26. 10. 2008 21:41nové
Administrativa (doklady, platby atd.)
Jana Kolafová
5. 3. 2021 11:31nové
Problémy se zaplacením přihlášky
Dobrý den,
moc se omlouvám za komplikace, ale mám velké problémy s platbou přihlášky č. 1448597. Nejprve se mi nepodařilo odeslat platbu a platební brána mi byla zablokována, poté se mi objednávka omylem úplně zrušila. Zjistila jsem později, že moje banka měla problém a platby byly nějakým způsobem zablokovány. Čekala jsem až do 3.3., platba bohužel do te doby nedorazila. Bylo by ještě možné zaslat peníze na účet, o studium strašně moc stojím, ale nevím, jak s touto situaci naložit a jestli se dá ještě něco dělat. S upřímným poděkováním a pozdravem Jana Kolafová
5. 3. 2021 15:51nové

Dobrý den,
Váš požadavek na zaplacení, prosím, obratem směřujte na studijní oddělení Fakulty sociálních studií a Pedagogické fakulty na adrese prijim@fss.muni.cz a prijimacky@ped.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Eliška Vejsová
22. 3. 2021 11:57nové
Nahrání OP
Zdravím,
mám menší problém nahráním mého občanského průkazu. Nikde nemohu najít jakým způsobem a kam ho mám přidat.
Předem děkuji za radu.
Eliška Vejsová
Irena Kadavá
22. 3. 2021 14:43nové

Pokud si otevřeš přihlášku, pod velkým oranžovým obdélníkem s logem fakulty a tvým zvoleným oborem je sloupec: Osobní informace/ Studium, zkoušky a dokumenty/ Platba za přijímací řízení. Najdeš Studium, zkoušky a dokumenty a dáš Upravit. Tam jsou k tomu nějaké informace a kolonka, kam nahraješ fotky... Jo a nezapoměň pak sjet dolů a kliknout na Uložit a pokračovat. 

Myslím, že nejsi jediná, kdo s tím má problém, taky jsem to nemohla najít ;)

Eliška Vejsová
23. 3. 2021 09:35nové
Moc děkuji :))
Matej Palo
23. 3. 2021 22:15nové
Musím naskenovať OP, ak mám žiadosť o prominutí přijímací zkoušky?
Dobrý deň,
mám podanú žiadosť o prominutí přijímací zkoušky a spĺňam aj kritérium (úspešný riešiteľ KSI).
Musím v tomto prípade naskenovať svoj občiansky preukaz kvôli TSP?
Ďakujem predom za odpoveď.
Matej Palo
24. 3. 2021 17:45nové

Vážený pane Palo,
ve Vaší e-přihlášce však zatím není uvedeno, zda Vám již byla přijímací zkouška prominuta. Proto prosím raději sken OP nahrajte. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Theresa Šupová
24. 3. 2021 10:02nové
Špatný formát skenu OP
Dobrý den,
omylem jsem nahrála fotografii občanského průkazu ve špatném formátu. Přiložila jsem také fotografii ve správném formátu, ale předchozí chybný formát nelze smazat, co s tím mohu dělat?
Děkuji.
24. 3. 2021 17:44nové

Vážená slečno Šupová,
soubor ve špatném formátu jsem Vám nyní smazala.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
25. 3. 2021 11:05nové
Dobrý den,
mám stejný problém. Také jsem prvně nahrála fotografii ve špatném formátu a druhou ve správném. Ale ta první mi nelze odstranit. Mohla bych vás také poprosit o smazání?
Předem děkuji.
Ladislav Plesl
25. 3. 2021 13:12nové
Dobrý den,
mám úplně stejný problém. Mohl bych vás také poprosit o odstranění prvního dokumentu? Nebo se mám na někoho obrátit e-mailem?
Děkuji.
25. 3. 2021 14:50nové

Dobrý den,
oběma jsem Vám soubor ve špatném formátu nyní smazala.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Martin Seneši
24. 3. 2021 13:03nové
Uspesny riesitel SCIO

Dobry den, chcel by som sa spytat ci musim podstupit TSP aj v pripade ze som uspesny riesitel SCIO ( percentil 80 a viac ) a podal som aj ziadost o prominuti prijimaci zkousky.

