5. 4. 2022 08:29nové
Matematika se zaměřením na vzdělání

Dobrý den,
uchazeči jsou přijímání na základě pořadí podle výsledku z přijímací zkoušky, dle dosaženého počtu bodů. Do celkového hodnocení se zahrnuje výsledek TSP a eventuálních odborných testů. Z tohoto důvodu je uváděn dosažený počet bodů posledního přijatého uchazeče.
Percentil je přepočítáván na body. Maximální počet bodů, jehož může uchazeč dosáhnout, je 1000 bodů.
Pokud si přejete znát konkrétní percentil u tohoto programu, obraťte se prosím na studijní oddělení fakulty na adrese studijni@sci.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Eliška Vokalová
5. 4. 2022 19:11nové
TSP a oborový test
Dobrý den,
ve své e-přihlášce mám uvedené pouze místo a čas konání oborového testu. Znamená to, že TSP budu vyplňovat hned po oborovém testu, nebo mám ještě očekávat informace o času konání TSP? Děkuji předem za odpověď
6. 4. 2022 11:15nové

Dobrý den,
samotná pozvánka k TSP se již nachází ve Vaší e-přihlášce.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Zuzana Górecká
10. 4. 2022 22:22nové
Oborové testy
Dobrý den, chci se zeptat ohledně oborových testů. Zatím mi nepřišla pozvánka na oborové testy, znamená to, že jsem motivačním dopisem neprošla? Nemělo by mi tím pádem přijít oznámení, že mě na oborové testy nepozvou? Nebo mám pozvánku a termín teprve očekávat a příjde později? Děkuji
10. 4. 2022 22:53nové

Dobrý den,
všichni uchazeči, hlásící se do bakalářského programu Anglický jazyk a literatura, od Filozofické fakulty obdrželi pouze pozvánku na TSP. Hranice percentilu TSP pro prospěch u přijímací zkoušky je 65. Uchazeči s percentilem 65 a více budou následně pozváni k oborovému testu, který má podobu písemného testu a bude se konat dne 7.5.2022 v čase 11:00-12:30 nebo 12:30-14:00. Pozvánka se všemi podrobnostmi Vám bude vložena do Vaší e-přihlášky po úspěšném absolvování TSP.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Zuzana Górecká
11. 4. 2022 06:02nové
Dobrý den, ano to vím. Já se chci zeptat ohledně dějin umění. Motivační dopis jsem poslala atd. ale zatím nemám žádné info jestli jsem dopisem prošla a půjdu dál na oborové testy či ne
13. 4. 2022 15:31nové

Dobrý den,
Váš dotaz prosím směřujte přímo na studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese prijimaci.rizeni@phil.muni.cz, kde probíhá vyhodnocování oborových testů. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Lukáš Jindra
1. 5. 2022 17:35nové
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestliže už byly zaslány výsledky TSP, ale neobdržel jsem pozvánku k oborovým testům, znamená to že jsem neprošel do dalšího kola? Nebo to trvá déle a stále může pozvánka dojít?
2. 5. 2022 10:42nové

Dobrý den,
ohledně pozvánky k oborovému testu prosím kontaktujte studijní oddělení Filozofické fakulty, do jejíž kompetence oborový test spadá. Kontaktní adresa je prijimaci.rizeni@phil.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová
Anastázie Šenková
14. 4. 2022 05:40nové
Percentil posledního přijatého
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli je percentil posledního přijatého započítáván i pro uchazeče, kteří podali odvolání? https://www.muni.cz/do/rect/metodika/stud/prijriz/zpravy/podminky/Prijimaci_rizeni_PdF-BcMgr_-_zprava-podminky.pdf tak Dekuji za odpověď.
15. 4. 2022 00:23nové

Dobrý den,
ve zprávě jsou informace o bodech posledního přijatého (číslo uvedené ve sloupci "Body posledního přijatého" se může skládat z více částí přijímací zkoušky, např. součet percentilu TSP a percentilu oborové zkoušky), vždy záleží na skladbě přijímací zkoušky v daném akademickém roce.), do tohoto sloupce jsou zahrnuti uchazeči, kteří úspěšně vykonali přijímací zkoušku a byli (jako poslední) přijati do daného studijního programu bez ohledu na to, zdali se odvolali.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Gabriel Arači
15. 5. 2022 09:41nové
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat kdy se člověk dozví jestli byl dobrán z těch pod čarou?
Případně také kolikátý pod čarou je?
16. 5. 2022 00:53nové

Dobrý den,
pořadí bude uvedeno v textu rozhodnutí, jež Vám bude nahráno do e-přihlášky. Běžně jsou uchazeči dobíráni po řádném termínu zápisu ke studiu, kdy se někteří uchazeči k zápisu nedostaví, a tím se "uvolní místo". Zápis na Vaší fakultě letos proběhne ve dnech 28.6.-3.7.2022.

