Thread: TSP obecně/
Karolina Dohnalová
27/4/2022 16:21new
Výsledky TSP
Zdravím.
Hlásím se na MUNI podruhé, minulý rok jsem se nedostala. Podle dosavadních zkušeností ti mohu za sebe říct, že bych nepočítala s tím, že výsledky budou dřív, než 2.5.
A taky upozorňuji, že 2.5. se dozvíš pouze percentil a body, rozhodnutí o ne/přijetí tam bude až ke konci května. Sama teda furt koukám do přihlášky, kdyby to tam nááááhodou bylo dřív (ty percentily), ale obávám se, že to nehrozí.
28/4/2022 11:29new
Ahojky, jj, taky jsem se loni hlásila a dostala se, ale mám pocit, že vše bylo rychleji. Nevím, proč rovnou neřeknou, že to bude až 2.5….psala jsem i e-mail a opět ta samá písnička dokola “body a percentil do 2.5.”, rozhodnutí bůhví kdy..Kdyby alespoň vyšlo zadání a klíč. No co už, čumím do isu asi tak každých pět minut a už mi z toho houká.🤣
Zdeněk Rybář
29/4/2022 20:45new
Ahoj, nevis, zda zverejneny percentil se vaze pouze na danou variantu testu ci ke srovnani vsech variant?
29/4/2022 22:16new
Percentil vychází z konkrétní varianty, jelikož každá varianta má jiné úlohy, které mohou být i mírně odlišné v náročnosti, takže se srovnávají výsledky uchazečů, kteří psali konkrétní variantu.
Oldřiška Šimanová
27/4/2022 15:57new
Výsledky TSP

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, ohledně výsledků TSP. Našla jsem 2 různé datumy sdělení výsledků o přijetí. Prosím tedy o upřesnění, zda platí 2.5. (uvedeno v pozvánce na TSP) nebo 20.5. ( na webu MUNI).

Děkuji
Oldriška Šimanová
Kristián Peter
27/4/2022 22:38new
Kolem 2.5. zjistíš svůj percentil. Kolem 20.5. zveřejní rozhodnutí o ne/přijetí. Oba termíny jsou správně, jen každý na něco jiného.
28/4/2022 12:04new
Zdravím, kde jste našla druhý datum? Jinak já psala e-mail s dotazem a prý percentil + body budou do 2.5. a rozhodnutí má prý nějaký datum napsaný v e-přihlásče. Vůbec nevím, bohužel..asi konec května. Možná by to mohlo být toho 20.
Oldřiška Šimanová
28/4/2022 12:46new
2.5. Je uvedeno v pozvánce na TSP, 20.5. je v e-přihlášce ,,Co bude dál". Už od více lidí jsem se asi dozvěděla, že tedy do 2.5. budou body a percentil a do 20.5. bude rozhodnutí o přijetí.
28/4/2022 14:43new
Já jsem v tom co bude dál našla právě pouze to, že body a percentil zhruba v půlce května a výsledek zhruba na konci května..datum tam ještě nebyl. Asi už je, díky.
28/4/2022 14:47new
Tak jsem se dívala a já tam 20.5. nemám. Pořád jen "půlka/konec května". :/
Oldřiška Šimanová
28/4/2022 16:18new
Taky jsem se dívala teď znova a záleží asi fakulta od fakulty, u právnické mám 20.5. a u ekonomické konec května 😂
Oldřiška Šimanová
28/4/2022 16:19new
U ESF mám rozhodnutí o přijetí květen 2022 😂
29/4/2022 17:14new
Už je tam percentil a body. Kolik máte? A kam se hlásíte?
Emma Klembarová
29/4/2022 17:41new
Ahojte, je tu niekto, kto sa hlási na pedagogickú fakultu a prišli mu už výsledky? Ja v prihláške o rozhodnutí o prijatí nemám nič :(
29/4/2022 20:26new
Já se hlásím na pedagogickou. Rozhodnutí nepřišlo. Jen body a percentil. Kolik máš a kam se hlásíš?
Eva Bezděkovská
29/4/2022 21:51new
Taky se hlásím na pedagogickou, rozhodnutí tam ještě není, ale percentil a informace o testu už by tam měly být.
30/4/2022 11:17new

Dobrý den,
informaci o přijetí/nepřijetí budete znát po zasedání přijímací komise, která by měla zasednout na začátku května.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Andrea Kužílková
30/4/2022 13:26new
Dobrý den,
platí začátek května i pro ESF?
děkuji
2/5/2022 10:45new

Dobrý den,
ano, pro obě fakulty platí zasedání přijímací komise v první polovině května.

