Thread: TSP obecně/
Andrea Kužílková
30/4/2022 13:26new
Výsledky TSP
Dobrý den,
platí začátek května i pro ESF?
děkuji
2/5/2022 10:45new

Dobrý den,
ano, pro obě fakulty platí zasedání přijímací komise v první polovině května.

Linda Krajsová
29/4/2022 13:13new
Změna v přihlášce

Zdravím,
všimla jsem si, že se na stránce mé přihlášky během včerejška udály nějaké změny. Konkrétně, že ze spodní části stránky, kde byla pod "Výsledky přijímacího řízení" tabulka s nevyplněným výsledkem TSP a už vyplněným výsledkem ZSV testu, tato tabulka zcela zmizela (i s už dosaženým percentilem ze ZSV).
Je to prosím běžná záležitost?

Na MUNI studuju a nepamatuju si, že by se v minulých letech něco podobného před zveřejněním kompletních výsledků dělo, tak bych se ráda ujistila.

Předem díky za odpověď.
29/4/2022 16:41new
no já si teď všiml, že už tam je alespoň výsledný percentil, zadání TSP a naskenovaný list, do kterého se při psaní TSP doplňovaly odpovědi.
30/4/2022 11:21new
Taky už mám, díky!
30/4/2022 14:05new
Změna studijního plánu
Dobrý den,

Chtěl se bych zeptat, jestli je možné po přijetí ke studiu změnit studijní plán z jednooborového na sdruženy studium v kombinaci s jiným programem? A pokud ano, jak bych to mohl udělat? 

2/5/2022 10:50new

Dobrý den,
bohužel, tento postup není možný, jelikož jste pro danou kombinaci nevykonal přijímací zkoušku, což-li je nezbytné.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
2/5/2022 11:53new
Děkuji za odpověď. A co, když byla mě prominuta přijímací zkouška na plán v kombinaci? Mám problém, že v e-přihlášce mám sdruženy studium v 2 preference a nevím pokud bych mohl nějak tento druh studiu zvolit.
10/5/2022 01:05new

Dobrý den,
priority/preference studijních plánů neslouží pro pozdější volbu. Po vykonání přijímací zkoušky Vám bude nabídnut zápis pouze do nejvyšší Vámi zvolené priority, pro kterou byla přijímací zkouška úspěšná. Nižší priority slouží pouze pro případ, že přijímací zkouška dopadne neúspěšně pro prioritu č. 1 (o kterou logicky máte největší zájem), ale dopadne úspěšně pro prioritu č. 2 (například z důvodu nižšího počtu uchazečů, nebo z důvodu nesplnění podmínek pro vedlejší obor v prioritě č. 1). V takovém případě je Vám tedy umožněno studovat daný program, a to v podobě, jakou máte nastavenou v rámci priority č. 2.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Jakub Valenta
1/5/2022 01:54new
Varianta testu
Dobrý den, 

po prohlédnutí testu varianty 03 (c), zaslané ve výsledcích jsem zjistil, že se testové otázky jsou jiné oproti zadání, které jsem dostal, přestože úvodní strana testu byla nadepsána "(c)" tedy varianta 03. Je možné, že došlo v konkrétním zadání k chybě ze strany školy, což se i mně zdá méně pravděpodobné, nebo jsem z nějakého neznámého důvodu napsal nesprávnou variantu na list odpovědí? Předem děkuji za odpověď.

1/5/2022 07:51new
Já teda nevím, ale testy se vždy značily čísly, nikdy ne písmeny... Nespletl jste si to údajné c se symbolem označení copyright?
Jakub Valenta
1/5/2022 10:47new
Je možné, že právě k tomu došlo, mám teď nějaké možnosti, nebo můžu počkat na další rok? :D
1/5/2022 15:41new
No, vzhledem k tomu, že pokyny pro vyplňování archu byly probírané na místě a byly k dispozici i písemně se obávám, že si asi můžeš počkat další rok, správnou variantu už teď nikdo nedohledá a jako důvod pro odvolání to podle mě není 🤷🏽‍♀️🙁
Pavel Remecký
4/5/2022 09:39new

Nechci být netaktní, ale nemůžu si pomoct. Kdo z tohoto nepozná variantu testu, neměl by studovat vysokou školu.

