Thread: TSP obecně/
26/4/2022 21:18new
Výsledky TSP
Zdravím,
nevíte někdo bližší info k výsledkům tsp? Nebo alespoň kdy budou vydány body a percentil? Případně zadání a klíč? Jsem z toho nervózní a věta “výsledky budou nejpozději 2.5.” mi moc nepřidává.😂 Předem díky moc. :)
Karolina Dohnalová
27/4/2022 16:21new
Zdravím.
Hlásím se na MUNI podruhé, minulý rok jsem se nedostala. Podle dosavadních zkušeností ti mohu za sebe říct, že bych nepočítala s tím, že výsledky budou dřív, než 2.5.
A taky upozorňuji, že 2.5. se dozvíš pouze percentil a body, rozhodnutí o ne/přijetí tam bude až ke konci května. Sama teda furt koukám do přihlášky, kdyby to tam nááááhodou bylo dřív (ty percentily), ale obávám se, že to nehrozí.
28/4/2022 11:29new
Ahojky, jj, taky jsem se loni hlásila a dostala se, ale mám pocit, že vše bylo rychleji. Nevím, proč rovnou neřeknou, že to bude až 2.5….psala jsem i e-mail a opět ta samá písnička dokola “body a percentil do 2.5.”, rozhodnutí bůhví kdy..Kdyby alespoň vyšlo zadání a klíč. No co už, čumím do isu asi tak každých pět minut a už mi z toho houká.🤣
Zdeněk Rybář
29/4/2022 20:45new
Ahoj, nevis, zda zverejneny percentil se vaze pouze na danou variantu testu ci ke srovnani vsech variant?
29/4/2022 22:16new
Percentil vychází z konkrétní varianty, jelikož každá varianta má jiné úlohy, které mohou být i mírně odlišné v náročnosti, takže se srovnávají výsledky uchazečů, kteří psali konkrétní variantu.