Linda Krajsová
David Stehlík
14. 4. 2022 23:20nové
TSP - kombinovaný obor
Dobrý den,
Hlásil jsem se na kombinovaný obor a měl jsem splnit TSP a oborovou zkoušku. Z motivačního dopisu jsem dostal 4 body, takže si mě zjevně na přijímací řízení nepozvou. Chápu správně, že nemá cenu chodit na TSP?
Díky za Váš čas,
David Stehlík
15. 4. 2022 00:26nové

Dobrý den,
v rámci sdruženého studia pokud nesplníte požadavky pro přijetí u hlavního programu, bohužel končí přijímací řízení neúspěšně a již nemáte šanci na přijetí. V případě, že nesplníte požadavky pro přijetí u vedlejšího programu, končí přijímací řízení pro celou prioritu neúspěchem.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Zuzana Kučerová
23. 4. 2022 19:56nové
TSP - oborová práce
Dobrý den, podala jsem přihlášku na pedagogickou fakultu - Český jazyk a literatura se zaměřením na vzdělávání, v kombinaci se 3 dalšími předměty (tj Aj, Zeměpis, Občanská výchova). Oborový test měl být pouze z angličtiny, ten jsem vynechala, dělala jsem pouze TSP. Platí zbylé 2 kombinace, nebo je neplatná celá přihláška?
25. 4. 2022 12:14nové

Dobrý den,
pokud oborový test vyžadoval vedlejší program, stále platí zbylé 2 preference (kombinace), do kterých můžete být přijata, pokud jste splnila podmínky pro přijetí.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
26. 4. 2022 21:18nové
Výsledky TSP
Zdravím,
nevíte někdo bližší info k výsledkům tsp? Nebo alespoň kdy budou vydány body a percentil? Případně zadání a klíč? Jsem z toho nervózní a věta “výsledky budou nejpozději 2.5.” mi moc nepřidává.😂 Předem díky moc. :)
Karolina Dohnalová
27. 4. 2022 16:21nové
Zdravím.
Hlásím se na MUNI podruhé, minulý rok jsem se nedostala. Podle dosavadních zkušeností ti mohu za sebe říct, že bych nepočítala s tím, že výsledky budou dřív, než 2.5.
A taky upozorňuji, že 2.5. se dozvíš pouze percentil a body, rozhodnutí o ne/přijetí tam bude až ke konci května. Sama teda furt koukám do přihlášky, kdyby to tam nááááhodou bylo dřív (ty percentily), ale obávám se, že to nehrozí.
28. 4. 2022 11:29nové
Ahojky, jj, taky jsem se loni hlásila a dostala se, ale mám pocit, že vše bylo rychleji. Nevím, proč rovnou neřeknou, že to bude až 2.5….psala jsem i e-mail a opět ta samá písnička dokola “body a percentil do 2.5.”, rozhodnutí bůhví kdy..Kdyby alespoň vyšlo zadání a klíč. No co už, čumím do isu asi tak každých pět minut a už mi z toho houká.🤣
Zdeněk Rybář
29. 4. 2022 20:45nové
Ahoj, nevis, zda zverejneny percentil se vaze pouze na danou variantu testu ci ke srovnani vsech variant?
29. 4. 2022 22:16nové
Percentil vychází z konkrétní varianty, jelikož každá varianta má jiné úlohy, které mohou být i mírně odlišné v náročnosti, takže se srovnávají výsledky uchazečů, kteří psali konkrétní variantu.
Oldřiška Šimanová
27. 4. 2022 15:57nové
Výsledky TSP

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, ohledně výsledků TSP. Našla jsem 2 různé datumy sdělení výsledků o přijetí. Prosím tedy o upřesnění, zda platí 2.5. (uvedeno v pozvánce na TSP) nebo 20.5. ( na webu MUNI).

Děkuji
Oldriška Šimanová
Kristián Peter
27. 4. 2022 22:38nové
Kolem 2.5. zjistíš svůj percentil. Kolem 20.5. zveřejní rozhodnutí o ne/přijetí. Oba termíny jsou správně, jen každý na něco jiného.
28. 4. 2022 12:04nové
Zdravím, kde jste našla druhý datum? Jinak já psala e-mail s dotazem a prý percentil + body budou do 2.5. a rozhodnutí má prý nějaký datum napsaný v e-přihlásče. Vůbec nevím, bohužel..asi konec května. Možná by to mohlo být toho 20.
Oldřiška Šimanová
28. 4. 2022 12:46nové
2.5. Je uvedeno v pozvánce na TSP, 20.5. je v e-přihlášce ,,Co bude dál". Už od více lidí jsem se asi dozvěděla, že tedy do 2.5. budou body a percentil a do 20.5. bude rozhodnutí o přijetí.
28. 4. 2022 14:43nové
Já jsem v tom co bude dál našla právě pouze to, že body a percentil zhruba v půlce května a výsledek zhruba na konci května..datum tam ještě nebyl. Asi už je, díky.
28. 4. 2022 14:47nové
Tak jsem se dívala a já tam 20.5. nemám. Pořád jen "půlka/konec května". :/
Oldřiška Šimanová
28. 4. 2022 16:18nové
Taky jsem se dívala teď znova a záleží asi fakulta od fakulty, u právnické mám 20.5. a u ekonomické konec května 😂
Oldřiška Šimanová
28. 4. 2022 16:19nové
U ESF mám rozhodnutí o přijetí květen 2022 😂
29. 4. 2022 17:14nové
Už je tam percentil a body. Kolik máte? A kam se hlásíte?
Emma Klembarová
29. 4. 2022 17:41nové
Ahojte, je tu niekto, kto sa hlási na pedagogickú fakultu a prišli mu už výsledky? Ja v prihláške o rozhodnutí o prijatí nemám nič :(
29. 4. 2022 20:26nové
Já se hlásím na pedagogickou. Rozhodnutí nepřišlo. Jen body a percentil. Kolik máš a kam se hlásíš?
Eva Bezděkovská
29. 4. 2022 21:51nové
Taky se hlásím na pedagogickou, rozhodnutí tam ještě není, ale percentil a informace o testu už by tam měly být.
30. 4. 2022 11:17nové

Dobrý den,
informaci o přijetí/nepřijetí budete znát po zasedání přijímací komise, která by měla zasednout na začátku května.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení