Maria Filtsova
15/2/2021 19:54new
Změna přiloh zaplacené přihlášky
Přikládám odkaz na snímek obrazovky s formulářem:
https://ibb.co/2NLHYN7
15/2/2021 23:04new

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno na prihlaska@muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Maria Filtsova
16/2/2021 10:42new
Děkuji
Júlia Kovalčíková
17/2/2021 17:19new
E-prihláška
Dobrý deň, čo sa týka tých profilových predmetov, ktoré sa rátajú do priemeru, hlásim sa na odbor biochémia, a medzi profilovými predmetmi mám chémiu, no my na škole máme aj predmet farmaceutická chémia a analýza liečiv, tak sa chcem spýtať či môžem medzi moje profilové predmety zaradiť aj tento predmet alebo nie.
18/2/2021 23:31new

Dobrý den,
charakter Vašeho dotazu vyžaduje vyjádření fakulty, proto, prosím, dotaz směřujte na studijní oddělení Přírodovědecké fakulty na adrese studijni@sci.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Beata Krajčíková
18/2/2021 21:07new
Stornování přihlášky
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli jde nějakým způsobem e-přihlášku zrušit, popřípadě nahradit za jinou přihlášku?
Děkuji.
18/2/2021 23:35new

Dobrý den,
ano, přihlášku Vám můžeme zrušit a vrátit poplatek zpět na účet, případně převést poplatek na jinou přihlášku. V této věci se na nás prosím obraťte na prihlaska@muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Beata Krajčíková
22/2/2021 15:25new
Dobrý den, psala jsem v pátek ráno, zatím mi nikdo neodpověděl.
Krajčíková
24/2/2021 22:47new
Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno.
Vendula Čuperová
10/3/2021 11:07new
Dobrý den, je možné přihlášku stornovat, když je už po datu podání přihlášek? vrátí se mi peníze? Děkuji Čuperová
10/3/2021 13:41new

Vážená slečno Čuperová,
bohužel, přihlášky bylo možné rušit a poplatky vracet do konce února.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Gfdfg Gfgdfgd
18/2/2021 22:41new
Vyplňování profilových předmětů v přihlášce

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda mám v přihlášce vyplnit do vysvědčení profilové předměty, pokud nežádám o prominutí přijímací zkoušky.

Budu Vám velice vděčný za pomoc.

S pozdravem a přáním pěkného dne
András Zubaskov
18/2/2021 23:38new

Dobrý den,
pokud nežádáte o prominutí přijímací zkoušky na základě prospěchu, pak jej nevyplňujete.

S pozdravem

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Daniel Navrátil
21/2/2021 16:47new
Tisk středoškolského vysvědčení

Dobrý den, kde v e-přihlášce přesně naleznu tlačítko "Tisk středoškolského vysvědčení", když žádám o prominutí příjímacích zkoušek? Hlásím se na PřF, obor matematika. Vyplnil jsem 4 předměty do tabulky, ale teď nikde nemohu nalézt tlačítko určené k tisku tohoto vysvědčení. Jelikož musím následně tento soubor přiložit k průvodce a žádosti o prominutí příjímací zkoušky, tak bych byl vděčný za postup, jak toto tlačítko nalézt, opravdu jsem prošel všechno, ale stále se mi ho nepodařilo nalézt.

Děkuji moc za případnou odpověď.
Daniel Navrátil
21/2/2021 17:29new

Omlouvám se za teď již zbytečný dotaz, jelikož tisk dokumentu jsem nakonec našel. Mohlo by to ale pomoci ostatním, kteří mají problém s nalezením.

Dokument se nachází v sekci "Rekapitulace přihlášky", zde ve třetím odstavci s vyplněnými údaji je tlačítko "tisk".
Natálie Carbolová
26/2/2021 12:15new
Rozhodnutí o výsledku přijímacího řízení
Dobrý den,
v přihlášce mám napsáno, že mi na základě mé žádosti byla prominuta přijímací zkouška. Ve výsledcích přijímacího řízení je ale napsáno, že o přijetí ještě nebylo rozhodnuto. Proto bych se Vás chtěla zeptat, zda mohu v tomto případě počítat s přijetím, nebo jestli se může stát, že i přes prominutí přijímací zkoušky přijata nebudu.
Děkuji
28/2/2021 14:07new

Dobrý den,
prosím, Váš dotaz směřujte na studijní oddělení Lékařské fakulty na adrese prihlaska@med.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
David Severa
26/2/2021 13:38new
Nestihnu podat doklad o složení zkoušky v termínu

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda mám nějakou možnost, jak zaručit fakultě poslání certifikátu k prominutí přijímací zkoušky z aj a TSP na obor Angličtina-Geografie za úspěšné absolvování odborné zkoušky z anglického jazyka na úrovni B2, která se ovšem koná až 12.3.2021 a certifikát z ní se zasílá ještě později. Nestihnu tudíž přiložit certifikát k přihlášce a žádosti o prominutí přijímacích zkoušek.

