last modified 27/10/2008 13:19 new
Ostatní týkající se příjímacího řízení
Hana Sedláková
2/5/2021 21:48new
Zveřejnění dosažených bodů či percentilu
Také by mě zajímalo...
Dana Benešová
3/5/2021 11:49new
také by mě zajímalo, kdy zasedá... :)
Bohumil Spilka
30/4/2021 11:32new
Toto už je uvedeno v e-přihlášce...
3/5/2021 17:01new
Údaj: Květen 2021 je dost vágní. Nikde nevidím ani datum, kdy zasedá přijímací komise, což by mi ušetřilo klikání a aktualizování stránky s výsledky. Sice mám jistotu, že jsem se dostal, ale chci znát, zda-li na oba obory.
5/5/2021 22:13new

Dobrý den,
přijímací komise na Ekonomicko-správní a Pedagogické fakultě zasedá 12. a 13. května.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
10/5/2021 14:35new

Dobrý deň,
nemáte náhodou informácie kedy zasadá prijímacia komisia na Prírodovedecnkú fakultu?

Ďakujem za odpoveď.
Veronika Křížová
10/5/2021 19:59new
Také bych ocenila tuto informaci.
Dana Benešová
10/5/2021 20:54new
V jiném vláknu jsem viděla 13.5.
10/5/2021 20:56new
Děkuji, budu tedy refreshovat 12. celé odpoledne.
4/5/2021 10:04new
Termíny zasedání přijímací komise
Kde naleznu údaj, kdy zasedají přijímací komise jednotlivých fakult? Osobně mi jde o ESF, ale může to zajímat i ostatní uchazeče.
Adéla Nešporová
5/5/2021 11:20new
Stejná otázka :)
5/5/2021 15:36new
Pošlete jména a milerád komisi obešlu pozvánkou na setkání v Teams, kde jim konferenci zorganizuji.
5/5/2021 22:14new

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno v jiném vláknu.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
6/5/2021 19:36new
Děkuji a hezký den vinšuji.
Filip Komín
17/5/2021 15:16new
Nepřijat z kapacitních důvodů
Dobrý den,
dalo by se nějak zjistit kolikátý jsem pod čarou v daném oboru (angličtina se zaměřením na vzdělávání) a tím pádem jaká je šance, že budu přijat při dobírání studentů?
Děkuji za odpověď
Nikola Drescher
17/5/2021 15:48new
Vzhledem k tomu, jak jsem hodne nad tebou, tak sance je nulova. Ale bud vklidu. Moje sance jsou taky nulovy, protoze PdF studenty pod carou nedobira.
Filip Komín
17/5/2021 16:04new
Diky
Nikola Drescher
17/5/2021 16:11new
Jezis, moc se omlouvam! Spletla jsem si jmeno :-) nevim kolik jsi mel bodu :-D ale stejne to nemeni nic na faktu, ze jsme neprijati a sance se tam dostat neni.
Filip Komín
17/5/2021 16:15new
Pohodka :D jen jestli by js mohla poslat odkaz kde je pořadí nebo něco na ten způsob ... ať se cítím trošku líp.
Nikola Drescher
17/5/2021 16:22new
Poradi tam neni nahrany...zatim. Ale ja svy body klidne zverejnim, takze muzes aspon ziskat odhad - mela jsem 154,3b a ostrouhala jsem :-) Plati to ale pro kombinovane studium. U denniho je vetsinou o par bodu treba min (vetsinou tak 5b)
Filip Komín
17/5/2021 16:28new
147,46 jednoobor taky nestačilo sadly :D tak děkuju za pomoc a hodně štěstí
Nikola Drescher
17/5/2021 16:53new
No, neni zac :-D Taky hodne stesti! Ja to jdu zkusit jeste pristi vikend do Olomouce na anglinu. To uz vyjit musi :-D Tam se mi ty oborovy testy zdaji az nejak podezrele easy :-D jen skoda ty Masarycky. Ta me mrzi, pac je to moje alma mater.
17/5/2021 23:37new

Dobrý den,
detailní informace budou uvedeny v rozhodnutí o přijetí/nepřijetí, které Vám bude nahráno do e-přihlášky do 20. května do sekce Výsledky přijímacího řízení a podsekce Dokumenty.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Radim Lukeš
17/5/2021 21:41new
Nepřijat kapacitní důvody
Ahoj, muzu se zeptat, je tu někdo z kombinace Dějepis se zaměřením na vzdělávání + Němčina se zaměřením na vzdělávání KOMBINOVANĚ? A kolik jste měli popr. percentil a zda vám to stačilo na přijetí? Díky moc
Petr Zicha
22/5/2021 14:36new
Zprávo o výsledku

