Thread: TSP obecně/
Petr Novák
13/5/2021 15:17new
TSP - Dotaz ohledně příprav zkoušek

Zakládám vlákno z důvodu žádosti o odpověď na příspěvek ze dne 6.5.2021.

Proč neprošly TSP podrobnější analýzou/zkušební fází, aby byla ambivalence odpovědí včas zachycena a celkově se jí předešlo? Chápu, že letošní situace byla velice neobvyklá... Leč TSP se přece nepřipravují poslední týden před přijímačkami. Proč tedy neprošly důkladnější kontrolou?

Jinými slovy proč nebyly důkladně analyzovány úlohu za úlohou, aby na žádné diskuze o správnosti nebo nesprávnosti odpovědí nebyla vůbec příležitost?

Proč nebyla alternativně vytvořena zkušební skupina, která by si testy prošla a mohla podávat případné námitky?

Chápu, že připravit několik variant testů je velice zdlouhavý a složitý proces, navíc ještě za této situace, nicméně si myslím, že existují určité metody, které mohou chybovost testů zcela vyloučit. A času tu bylo dost. Proč tedy nejsou (respektive nebyly) použity?

Děkuji mnohokrát za odpověď a přeji hezký den.
Adéla Dostálová
13/5/2021 20:38new
Mi osobně přijde, že MUNI se na to prostě vykašlala. Někoho přijmout musela, jestli se ale dostane ten nebo onen, to je přeci jedno, místa budou naplněná :)
David Štencl
15/5/2021 05:39new
Na email mi došlo že se změnou bodů přichází i změna hranice pro přijetí , zdali jsem si to vysvětlil správně tak je to jedno jestli vám odebrali bod či nikoliv