last modified 27/10/2008 13:19 new
Ostatní týkající se příjímacího řízení
Martin Cakl
2/6/2021 08:57new
Výběr oboru

Dobrý den,

mám dotaz ohledně přijetí na daný obor. Jelikož jsem měl obor trenérství jako hlavní prioritu (Na který mi schází 20 míst do přijetí) a k tomu další dvě priority, na které jsem se dostal.

Je zde šance, že by se ještě místo v oboru trenérství uvolnilo a já se mohl do něj přihlásit? Děkuju za odpověď.
6/6/2021 12:16new

Dobrý den,

výsledek "nepřijat(a) z kapacitních důvodů" znamená, že byly splněny podmínky pro přijetí, bohužel však byla kapacita programu naplněna uchazeči, kteří u přijímací zkoušky dosáhli lepších výsledků. V tomto případě Vám může být nabídnut zápis ke studiu, pokud se fakulta, v případě nenaplnění kapacity programu u řádného zápisu, rozhodne dobírat automaticky "posunem čáry". Takto přijaté uchazeče následně fakulta přímo osloví. Bohužel není možné stanovit kdy a zda se tak stane a tedy ani není, bohužel, možné určit, jaká je šance, že Vám bude touto cestou zápis nabídnut. Nicméně je v tomto případě bezpředmětné podávat odvolání, odvolání podáváte pouze tehdy, došlo-li k nějakému procesnímu pochybení ze strany MUNI.

Linda Krajsová - komunikátor pro přijímací řízení