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý den,
dnes mi přišel e-mail, ve kterém je napsáno, že už mají všichni v e-přihlášce vyjádření k žádosti o prominutí přijímací zkoušky. Nic jsem ale ve své přihlášce nenašla, jak mám prosím postupovat dál?
2/4/2021 23:21new

Dobrý den,
kontaktujte prosím s Vaším dotazem studijní oddělení příslušné fakulty, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Amro Alahmad
2/4/2021 13:19new
Amro
Dobrý den,dnes 2. dubna a nedostal jsem odkaz na schůzku a přesný čas technické zkoušky
2/4/2021 21:12new

Dobrý den,
veškeré dotazy ohledně Vaší přihlášky na Lékařskou fakultu prosím směřujte na studijní oddělení Lékařské fakulty na adrese prihlaska@med.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Veronika Michálková
6/4/2021 16:28new
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý den,
žádala jsem o prominutí přijímacích zkoušek za úspěšné složení maturity z Matematiky rozšiřující a v přihlášce mám uvedeno, že jsem přijata bez přijímací zkoušky. Matematika rozšiřující se ale bude psát až v květnu, tudíž ještě není jisté, zda úspěšně napíšu matematiku rozšiřující. Znamená to tedy, že už teď jsem přijata a nemusím se účastnit přijímacího řízení? A co by se stalo, kdybych matematiku rozšiřující nezvládla?
8/4/2021 18:18new

Dobrý den,
prosím, kontaktujte s tímto dotazem studijní oddělení příslušné fakulty, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
7/4/2021 08:54new
Technická zkouška
Hezký den,
přihlásil jsem se do aplikace Moje přihlášky přes IS, ale bohužel si nevím rady, kde hledat instrukce k technické zkoušce.
Můžete mě prosím navést či uvést kontakt, na který se mám dále obrátit?
Děkuji.
7/4/2021 23:14new

Dobrý den,
všechny informace najdete po přihlášení do e-přihlášky, u přihlášky je nutné kliknout na "Informace k přijímacímu řízení" a tam uvidíte v rubrikách termín schůzky a odkaz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
8/4/2021 09:58new

Dobrý den,

navazuji na dotaz kolegy. Mám stejný problém, a když otevřu sekci „Informace k přijímacímu řízení“, tak zde žádné informace k technické schůzce nejsou. Vzhledem k tomu, že už mám přístup do ISu není termín uvedený někde jinde než v e-přihlášce?

Děkuji,
Kryštof Matěj
8/4/2021 18:39new

Dobrý den,
u Vás však evidujeme pouze jednu přihlášku a u té není podmínkou pro přijetí TSP. Technická zkouška se týká pouze TSP.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Oliver Dučák
10/4/2021 05:18new

Dobrý deň pani Krajsová,

skúsil som postupovať tak, ako ste písali pod komentárom p. Kadleca, avšak uvádzané informácie o čase mojej technickej skúšky som žiaľ nenašiel ani v spomínaných rubrikách. Skúška má prebehnúť dnes, s čím som bol včas oboznámený, čas konania mi ale nie je známy. Nakoľko budem po nočnej, keďže som už nejaké tie roky zamestnaný, obávam sa, že na skúšku zaspím. Kvôli absencii informácií o presnom čase konania skúšky sa teda obávam, že sa nebudem vedieť prispôsobiť danému termínu. Pripúšťam, že problém môže byť aj na mojej strane medzi monitorom a klávesnicou, avšak ja osobne som zaznamenal problémy aj s nahrávaním skenu OP do prihlášky, pričom možnosť vloženia skenu sa mi v prihláške zobrazila až pri výzve po predpísanom termíne (nový termín je stanovený tuším do 10.4.), pričom som ten problém riešil aj s technickou podporou.
10/4/2021 08:29new

Dobrý den,
pro Váš studijní program pro který máte podanou přihlášku však není podmínkou pro přijetí TSP. Tudíž jste nemusel vkládat ani sken OP, který u Vaší přihlášky eviduji, ani se nemáte účastnit technické zkoušky.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Jan Čech
7/4/2021 16:15new
Vložena špatná příloha
Dobrý den
Omylem jsem vložil do přílohy své přihlášky špatnou verzi své Oborové práce. Je možné prosím nějak špatný soubor odstranit? Předem děkuji.
Jan Čech
7/4/2021 17:18new
Jedná se o soubor Prace_na_zadane_tema_-_obor_Historie_Cech_.pdf
7/4/2021 21:08new

Dobrý den,
soubor jsem Vám nyní smazala.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Jan Čech
7/4/2021 21:22new
Děkuji
Tina Štěrbová
18/4/2021 13:03new
Dobrý den,
mám stejný problém, bylo by možné smazat z mé přihlášky přílohu s názvem Tina Sterbova 01?
Předem Vám děkuji
19/4/2021 22:47new