Dorbý den,

rád bych se zeptal, jestli je stanovené datum, kdy bude zveřejněna "Zpráva o výsledku přijímacího řízení do bakalářského a magisterského (pomaturitního) studia 2021/2022"

24/5/2021 11:06new

Dobrý den,
rozhodnutí Vám bude vloženo do e-přihlášky do konce května.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
27/5/2021 22:50new

Dobrý den ještě jednou,
omlouvám se, zřejmě jste myslel zprávu, kde jsou výsledky za celé přijímací řízení. Tato zpráva je zveřejňována až po ukončení přijímacího řízení, což je zpravidla na podzim (přijímací řízení je ukončováno většinou k 31. 10., do 15 dnů se pak tato zpráva zveřejňuje).
Více informací rovněž naleznete zde: https://www.muni.cz/o-univerzite/uredni-deska/zprava-o-vysledku-prijimaciho-rizeni-do-bakalarskeho-a-magisterskeho-pomaturitniho-studia

Linda Krajsová
Eva Kozlová
26/5/2021 08:12new
Online setkání pro úspěšné uchazeče o studium
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda bude uložen někde i záznam z online setkání? Děkuji
1/6/2021 17:34new

Dobrý den,
prosím, kontaktujte s tímto dotazem studijní oddělení příslušné fakulty, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Aneta Fousková
27/5/2021 23:17new
Nabídka jiného oboru
Dobrý den, při podávání přihlášky jsem zvolila možnost, aby mi fakulta nabídla jiný obor, pokud se na svůj vybraný nedostanu z kapacitních důvodů. Ráda bych se zeptala, domnívám se správně, že tyhle nabídky chodí až po zápisech ke studiu?
Děkuji.
1/6/2021 16:35new

Dobrý den,
dotaz prosím směřujte na studijní oddělení příslušné fakulty, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Martin Cakl
2/6/2021 08:57new
Výběr oboru

Dobrý den,

mám dotaz ohledně přijetí na daný obor. Jelikož jsem měl obor trenérství jako hlavní prioritu (Na který mi schází 20 míst do přijetí) a k tomu další dvě priority, na které jsem se dostal.

Je zde šance, že by se ještě místo v oboru trenérství uvolnilo a já se mohl do něj přihlásit? Děkuju za odpověď.
Petr Novák
2/6/2021 18:43new

Dobrý den, i přestože naštěstí nemusím nastoupit na MUNI, rád Vám odpovím.

Bohužel nejde jednoznačně říct, zda se uvolní dostatečný počet míst (ve Vašem případě se tedy jedná o 20 uchazečů).

Je velice malá pravděpodobnost, že se nezapíší uchazeči dva nebo tři, nicméně šance, že se nezapíše 20 uchazečů, je enormně nízká. Být vámi zavítám na jiný obor/univerzitu. Nýbrž šance je tu vždy.

Přeji hezký den a mnoho úspěchů v životě.
6/6/2021 12:16new

Dobrý den,

výsledek "nepřijat(a) z kapacitních důvodů" znamená, že byly splněny podmínky pro přijetí, bohužel však byla kapacita programu naplněna uchazeči, kteří u přijímací zkoušky dosáhli lepších výsledků. V tomto případě Vám může být nabídnut zápis ke studiu, pokud se fakulta, v případě nenaplnění kapacity programu u řádného zápisu, rozhodne dobírat automaticky "posunem čáry". Takto přijaté uchazeče následně fakulta přímo osloví. Bohužel není možné stanovit kdy a zda se tak stane a tedy ani není, bohužel, možné určit, jaká je šance, že Vám bude touto cestou zápis nabídnut. Nicméně je v tomto případě bezpředmětné podávat odvolání, odvolání podáváte pouze tehdy, došlo-li k nějakému procesnímu pochybení ze strany MUNI.

Linda Krajsová - komunikátor pro přijímací řízení
Vojtěch Vrba
11/6/2021 10:47new
Bodový zisk
Dobrý den, včera jsem dělal přijímačky na matematické a statistické metody v ekonomii a zajímalo by mě, jestli se tu najde někdo, kdo je ochotný sdělit bodový zisk. Ať vím na čem jsem. Já mám 34, kamarád 37,5.