26/10/2008 21:41new
Administrativa (doklady, platby atd.)
Adéla Pazderová
22/6/2021 09:06new
Nahrání maturitního vysvědčení.
Dobrý den,
Do jakého data musím nahrát mé maturitní vysvědčení? V přihlášce ani na e-mailu, webových stránkách nic nemohu najít. Nepřišlo mi ani potvrzení o přijetí a termín zápisu, jelikož předpokládám, že vysvědčení se má nahrát do datumu zápisu.
Předem děkuji za odpověď.
Pazderová A.
30/6/2021 19:33new

Vážená slečno Pazderková,
informace o zápisu najdete na následující stránce: https://www.ped.muni.cz/pro-uchazece/zapis-ke-studiu

Konkrétněji k maturitnímu vysvědčení - nahrává se online v období zápisu od 12. 7 do 25. 7., případně je možný podmíněný zápis a pozdější doložení:

"V letošním roce 2021 v souladu se zákonem o vysokých školách počítáme s možností podmíněného zápisu. Přijatí uchazeči a přijaté uchazečky se mohou ke studiu podmíněně zapsat i bez okamžitého doložení dokladu o předchozím vzdělání. Je však nezbytně nutné doložit požadované dokumenty do 12. 9. 2021. V pondělí 13. 9. 2021 již zahajuje období výuky podzimního semestru."

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Aneta Dvořáková
20/8/2021 19:43new
Dobrý den,
maturitní vysvědčení jsem nahrála 12.7. a stále mi svítí v přihlášce podmíněný zápis. Můžu se zeptat, do kdy se maturitní vysvědčení schvaluje?
Děkuji.
S pozdravem
Aneta Dvořáková
22/8/2021 20:41new

Mám stejný problém, maturitní vysvědčení mám nahrané v ISu již měsíc a stále mám na profilu podmíněný zápis. Jsem z toho stejně jako kolegyně nejistá.

Daniela Pešová.
28/8/2021 22:01new
Nemohu najít kam se v informačním systému vysvědčení nahrává, můžete mi někdo poradit?
2/9/2021 13:02new

Dobrý den,
dotazy ohledně podmíněného zápisu a nahraného maturitního vysvědčení prosím směřujte na studijní oddělení Pedagogické fakulty na adrese prijimacky@ped.muni.cz.

Co se týká dotazu slečny Timoranské, úředně ověřená kopie maturitního vysvědčení se zasílá na studijní oddělení Filozofické fakulty jako je uvedeno zde na stránkách fakulty: https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/zapis-do-studia#zapis

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Matúš Martiška
28/6/2021 11:30new
Dokumenty k zápisu

Dobrý deň,

do prihlášky som priložil autorizovanú konverziu (vo formáte ASICE) originalych dokumentov "Dodatok k vysvedceniu o maturitnej skuske" a "Vysvedcenie o maturitnej skuske". Chcel by som len vediet či netreba úradne overenú kópiu týchto dokumentov a nie originali a ci sa jedna o tieto dva dokumenty alebo treba doložit ešte niečo iné.

Ďakujem veľmi pekne, prajem pekný zvyšok dňa.
Vojtech Jánoš
28/6/2021 12:05new
Ahoj, možno sa mýlim, ale pošta konverziou osvedčuje, že ide o originálny dokument. V tom danom formáte je aj XML doložka. Preto si myslím, že osvedčenie konverziou, ktoré pošta ponúka, je rovnocenné s notárskym potvrdením. Také doklady možno používať aj na právne účely - je možné si toto info nájsť niekde na stránkach pošty.
Každopádne, tiež som len nastávajúci študent 1. ročníka, takže si nie som 100% istý, čo univerzita požaduje.
last modified 28/6/2021 12:36 new
Jak píše kolega, konverze dokumentu z listinné do elektronické podoby oprávněnou osobou umožňuje tuto elektronickou podobu používat se stejnou právní váhou jako tu listinnou. Mě osobně ale zajímá, zda je MU schopna s kontejnerem ASiC-E pracovat. Státní správa to totiž neumí.
Matúš Martiška
28/6/2021 22:30new
Ďakujem za pomoc,
neviem či pred možným zápisom sa priložené dokumenty kontrolovali alebo ako to funguje ale bol som schopný sa zapísať do štúdia tak hádam sú vporiadku aj vo formáte ASICE.
29/6/2021 06:28new
Jasně, díky za informaci, nenaznačoval jsem, že by to nešlo, tím lépe, že to jde.
Adéla Reslerová
30/6/2021 18:10new
Problém s ověřením identity
Dobrý den,
Do své e-přihlášky jsem nahrála svůj občanský průkaz ve stanovené lhůtě před přijímačkami a vše proběhlo v pořádku. Jde o to, že mi byl OP odcizen, byl mi založen nový a ten mi vydají za 14 dnů (tj. 14.7.) po datumu zápisu. Teď mám pouze dočasný OP bez fotografie. Jak mohu ověřit svoji identitu v tomto případě? Stačí předložit např. řidičský průkaz? Pas bohužel nemám.
Předem děkuji za odpověď,
Reslerová Adéla
30/6/2021 19:43new

Dobrý den,
sken občanského průkazu již nutný není, budete provádět ztotožnění (přes e-identitu či videohovor). Vyčkejte prosím na spuštění zápisu a podrobné instrukce.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Daniela Uhrinová
4/7/2021 16:43new
Plná moc
Dobrý den,
kde, prosím, najdu dokument o plné moci na Lékařské fakultě?
Děkuji za odpověď.
4/7/2021 19:52new