4/5/2022 22:45new
Stres dělá svoje, občas lidi ve stresu nebo pod tlakem jednají zkratkovitě a nelogicky, stane se...
Chybami se člověk učí, jsme jen lidi ;-)
1/5/2022 18:46new
A vy jste napsal co do odpovědního archu? Nějak to nemůžu vyluštit.
Klára Buriánková
1/5/2022 12:30new
Varianty ZSV + OSP / ZSV + TSP
Dobrý den, chci se zeptat, zda je nějaká možnost přihlédnutí k druhé variantě (v mém případě ZSV + TSP), kde mi vychází percentil lépe, i přesto, že jako hlavní variantu jsem si zvolila ZSV + OSP.

Děkuji předem za odpověď.
2/5/2022 11:41new

Dobrý den,
bohužel, tento postup nelze uskutečnit. Fakulta přihlédne k tomu, co jste si zvolila jako formu přijímací zkoušky.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Jana Hudečková
1/5/2022 16:09new
Termíny zasedání přijímací komise
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy přesně by měla zasedat přijímací komise ESF? Předem děkuji za odpověď
2/5/2022 10:57new

Dobrý den,
přijímací komise na Ekonomicko-správní fakultě by měla zasedat v první polovině května.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
2/5/2022 11:47new
Sociální pedagogika a volný čas - výsledky
Zdravím,
je tu někdo, kdo jde na socped? Jaké máte výsledky? Nevíte, kdy bude rozhodnutí? Díky.
Helena Dolejšová
3/5/2022 12:33new
Hlásím se! :-) percentil 90,37 a přijímací komise by měla myslím zasedat do 12.5.
6/5/2022 17:53new
Jezis, no tak to asi nemam sanci. Jj uz je v infu o prihlasce datum, ze 11.
Helena Dolejšová
7/5/2022 15:47new
Loni bylo myslím kolem 22, třeba to není ztracené! 🍀
7/5/2022 20:27new
Bylo 22,93, ja mam 22,03.
8/5/2022 15:54new
Percentily rok co rok klesají, kdysi se nedalo dostat na práva bez percentilu nad 90, vloni stačilo i pod 80... Naděje umírá poslední
last modified 9/5/2022 17:07 new
Nevím, jak to bylo v minulých letech, ale teď jsem našla v podmínkách pro přijetí nejnižší percentil 30.
last modified 8/5/2022 17:52 new
Percentil 30 je nejnižší možná hranice, aby byl člověk vůbec přijat. Stávalo se, že pak byli přijímáni uchazeči s percentilem třeba menším než 1...

Ivana Slámová
17/5/2022 20:01new
Dobrý den, pro pedagogickou fakultu - Logopedie, Učitelství pro 1. stupeň základní školy, je prosím jaká nejnižší hranice percentilu pro přijetí? Také 30?
30/5/2022 09:16new

Dobrý den,
tuto hranici bodů pro prospěch naleznete ve své e-přihlášce v textu rozhodnutí, který se nachází v sekci Výsledky přijímacího řízení.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Laura Siudová
5/5/2022 15:50new
Přijetí na právnickou fakultu
Dobrý den,

mám dotaz ohledně přijetí na magisterský obor Právo a právní věda. Nebyla jsem přijata z kapacitních důvodů. Jsem umístěná přibližně o 15 míst od posledního přijatého, je reálné abych se ještě dostala, pokud se nezapíšou všichni studenti? nebo je to maximální hranice počtu studentů, která může nastoupit a nemám šanci na přijetí?

Děkuji za odpovědi. 

Milan Vařeka
5/5/2022 16:32new
Nejsem zaměstnanec fakulty, ale máte určitě velkou šanci, protože dost uchazečů půjde nakonec na jinou fakultu.
Ondřej Zbejval
5/5/2022 17:17new

Dobrý den, mohl bych se zeptat jaká byla letos hranice pro přijetí?

Předem děkuji.

Ondřej Zbejval
Vanda Naivertová
6/5/2022 15:27new
Už je to napsané v e-přihlášce.