Petr Houdek
21/4/2021 10:30new
Odkaz na MS teams na ostrý test TSP a oborový test
Také v přihlášce nemám odkaz na test ani na schůzku v Teams. Jen datum a čas konání TSP.
Johana Bártová
21/4/2021 11:13new

Dobrý den, mám ten stejný problém. V přihlášce mám pouze zapsaný termín a čas TSP, nikoliv odkaz na MS Teams na ostrý test.

Děkuji za odpověď.

Bártová Johana
Kateřina Jouklová
21/4/2021 11:57new
Stejný problém, nemám odkaz na Teams
Adela Štumarová
21/4/2021 12:03new
Minulý týden jsem psala se stejným problémem, ale bylo mi řečeno, že o tom vědí a kvůli velkému počtu schůzek to může trvat o něco déle. Měla jsem počkat do poloviny týdne (resp. do dneška) a pak se znovu ozvat. S odkazem jsem na tom stále stejně, takže to asi je stále v řešení.
21/4/2021 13:21new

Dobrý den,
jak je uvedeno zde v tabulce s důležitými termíny: https://is.muni.cz/do/rect/metodika/stud/prijriz/tsp-online/online-test-studijnich-predpokladu-2021.qwarp, odkazy budou do e-přihlášky vloženy v pátek 23. dubna. Jak již uvedla slečna Štumarová, organizují se tisíce schůzek, a proto prosíme o strpení. Děkujeme.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
21/4/2021 13:38new
Dekuji za zpravu.
Mária Zemanová
22/4/2021 11:02new
Prepáčte, až teraz som si všimla, vašu odpoveď, ďakujem za správu.
Mária Zemanová
22/4/2021 11:00new
Dobrý deň, tiež mám podobný problém. V prihláške mám odkaz na MS Teams na skúšku z francúžtiny, ale nemám tam odkaz na test z francúžtiny, TSP test ani na MS Teams na TSP.
Klára Kubešová
23/4/2021 19:11new
Prominutí přijímací zkoušky a TSP
Dobrý den,
mám podané přihlášky na sdružené studium (4102798 a 4102769). U obou přihlášek mi byla prominuta přijímací zkouška na hlavní obor na ESF a na vedlejší obor na FSS mám jako přijímací zkoušku zvolené test ZSV a OSP od Scia. TSP bych tedy konat neměla. I přesto mám ale v přihlášce vypsaný termín na TSP, odkaz na MS Teams atd. Chtěla bych se tedy ujistit, že TSP skutečně konat nemusím a nedošlo k chybě.
Předem děkuji
Klára Kubešová
24/4/2021 01:16new

Dobrý den,
právě jsem kontrolovala Vaše přihlášky a platí, že TSP konat nemusíte.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Tereza Hrušecká
23/4/2021 23:17new
Prominuti TSP
Dobrý večer, včera mi prišiel mail s informáciou, že by som mala písať TSP, pritom v e-prihláške mám už uvedené, že som prijatá na základe SCIO výsledkov. Chcem sa spýtať, či ide o automatický email, ktorý príde každému, a teda je všetko v poriadku a som prijatá aj bez TSP.
Ide konkrétne o prihlášky 4132600 a 4132385, pričom email mi prisiel iba ohľadom prihlášky 4132385, pri obidvoch prihláškach mám doloženú žiadosť o odpustenie prijímacích skúšok ako aj sken certifikátu SCIO, u obidvoch mám pri vysledek prijimaciho rizeni napísané : prijata bez prijimaci zkousky a pri žiadosti o prominuti prijímací zkousky mám v poznamke : prominuto.
24/4/2021 00:56new

Dobrý den,

již Vám bylo odpovězeno na prihlaska@muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Ondřej Vaněk
9/7/2021 16:45new
Dvouobor přijetí
Dobrý den, hlásím se na dvouobor Učitelství historie pro střední školy (major) a Učitelství anglického jazyka a literatury pro střední (minor). V epřihlášce mám napsáno, že jsem přijat, doslova: "V rámci programu Učitelství historie pro střední školy jste byl přijat na vaši 1. preferenci." Znamená to, že jsem úspěšně složil přijímačky z obou oborů, nebo pouze z Učitelství historie a na výsledek Učitelství angličtiny mám ještě čekat? Děkuji za odpověď.
Ondřej Vaněk
14/7/2021 22:54new

Dobrý den,

každá přihláška je vždy podaná do určitého studijního programu (tím je vždy major). V rámci každé přihlášky můžete následně volit až tři preference studijních plánů, kdy každá může být mírně odlišná, například v každé může být jiný minor. Byl-li jste přijat na první preferenci, znamená to, že jste byl přijat na takovou kombinaci programů (určitý studijní plán), jaká je v této preferenci obsažena. Tedy například Učitelství historie pro střední školy (major) + Učitelství anglického jazyka a literatury pro střední (minor).

Linda Krajsová - komunikátor pro přijímací řízení
Pavlína Bílková
1/8/2021 14:22new
Dodatečné přijímací řízení
Dobrý den,
chtěla bych si dodatečně založit přihlášku, bohužel i po vyplnění všech údajů se mi nedaří přihlášku podat. Nevím si rady, čím to může být? Děkuji.
5/8/2021 20:56new

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno na komunikačním portálu prihlaska@muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení