Thread: TSP obecně/
Barbora Vašková
19/5/2022 16:20new
Navržení na přijetí
Dobrý den, zatím stále vidím jen navržen na přijetí. Změní se to ještě na definitivní přijetí? Děkuji
Jana Hudečková
19/5/2022 19:42new
Mně se to změnilo po nahrání maturitního vysvědčení, předpokládám, že to všude standardní postup :)
Kamila Balašová
19/5/2022 21:13new
Já jsem maturitní vysvědčení již také nahrála, ale stále tam mám jen "navržena na přijetí ", tak nevím...
Barbora Vašková
19/5/2022 21:50new
Vysvědčení jste tam nahrávala kdy? Já už jsem dlouho po maturitě. Tak jestli to tam mám zkusit nahrát... Už jsem stejný obor před X lety začala studovat, myslela jsem, že se jim to nějak sparuje.
Kamila Balašová
20/5/2022 08:20new
Já už jsem také dlouho po maturitě a vysvědčení jsem tam nahrála v úterý. Nahrávala jsem sken vysvědčení a čestné prohlášení o pravosti. :-)
Ľubomír Jurčišin
20/5/2022 12:57new
Si si istá, že stačí len sken? Aspoň na FI v pdf o návrhu na přijetí píše, že chcú autorizovanú konverziu čo môžeš urobiť na pošte. Píšem len kvôli tomu aby si sa omylom nedostala len kvôli nejakej banalite.
20/5/2022 17:07new
to bych chtěl taky vědět, protože jsem do přihlášky nahrál vše, co jsem nahrával do přihlášky minulý rok, a mám tam pořád jen Navržen na přijetí.
Lenka Hlavoňová
22/5/2022 13:25new
Já mám také stále zeleně navržena na přijetí, ale v textu po tím je, přijata, tak já nevím zda jsem teda přijata či ne. Žádný dokument o přijetí tam nemám. Víte někdo jak to je prosím?
22/5/2022 13:59new
Mám to úplně stejně, takže nevím, jestli to ještě nějak změní nebo pošlou nějaký dokument do systému.
Marta Mikulová
23/5/2022 12:44new
Rozhodnutí o přijetí padne až po 15.6.2022
23/5/2022 18:01new
Zdravím, a na základe čoho? Či Ak doložím maturitné vysvedčenie a čestné prehlásenie o pravdivosti, bude to tak ok?
23/5/2022 23:55new

Dobrý den,
k tématu "navržen na přijetí" --> vyčkejte prosím na instrukce od fakulty, která vám poskytne bližší informace ohledně vložení dokladů o předchozím dosaženém vzdělání. Pokud do stanoveného data doložíte požadované dokumenty, bude Vám vydáno rozhodnutí o přijetí, čímž Vám vzniká právo na zápis do studia.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Zuzana Pinkavová
24/5/2022 14:58new
Dobrý den, již jsem v roce 2005 promovala na jiné fakultě MU, než na kterou jsem nyní přijata. MU tedy má záznam o tom, že mam od ní VS titul (a tim padem i že jsem kdysi dokládala maturitní vysvedceni). I tak je nutno maturitní vysvědčení nyní nahrávat? Děkuji za odpověď.
24/5/2022 15:20new
Očekávám, že ano, protože já jsem nahrával maturitní vysvědčení minulý rok a letos jsem ho tam vkladal znovu, taky jsem čekal, že když už jednou v systému je nahráno, tak se automaticky doplní k nové přihlášce.
24/5/2022 20:52new

Dobrý den,
ano, prosíme o opětovné nahrání dokumentu.

LK
Zuzana Pinkavová
25/5/2022 22:13new
Děkuji moc za odpověď. A když s tím máte zkušenost, ta autorizovana konverze je jen o ověření pravosti dokumentu (originalu) na poště?
26/5/2022 01:24new
No myslím, že ano, já jsem to tedy nechával ověřit na obecním úřadě, ale tam, kde je Czech Point, by to mělo jít nechat ověřit.
26/5/2022 06:23new
Nikoliv, autorizovaná konverze znamená převedení listiny do/z elektronické podoby. Čili půjdete na CzechPoint a požádáte o autorizovanou konverzi vysvědčení do elektronické podoby. Pracovník CzechPointu to naskenuje a připojí k dokumentu konverzní doložku s elektronickým podpisem, kterou potvtrdí, že sken vzniknul konverzí z originální listiny, a jako taková bude mít tato elektronická verze stejnou platnost jako "papírový" originál. Nestačí pouze sken, autorizovaná konverze potvrzuje, že sken je vytvořen z listiny tak, jak skutečně vypadá. Tuto kopii vám pak CzechPoint uloží do online úschovny (odkud si ji stáhnete pomocí hesla, které dostanete), nebo na váš USB nosič.
26/5/2022 10:16new
aha, takže způsob, jakým bylo možné maturitní vysvědčení nahrát minulý rok, už letos není možný?
26/5/2022 10:43new
To bohužel nevím, jak to bylo loni, pouze vysvětluji, co je to autorizovaná konverze.
Zuzana Pinkavová
26/5/2022 23:15new
Děkuji za vysvětlení.