Thread: TSP obecně/
Petr Novák
13/5/2021 15:17new
TSP - Dotaz ohledně příprav zkoušek

Zakládám vlákno z důvodu žádosti o odpověď na příspěvek ze dne 6.5.2021.

Proč neprošly TSP podrobnější analýzou/zkušební fází, aby byla ambivalence odpovědí včas zachycena a celkově se jí předešlo? Chápu, že letošní situace byla velice neobvyklá... Leč TSP se přece nepřipravují poslední týden před přijímačkami. Proč tedy neprošly důkladnější kontrolou?

Jinými slovy proč nebyly důkladně analyzovány úlohu za úlohou, aby na žádné diskuze o správnosti nebo nesprávnosti odpovědí nebyla vůbec příležitost?

Proč nebyla alternativně vytvořena zkušební skupina, která by si testy prošla a mohla podávat případné námitky?

Chápu, že připravit několik variant testů je velice zdlouhavý a složitý proces, navíc ještě za této situace, nicméně si myslím, že existují určité metody, které mohou chybovost testů zcela vyloučit. A času tu bylo dost. Proč tedy nejsou (respektive nebyly) použity?

Děkuji mnohokrát za odpověď a přeji hezký den.
Nina Kalašová
13/5/2021 23:22new
Tohle plakání kvůli jedné otázce mi přijde hrozně vtipné. Stalo se, stalo. Pokud vás kvůli ztrátě jednoho bodu nepřijali na školu, asi bych hledala problém mezi židlí a počítačem, protože vedení školy se z vás na zadek asi úplně neposadí.
Petr Novák
14/5/2021 17:12new

Vážená paní Kalašová, prvně, toto není žádné „plakání", nýbrž formálně konstruovaná žádost zakončená otázkou - v tomto případě přesněji doplnění předchozí stížnosti, které se odkazuje na vlákno již mnou dříve založené a ignorované. Pokud vám to přijde vtipné, zřejmě ještě sama nejste na tuto úroveň projevu (formálně psaná žádost) zvyklá, což dokážu pochopit.

Dále, nechci, aby se vedení „posadilo na zadek" pouze žádám jednoduchou odpověď na mé otázky: Proč TSP neprošly důkladnější kontrolou, když bylo na jejich přípravu dost času? a Proč nebyly použity metody, které mohou snížit chybovost TSP na minimum?

Není v mém zájmu začínat nějaké hádky nebo provokace, chci pouze odpovědi na své otázky... A na to snad právo mám, ne?

Přeji hezký den
15/5/2021 20:14new
Správně, nevzdáme to bez boje ;)
last modified 17/5/2021 12:07 new
Docela by me zajimalo kolik casu jste venoval priprave na prijmacky. Zatim to vypada, ze jste venoval dost casu diskutovani o nespravedlnosti, ktera se vam stala a o tom, jak budete bojovat. Vypada to, ze jste ochotny stravit i desitky hodin chozenim po soudech a utratil nemale penize, ktere s tim souviseji.
Nestacilo se mozna lepe pripravit a zabojovat spise u tech prijmacek, tak aby pouha jedina otazka (ze 48) nerozhodovala o vasem prijeti/neprijeti?
17/5/2021 19:15new
já se na přijímačky naučil ani minutu. Jediné co jsem udělal byla technická zkouška a sehnání teamsů. Apropo správní žaloba probíhá bez jednání, tedy jako bez přítomnosti. Poplatek byl kdysi 2tis. Kč.
18/5/2021 11:27new
V tom pripade by me zajimalo proc se tak snazite bojovat proti teto "nespravedlnosti", kdyz jste sam nic neudelal pro pripravu na zkousku samotnou (nepocitame-li technickou stranku) a ponechal to nahode. Dovolim si rict, ze je to znamkou bud velkeho sebevedomi nebo nezajmu.