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno na prihlaska@muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Adela Štumarová
16/4/2021 08:35new
Odkaz na MS Teams v e-příhlášce, odkaz na test
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat ohledně odkazu k ostrému testu TSP. V ani jedné moji přihlášce nemám odkaz na MS Teams na ostrý test a ani odkaz na samotný test. (Mám tam stále jenom test k technické zkoušce, které jsem se účastnila). Je zde pouze zapsán termín a čas TSP. A jak jsem četla v pokynech, mělo by to být zveřejněno od 12.dubna vše, tak nevím, zda je problém na mojí nebo na vaší straně.
Budu moc vděčná za odpověď.
S pozdravem
Adela Štumarová
Adela Štumarová
16/4/2021 09:13new
moje přihlášky jsou
4133178
4133158
Adriana Koššuthová
16/4/2021 11:32new
Dobrý deň,
ja mám taký istý problém ako Adelka.
16/4/2021 13:29new

Dobrý den,
ano, jsme si toho vědomi. Je však třeba vytvořit tisíce schůzek a proto tento proces delší dobu trvá a tímto Vás žádáme o strpení. Pokud by se odkaz neobjevil ve Vaší e-přihlášce do poloviny příštího týdne, opětovně nás prosím kontaktujte na prihlaska@muni.cz. Děkujeme.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Veronika Brandejs
22/4/2021 14:20new
Dobrý den, mám stejný problém, doteď nemám odkaz na ostrý test a ani na TEAMS, ale psala jsem Vám už na email prihlaska@muni.cz a i na FB. Moje přihláška má číslo 4154708. Pěkný den. Veronika Brandejs
Adela Štumarová
22/4/2021 15:57new
Bude to tam od zítra:)
Ondrej Novelinka
16/4/2021 18:25new
Nedoložený OP
Dobrý deň,
ak som nestihol do konca marca poslať naskenovaný občiansky preukaz, znamená to, že moja prihláška je tým pádom neplatná?
Ďakujem.
17/4/2021 16:50new

Dobrý den,
nahrání skenu OP již, bohužel, není možné. Nezoufejte, přihláška zůstává platná. U zkoušky se prokážete ukázáním OP na kameru. Mějte tedy, prosím, Váš průkaz u zkoušky připravený. Děkuji.
Pokud nekonáte TSP, celou záležitost ohledně skenu OP můžete považovat za bezpředmětnou. Skeny OP se týkají pouze TSP.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Olga Ikonnikova
19/4/2021 10:11new
Vložena špatná příloha
Dobrý den,
Application number: 4167385
Omylem jsem vložila do přílohy své přihlášky dvě špatné verze Cover_Letter_Olga_Ikonnikova.pdf.
Je možné prosím nějak odstranit? Předem děkuji.
19/4/2021 22:45new

Dobrý den,
přihlášku s číslem 4167385 evidujeme jako neuhrazenou a celkově nepodanou.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Jana Hlavová
20/4/2021 08:27new
Žádost o náhradní termín technické zkoušky
Dobrý den,
žádám Vás o nový termín technické zkoušky z důvodu nemožnosti připojení dne 10. 4. 2020. Ráno jsem se snažila o připojení, bohužel marně, odpoledne jsem se dovolala na studijní oddělení právnické fakulty, kde mi oznámili, že Vás mohu požádat ještě jednou o možnost vyzkoušet si technickou zkoušku, prosím Vás tedy o zaslání náhradního termínu.
Nejdříve jsem psala na it@muni.cz a prihlaska@muni.cz, poté jsem volala na technickou podporu a zde mi poradili ať zkusím napsat sem.

Předem děkuji Hlavová Jana

20/4/2021 12:48new

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno na prihlaska@muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Tereza Boczková
21/4/2021 09:38new
Dobrý den,
moc ráda bych Vás taky poprosila o možnost vyzkoušet si technickou zkoušku.
Napoprvé se mi nezobrazil žádný odkaz v e-přihlášce.
Předem děkuji za odpověď,
Boczková Tereza
21/4/2021 13:16new

Dobrý den,
náhradní termín technické zkoušky, bohužel, nezvládneme realizovat, nicméně účast na technické zkoušce nebyla povinná. V případě výskytu jakéhokoliv technického problému u TSP nás, prosím, neprodleně (IHNED) kontaktujte na adrese prihlaska@muni.cz, pokusíme se problém vyřešit. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Tereza Pokorná
21/4/2021 07:51new
Odkaz na MS teams na ostrý test TSP a oborový test
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat ohledně odkazu k ostrému testu TSP a odkazu na oborový test z AJ. V ani jedné přihlášce nemám odkaz na MS Teams na ostrý test a ani odkaz na oborový test z AJ na jedné z přihlášek. (Mám tam stále jenom test k technické zkoušce, které jsem se zúčastnila). V přihlášce je pouze zapsán termín a čas TSP a oborového testu. Jak jsem se dočetla v pokynech, mělo by to být zveřejněno od 12.dubna vše, tak nevím, zda je problém na mojí nebo na vaší straně. Číslo přihlášky s oborovým testem z AJ : 4100346.
Děkuji za odpověď.

S pozdravem
Tereza Pokorná
21/4/2021 10:07new
Mam ten stejny problem.
Daniela Cinkaničová
21/4/2021 10:15new
Ja mám ten istý problém, neukazuje mi odkaz na MS Teams ani na test samotný.