Dakujem za odpoved
24. 3. 2021 17:46nové

Vážený pane Seneši,
ve Vaší e-přihlášce však zatím není uvedeno, zda Vám již byla přijímací zkouška prominuta. Proto prosím raději sken OP nahrajte. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Heřman Dorničák
24. 3. 2021 22:28nové
Certifikát SCIO - OSP
Dobrý večer,
některé školy si požádají o výsledky SCIO testů samy. Platí totéž i o MUNI, nebo si mám objednat certifikát, který poté připojím k žádosti o prominutí přijímacích zkoušek?
25. 3. 2021 14:47nové

Dobrý den,
pokud jste k tomu dal společnosti SCIO souhlas, zašle výsledky fakultě sama.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Martin Guniš
29. 3. 2021 16:01nové
Nahrávanie OP - OSP
Zdravím, musím nahrávať občiansky preukaz, aj keď nejdem písať TSP, lebo som si vybral variantu OSP+ZSV? IS mi totiž ukazuje prihlášku ako nevyplnenú v časti Studium, zkoušky a dokumenty...
31. 3. 2021 00:23nové

Dobrý den,
sken OP se nahrává pouze pro potřeby TSP online. Ve Vašem případě tedy není třeba sken nahrávat.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Michaela Plačková
30. 3. 2021 20:06nové
Scan OP
Dobrý den,
obdržela jsem Váš e-mail, že mi byla prominuta povinnost vykonat TSP. V e-přihlášce prominutí TSP zatím nemám zaznamenáno. Jak mohu, prosím, doložit scan OP, pokud je požadován? Můžete mi, prosím, zkontrolovat, zda mám povinnost doplnit scan OP, číslo přihlášky je 4132129.
Moc děkuji za odpověď
Michaela Plačková
31. 3. 2021 00:24nové

Dobrý den,
ve Vašem případě opravdu není třeba sken OP nahrávat a přijímací zkouška Vám byla prominuta.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Tereza Šimčíková
31. 3. 2021 09:50nové
Problém s nahráním certifikátu OSP
Dobrý den,
zúčastnila jsem se OSP testů a mám dostatečný percentil na prominutí přijímacích zkoušek na Ekonomicko-správní fakultu na obor Ekonomie. Chtěla jsem tedy certifikát spolu se žádostí nahrát do mé E-přihlášky, ale nejde mi to uložit, protože tam nemám nahrán sken občanského průkazu, který jsem nahrála pouze do jedné přihlášky(tak, jak to bylo uvedeno v pokynech, že to stačí).
Je možnost certifikát spolu se žádostí nahrát nějakým jiným způsobem?
2. 4. 2021 23:25nové

Dobrý den,
jednalo se o technickou chybu, která byla ještě téhož dne vyřešena. Omlouváme se za způsobené komplikace a snad se Vám vše povedlo nahrát.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
1. 4. 2021 15:35nové
Dodatečné nahrání OP
Dobrý den, pokud jsem nestihl nahrát scan OP, je možné ještě něco udělat, abych ho dodatečně nahrál? Nebo je už pozdě?
Děkuji za odpověď.
2. 4. 2021 23:28nové

Dobrý den,

nahrání skenu OP již, bohužel, není možné. Nezoufejte, přihláška zůstává platná. U zkoušky se prokážete ukázáním OP na kameru. Mějte tedy, prosím, Váš průkaz u zkoušky připravený. Děkuji.