Dobrý den,
dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Lékařské fakulty na adrese prihlaska@med.muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Diana Mušková
2/11/2020 08:42new
Zaplatenie prihlášky
Dobrý deň,
rada by som sa informovala ohľadom zaplatenia podanej prihlášky na MUNI. Keď chcem prejsť na krok Zaplatiť, vyskakuje mi upozornenie- Žádnou přihlášku nelze uhradit přes Obchodní centrum MU. Už som skúšala aj podať novú prihlášku prostredníctvom rôznych prehliadačov, a ani napriek tomu to nefungovalo.
Za prípadné informácie vopred ďakujem.
2/11/2020 12:08new
Vážená slečno Mušková,
na straně Filozofické fakulty došlo k technickým potížím, které by již měly být vyřešeny. Zkuste tedy opět přihlášku zaplatit a v případě potíží se, prosím, ozvěte. Děkuji.
Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Diana Mušková
2/11/2020 13:04new
Je to vybavené, ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
Viktória Sedláková
26/12/2020 14:50new
IZO kod
Dobrý den,
rada by som sa chcela opýtať ohľadom IZO kodu strednej školy. Kedze tento system kodovania skor maju len ceske skoly a ja som zo Slovenska, co tam mam vypisat? Nasla som ze by som to mala uviest ako zahranicnu skolu cize koz by mal byt 999999999, ale nefungovalo ani to.
Velmi pekne dakujem za odpoved vopred.
1/1/2021 19:25new

Dobrý den,
zkontrolujte si, prosím, nastavení státu střední školy a máte-li vše nastaveno správně, pokuste se Vaši střední školu dohledat dle adresy, nikoli dle IZO kódu.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Eliška Prokopová
8/1/2021 14:40new
Profilové předměty
Dobrý den, hlásím se ke studiu Tlumočnictví českého znakového jazyka v kombinaci s českým jazykem a literaturou a ráda bych požádala o prominutí přijímacího řízení na základě prospěchu ze střední školy. Nepodařilo se mi ovšem najít, které předměty jsou pro můj obor profilové, ze kterých mám zadat známky. Vím, že tyto upravuje dokument tady na stránkách, který je součástí informací o přijímacím řízení, a je v něm tabulka profilových předmětů pro jednotlivé obory, ale obor Tlumočnictví českého znakového jazyka mezi nimi není. Znamená to, že jsou profilové předměty pro tento obor libovolné?
Děkuji za odpověď
Eliška Prokopová
12/1/2021 00:16new

Dobrý den,
u studijního programu Tlumočnictví českého znakového jazyka, bohužel, není možné žádat o prominutí přijímací zkoušky.

Linda Krajsová - komunikátor přijímací řízení
Eliška Prokopová
14/1/2021 15:57new
Děkuji Vám!
Gabriela Kukoľová
1/2/2021 12:24new
E-prihláška
Dobrý deň chcela by som sa opýtať či je v poriadku že mi neukazuje moju prihlášku na profile ak som ju odoslala a zaplatila ďakujem za odpoveď
2/2/2021 20:44new

Dobrý den,
napište mi prosím číslo Vaší přihlášky, pokud jej znáte. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Gabriela Kukoľová
3/2/2021 14:05new
4102243
5/2/2021 18:58new
Dobrý den,
pokud jste byla na dni otevřených dveří Lékařské fakulty a obdržela jste přihlašovací údaje do IS, zkuste si přihlásit přes tyto údaje.
Eva Vlková
10/2/2021 15:02new
Informace k přijímacímu řízení
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli je v pořádku, že se mi v Mých přihláškách u jedné ze dvou přihlášek neukazují Předepsané zkoušky v části Informace k přijímacímu řízení. Test studijních předpokladů se mi ukazuje pouze u jedné přihlášky ale u druhé již ne. Při podání přihlášek ale tato informace byla u obou.
Předem děkuji za odpověď.
10/2/2021 22:33new

Dobrý den,
to bude asi tím, že TSP podstupujete pouze jednou a výsledek se Vám pak ale následně započítá pro všechny přihlášky, pro něž je podmínkou přijetí TSP.
Proto budou všechny potřebné informace ohledně TSP jako například pozvánka k přijímací zkoušce uvedeny pouze v rámci jedné přihlášky.
Pokud se však chcete ujistit, kontaktujte prosím studijní oddělení příslušné fakulty, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
10/2/2021 16:09new
Rozhodnutí o přijetí/nepřijetí
Dobrý den, chci se zeptat, jak postupovat v případě, že mi již došlo rozhodnutí o přijetí? Nikde sem žádné informace nenašla...
10/2/2021 22:36new

Dobrý den,
pak tedy, prosím, vyčkejte na pozvánku k zápisu ke studiu, která by Vám měla být nahrána do e-přihlášky.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
21/3/2021 14:41new
Dobrý den,
chápu tedy dobře, že pokud mám v Isu u prihlasky napsane, ze jsem prijata, tak uz se mě netyka napr. naskenovani obcanskeho prukazu? Pouze tedy cekam az na pozvanku k zapisu?
Dekuji predem za odpověď.
31/3/2021 00:29new

Dobrý den,
ano, přesně tak.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Maria Filtsova
15/2/2021 19:52new
Změna přiloh zaplacené přihlášky
Dobrý den, dala jsem do přihlášky omylem nepodepsanou žádost o prominutí pz, odeslala ji a zaplatila. Pak mi přišlo upozornění, že je třeba tento dokument v e-přihlášce upravit, ale nevidím, jak to můžu v systému udělat, jde mi pouze změnit typ přílohy, ale ne samotný soubor.