Opravdu není možné fakultě zaručit poslání certifikátu v momentě, kdy ho dostanu? Výsledky zkoušky B2 budu vědět již před termínem TSP a zkoušky z AJ, tudíž v případě neúspěchu u zkoušky B2 bych se přijímacích zkoušek zúčastnil.

Děkuji,
David Severa
27/2/2021 14:49new
Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno v jiné složce.
185.128.200.*
28/2/2021 12:33new
Rodné číslo
Mohu požádat o přijetí bez rodného čísla, protože se nacházím mimo Českou republiku a dosud jsem žádné neobdržel.
Prosím, informujte nás také o tom, kdy proběhne 2. kolo žádostí o přijetí.
28/2/2021 19:24new

Dobrý den,
jako cizinec rodné číslo neuvádíte, do přihlášky, prosím, zadejte číslo cestovního pasu.
Druhé kolo pro podávání přihlášek univerzita běžně nevyhlašuje, tudíž se žádné nekoná.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Alena Neumannová
8/3/2021 10:50new
Přednostní přijetí - předat katalogový list proděkanovi
Dobrý den,
požádala jsem o přednostní přijetí pomocí IQ testu od Menzy a katalogového listu dokazující můj průměr známek. V mojí e-přihlášce je napsané: Předat katalogový list proděkanovi. Znamená to, že mám podniknout nějaké kroky k předání? A pokud ano, jaké? A nebo to znamená, že se moje přihláška zpracovává a mám pouze čekat?

A moje další otázka je jak dlouho běžně trvá, než se dozvím jestli je moje přednostní přijetí schválené a jestli jsem byla přijata?

Děkuji
8/3/2021 12:50new

Dobrý den,
tato poznámka slouží fakultě, pro Vás tedy není nijak důležitá.
Fakulta má lhůtu 30 dnů na vyjádření se k Vaší žádosti od chvíle obdržení této žádosti.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Ondřej Švanda
12/3/2021 18:53new
Skenování souborů do e-přihlášky

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, zda je nutné vkládat do e-přihlášky naskenované obě strany občanského průkazu a vysvědčení z předchozích let nebo jestli stačí pouze přední strana. Děkuji.

Ondřej Švanda
15/3/2021 21:53new

Dobrý den,
do e-přihlášky nahráváte pouze přední stranu OP. Dotaz ohledně vysvědčení prosím směřujte na studijní oddělení příslušné fakulty, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Tereza Nossková
12/3/2021 23:16new
Smazání přílohy
Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, odevzdávám motivační dopis na obor dějiny umění, který má být do zítra, ale dokument se starým motivačním textem jsem již vložila před nějakou dobou a když jsem ho chtěla vyměnit za přepsaný, nejde smazat. Uložila jsem ho proto v přihlášce jako úvahu. Je to velmi matoucí a proto bych se chtěla zeptat, jestli je nějaká šance, že ten špatný dokument půjde smazat?
15/3/2021 21:55new

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno na prihlaska@muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Simona Rančev
16/3/2021 21:42new
Dopis od děkana
Dobrý den,
mam otázku ohledně e-mailu, který mi přišel a bylo mi v něm sděleno, že „Ve svých e-přihláškách nyní najdete dopis od děkana naší fakulty prof. PhDr.
Milana Pola, CSc. s informacemi o dalším průběhu přijímacího řízení." Bohužel to nemohu nikde najít.
Děkuji mockrát
Rančev
17/3/2021 22:04new

Dobrý den,
Váš dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese prijimaci.rizeni@phil.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Petra Kotlárová
18/3/2021 23:06new
Doklad totožnosti
Kam je možné nahrát doklad totožnosti? Nemohu takovou záložku nikde najít
Miroslava Čížková
19/3/2021 14:56new
také se snažím a marně, děkuji za pomoc
Sára Kostrhonová
19/3/2021 21:49new

Ahoj. Musíte si v E-přihlášce (IS) rozkliknout --> Můj profil --> Upravit osobní údaje --> dole klikni na "uložit a pokračovat" --> na další stránce "vybrat přílohu" z PC. Jsou tam i pokyny k parametrům, takže je dobré si to přečíst.

Snad jsem to napsala srozumitelně :)
Adéla Spisarová
24/3/2021 09:15new
Dobrý den, ani podle těchto instrukcí se mi nepodařilo najít kam mám nahrát naskenovaný op. Po uložení osobních údajů tam mám jen příloha 3 a dokumenty týkající se prominutí zkoušky.
24/3/2021 17:41new

Dobrý den,
rubriku pro nahrání skenu OP u Vaší přihlášky nemůžete nalézt z toho důvodu, že se sken nahrává pouze pro potřeby TSP online. Tento test však není podmínkou pro přijetí pro program, do nějž jste si podala přihlášku.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Kristýna Nováková
21/3/2021 14:22new
Omylem jsem nahrála fotografii ve formátu jpeg místo jpg a nyní ji již nemohu smazat a nahrát znovu. Je to problém a mám si zavolat na studijní nebo stačí i tento formát?