Pokud nekonáte TSP, celou záležitost ohledně skenu OP můžete považovat za bezpředmětnou. Skeny OP se týkají pouze TSP.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Yveta Pernicová Galová
16. 4. 2021 13:06nové
Přesně na tohle jsem se také ptala. Nestihla jsem termín nahrání OP. :-(
16. 4. 2021 13:11nové

Dobrý den,

platí stejné informace, jako jsem již uvedla. Váš občanský průkaz ukážete na kameru při ostrém TSP.

Linda Krajsová
změněno 9. 4. 2021 11:16 nové
Přihláška k příjímacímu řízení nMgr.
Dobrý den, potřeboval bych prosím objasnit, proč vlastně musím podat(i zaplatit?) přihlášku k příjímacímu řízení nMgr. v termínu do 30.4., když přijímačky budou probíhat až někdy v září a Bc. SZZ budou v červnu? Předem děkuji za vysvětlení, jaké jiné, než ekonomické zájmy vedou MU k tomuto termínu - před Bc. SZZ?
14. 4. 2021 01:12nové

Dobrý den,
vzhledem k tomu, kolik se na MUNI každý rok hlásí uchazečů, je třeba stanovit nějaké přesné a poměrně striktní termíny a to hlavně z toho důvodu, že je s přihláškami již před přijímací zkouškou třeba administrativně pracovat a rovněž "sesumírovat", kolik uchazečů má reálně zájem o studium, o čemž dost vypovídá počet řádně podaných a zaplacených přihlášek.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
14. 4. 2021 11:07nové
Dobře, ale já mluvím o nMgr., kteří mají přijímačky až v září, ale přihlášku musí podat nejpozději dva měsíce před státnicemi, tj. skoro půl roku před přijimačkami. Nestačily by na to "sesumírovaní" dva měsíce po SZZ - tj. červenec a srpen?
15. 4. 2021 23:20nové

Dobrý den,
a kde přesně jste získal informaci o tom, že se přijímací zkoušky na nMgr. konají až v září? Zde https://www.muni.cz/uchazeci/navazujici-magisterske-studium/terminy-prihlasek-a-prijimacek je uveden červnový termín a ten je pro nMgr za normální situace běžný. V takovém případě časové rozmezí mezi platbou přihlášky a přijímací zkouškou není půl roku, jak uvádíte, ale pouze 2 měsíce, což je doba, kterou fakulta potřebuje pro administrativní záležitosti. Zaplacením přihlášky potvrzuje uchazeč jeho zájem účastnit se přijímacího řízení a fakulta tedy ví, že může s přihláškou pracovat.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
16. 4. 2021 00:34nové
Vloni se konaly 7. září. Tak jestli letos budou("v normálnější situaci než loni") v červnu, tak snad mi nebudou kolidovat se státnicemi.. :) Debatu bych tímto uzavřel. Děkuji
Vendula Pardubová
6. 5. 2021 14:29nové
Smazání doložené BP
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda by bylo možné smazat moji doloženou bakalářskou práci. Nyní totiž odevzdávám svoji BP do univerzitního systému Mendelovy univerzity, kterou nyní studuji, a vloženou práci mi to vyhodnotilo jako plagiát, jelikož tato práce již "existuje" zde. Sem bych práci nahrála později. Děkuji za odpověď.
8. 5. 2021 23:57nové

Dobrý den,
dokument jsem Vám nyní z e-přihlášky smazala.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Kateřina Schneiderová
17. 6. 2021 19:25nové
Nahrani maturitniho vysvedceni do IS
pravnicka fakulta na setkani zverejnila, ze maturitni vysvedceni ma byt nahrano do IS v prihlasce do 31.7., ale uz nikdo nerekl, od kdy to bude mozne. nevi nekdo, kdy muzem ocekavat spusteni teto funkce?
27. 6. 2021 00:05nové

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní odpověď. Nahrávání maturitního vysvědčení do e-přihlášky by již mělo být možné. Pokud by se Vám jej stále nedařilo nahrát, opětovně mě prosím kontaktujte.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení