Martin Štourač
30/3/2021 20:17new
Potřeba skenu občanského průkazu do e-přihlášky v případě neabsolvování TSP
Dobrý den, mám stejný dotaz. Také mám u osobních údajů červený křížek, přestože jsem zvolil SCIO testy. U žádosti o prominutí přijímacích zkoušek je vykřičník s nápisem "Žádost nebyla podána", i když je soubor hned pod ním a email o prominutí mi již došel. Děkuji za odpověď.
30/3/2021 22:11new

Dobrý den,
v pořádku, sken OP bylo třeba nahrát pouze pro potřeby TSP online.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Amro Alahmad
30/3/2021 13:19new
Amro
Dobrý den, do dnešního dne jsem neměl platný občanský průkaz. Avšak do systému od dne 25. 03. nelze vkládat občanský průkaz, nevím jak mám postupovat,
30/3/2021 22:10new

Dobrý den,
termín pro vložení skenu však byl prodloužen do včerejšího dne (29.3.). Rovněž bylo možné nahrát občanský průkaz neplatný až maximálně jeden rok.
Uchazeči, kteří do včerejší půlnoci nedoložili sken osobního dokladu, budou mít možnost prokázat svou totožnost u prezence na ostrém konání TSP. Je nutné, aby měli uchazeči u sebe nachystaný osobní doklad.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Amro Alahmad
31/3/2021 02:09new
ale nevím jak to udělat, prosím tě můžete mi pomoci
31/3/2021 12:28new

Dobrý den,
ještě jednou opakuji, že sken OP není možné nahrát. Váš občanský průkaz budete ukazovat přes webkameru na ostrém TSP.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Amro Alahmad
30/3/2021 13:27new
Amro
Zatím nevím, jak skenu občanského průkazu do e-přihlášky. , kterou jsem hledal jako hodně a nemám prospěch shi, můžete mi vysvětlit
31/3/2021 12:29new

Dobrý den,
bohužel nerozumím Vašemu dotazu.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Ondřej Cekota
30/3/2021 21:35new
Sken občanského průkazu
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda jde nějak dodatečně dodat sken občan. průkazu? Vložil jsem ho pouze do jedné e-přihlášky a nevšiml si toho.
S pozdravem
Ondřej Cekota
30/3/2021 22:05new

Dobrý den,
to je v pořádku, sken OP stačilo nahrát pouze k jedné přihlášce.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Nicol Rafajová
31/3/2021 17:11new
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý deň, do e-prihlášky som vložila žiadosť o prominutí přijímací zkoušky a do 31.marca (března), t.j. do dnes, som mala obdržať vyjadrenie dekana, ale nič v e-prihláške nemám. Chcem sa spýtať, či ešte vyjadrenie obdržím alebo niekde nastala chyba. Vopred ďakujem za odpoveď.
2/4/2021 21:26new

Dobrý den,

Váš dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese prijimaci.rizeni@phil.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Irena Kadavá
1/4/2021 00:23new
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý večer,
do konce března mělo být v epřihlášce uvedené vyjádření k žádosti o prominutí přijímací zkoušky. Ve své přihlášce jsem našla pouze toto:

Žádost o prominutí přijímacích zkoušek

Potvrzení o přijetí/správnosti studijním oddělením:  potvrzeno 8. 3. 2021 23:02

Nejsem si jistá, jestli to znamená pouze to, že moje žádost byla doručená a správně vyplněná (a v tom případě asi neschválená a musela bych dělat TSP), nebo to znamená, že je žádost schválená a TSP dělat nemusím??
Děkuji za odpověď
last modified 2/4/2021 23:19 new

Dobrý den,
Vámi uvedené "potvrzeno" vyjadřuje potvrzení fakultou, že Vaši žádost obdržela. Mimo to by Vám však Pedagogická fakulta měla zaslat email s vyjádřením, zda Vám byla prominuta přijímací zkouška či nikoli. Zkontrolujte se prosím tedy Vaši emailovou schránku (včetně spamů) a pokud v ní vyjádření nenajdete, kontaktujte s dotazem na vyjádření studijní oddělení Pedagogické fakulty na adrese prijimacky@ped.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Sophia Papayová
1/4/2021 08:40new
Dvouobrové studium
Dobrý den,
Hlásim se na dvouoborové (angličtina a čínske studia) a jednooborové (čínske studia) studium a byli mi prominuty skoušky právě pro čínske studia (pro obe preference). Na to abych byla přijata na angličtinu musím dělat TSP a oborovou skoušku. Je možné, že by můj výsledek z TSP nějak ovplyvnil, zda jsem nebo nejsem přijata na čínska studia?
Děkuji
2/4/2021 21:21new

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno v jiném vláknu.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Zuzana Hasoňová
2/4/2021 12:44new
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý den,
dnes mi přišel e-mail, ve kterém je napsáno, že už mají všichni v e-přihlášce vyjádření k žádosti o prominutí přijímací zkoušky. Nic jsem ale ve své přihlášce nenašla, jak mám prosím postupovat dál?
2/4/2021 23:21new

Dobrý den,
kontaktujte prosím s Vaším dotazem studijní oddělení příslušné fakulty, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Amro Alahmad
2/4/2021 13:19new
Amro
Dobrý den,dnes 2. dubna a nedostal jsem odkaz na schůzku a přesný čas technické zkoušky
2/4/2021 21:12new

Dobrý den,
veškeré dotazy ohledně Vaší přihlášky na Lékařskou fakultu prosím směřujte na studijní oddělení Lékařské fakulty na adrese prihlaska@med.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Veronika Michálková
6/4/2021 16:28new
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý den,
žádala jsem o prominutí přijímacích zkoušek za úspěšné složení maturity z Matematiky rozšiřující a v přihlášce mám uvedeno, že jsem přijata bez přijímací zkoušky. Matematika rozšiřující se ale bude psát až v květnu, tudíž ještě není jisté, zda úspěšně napíšu matematiku rozšiřující. Znamená to tedy, že už teď jsem přijata a nemusím se účastnit přijímacího řízení? A co by se stalo, kdybych matematiku rozšiřující nezvládla?
8/4/2021 18:18new

Dobrý den,
prosím, kontaktujte s tímto dotazem studijní oddělení příslušné fakulty, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
7/4/2021 08:54new
Technická zkouška
Hezký den,
přihlásil jsem se do aplikace Moje přihlášky přes IS, ale bohužel si nevím rady, kde hledat instrukce k technické zkoušce.
Můžete mě prosím navést či uvést kontakt, na který se mám dále obrátit?
Děkuji.
7/4/2021 23:14new

Dobrý den,
všechny informace najdete po přihlášení do e-přihlášky, u přihlášky je nutné kliknout na "Informace k přijímacímu řízení" a tam uvidíte v rubrikách termín schůzky a odkaz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
8/4/2021 09:58new

Dobrý den,

navazuji na dotaz kolegy. Mám stejný problém, a když otevřu sekci „Informace k přijímacímu řízení“, tak zde žádné informace k technické schůzce nejsou. Vzhledem k tomu, že už mám přístup do ISu není termín uvedený někde jinde než v e-přihlášce?

Děkuji,
Kryštof Matěj
8/4/2021 18:39new

Dobrý den,
u Vás však evidujeme pouze jednu přihlášku a u té není podmínkou pro přijetí TSP. Technická zkouška se týká pouze TSP.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Oliver Dučák
10/4/2021 05:18new

Dobrý deň pani Krajsová,

skúsil som postupovať tak, ako ste písali pod komentárom p. Kadleca, avšak uvádzané informácie o čase mojej technickej skúšky som žiaľ nenašiel ani v spomínaných rubrikách. Skúška má prebehnúť dnes, s čím som bol včas oboznámený, čas konania mi ale nie je známy. Nakoľko budem po nočnej, keďže som už nejaké tie roky zamestnaný, obávam sa, že na skúšku zaspím. Kvôli absencii informácií o presnom čase konania skúšky sa teda obávam, že sa nebudem vedieť prispôsobiť danému termínu. Pripúšťam, že problém môže byť aj na mojej strane medzi monitorom a klávesnicou, avšak ja osobne som zaznamenal problémy aj s nahrávaním skenu OP do prihlášky, pričom možnosť vloženia skenu sa mi v prihláške zobrazila až pri výzve po predpísanom termíne (nový termín je stanovený tuším do 10.4.), pričom som ten problém riešil aj s technickou podporou.
10/4/2021 08:29new

Dobrý den,
pro Váš studijní program pro který máte podanou přihlášku však není podmínkou pro přijetí TSP. Tudíž jste nemusel vkládat ani sken OP, který u Vaší přihlášky eviduji, ani se nemáte účastnit technické zkoušky.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Jan Čech
7/4/2021 16:15new
Vložena špatná příloha
Dobrý den
Omylem jsem vložil do přílohy své přihlášky špatnou verzi své Oborové práce. Je možné prosím nějak špatný soubor odstranit? Předem děkuji.
Jan Čech
7/4/2021 17:18new
Jedná se o soubor Prace_na_zadane_tema_-_obor_Historie_Cech_.pdf
7/4/2021 21:08new

Dobrý den,
soubor jsem Vám nyní smazala.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Jan Čech
7/4/2021 21:22new
Děkuji
Tina Štěrbová
18/4/2021 13:03new
Dobrý den,
mám stejný problém, bylo by možné smazat z mé přihlášky přílohu s názvem Tina Sterbova 01?
Předem Vám děkuji
19/4/2021 22:47new

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno na prihlaska@muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Adela Štumarová
16/4/2021 08:35new
Odkaz na MS Teams v e-příhlášce, odkaz na test
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat ohledně odkazu k ostrému testu TSP. V ani jedné moji přihlášce nemám odkaz na MS Teams na ostrý test a ani odkaz na samotný test. (Mám tam stále jenom test k technické zkoušce, které jsem se účastnila). Je zde pouze zapsán termín a čas TSP. A jak jsem četla v pokynech, mělo by to být zveřejněno od 12.dubna vše, tak nevím, zda je problém na mojí nebo na vaší straně.
Budu moc vděčná za odpověď.
S pozdravem
Adela Štumarová