Linda Krajsová
29/4/2022 13:13new
Změna v přihlášce

Zdravím,
všimla jsem si, že se na stránce mé přihlášky během včerejška udály nějaké změny. Konkrétně, že ze spodní části stránky, kde byla pod "Výsledky přijímacího řízení" tabulka s nevyplněným výsledkem TSP a už vyplněným výsledkem ZSV testu, tato tabulka zcela zmizela (i s už dosaženým percentilem ze ZSV).
Je to prosím běžná záležitost?

Na MUNI studuju a nepamatuju si, že by se v minulých letech něco podobného před zveřejněním kompletních výsledků dělo, tak bych se ráda ujistila.

Předem díky za odpověď.
29/4/2022 16:41new
no já si teď všiml, že už tam je alespoň výsledný percentil, zadání TSP a naskenovaný list, do kterého se při psaní TSP doplňovaly odpovědi.
30/4/2022 11:21new
Taky už mám, díky!
30/4/2022 14:05new
Změna studijního plánu
Dobrý den,

Chtěl se bych zeptat, jestli je možné po přijetí ke studiu změnit studijní plán z jednooborového na sdruženy studium v kombinaci s jiným programem? A pokud ano, jak bych to mohl udělat? 

2/5/2022 10:50new

Dobrý den,
bohužel, tento postup není možný, jelikož jste pro danou kombinaci nevykonal přijímací zkoušku, což-li je nezbytné.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
2/5/2022 11:53new
Děkuji za odpověď. A co, když byla mě prominuta přijímací zkouška na plán v kombinaci? Mám problém, že v e-přihlášce mám sdruženy studium v 2 preference a nevím pokud bych mohl nějak tento druh studiu zvolit.
10/5/2022 01:05new

Dobrý den,
priority/preference studijních plánů neslouží pro pozdější volbu. Po vykonání přijímací zkoušky Vám bude nabídnut zápis pouze do nejvyšší Vámi zvolené priority, pro kterou byla přijímací zkouška úspěšná. Nižší priority slouží pouze pro případ, že přijímací zkouška dopadne neúspěšně pro prioritu č. 1 (o kterou logicky máte největší zájem), ale dopadne úspěšně pro prioritu č. 2 (například z důvodu nižšího počtu uchazečů, nebo z důvodu nesplnění podmínek pro vedlejší obor v prioritě č. 1). V takovém případě je Vám tedy umožněno studovat daný program, a to v podobě, jakou máte nastavenou v rámci priority č. 2.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Jakub Valenta
1/5/2022 01:54new
Varianta testu
Dobrý den, 

po prohlédnutí testu varianty 03 (c), zaslané ve výsledcích jsem zjistil, že se testové otázky jsou jiné oproti zadání, které jsem dostal, přestože úvodní strana testu byla nadepsána "(c)" tedy varianta 03. Je možné, že došlo v konkrétním zadání k chybě ze strany školy, což se i mně zdá méně pravděpodobné, nebo jsem z nějakého neznámého důvodu napsal nesprávnou variantu na list odpovědí? Předem děkuji za odpověď.

1/5/2022 07:51new
Já teda nevím, ale testy se vždy značily čísly, nikdy ne písmeny... Nespletl jste si to údajné c se symbolem označení copyright?
Jakub Valenta
1/5/2022 10:47new
Je možné, že právě k tomu došlo, mám teď nějaké možnosti, nebo můžu počkat na další rok? :D
1/5/2022 15:41new
No, vzhledem k tomu, že pokyny pro vyplňování archu byly probírané na místě a byly k dispozici i písemně se obávám, že si asi můžeš počkat další rok, správnou variantu už teď nikdo nedohledá a jako důvod pro odvolání to podle mě není 🤷🏽‍♀️🙁
Pavel Remecký
4/5/2022 09:39new

Nechci být netaktní, ale nemůžu si pomoct. Kdo z tohoto nepozná variantu testu, neměl by studovat vysokou školu.

4/5/2022 22:45new
Stres dělá svoje, občas lidi ve stresu nebo pod tlakem jednají zkratkovitě a nelogicky, stane se...
Chybami se člověk učí, jsme jen lidi ;-)
1/5/2022 18:46new
A vy jste napsal co do odpovědního archu? Nějak to nemůžu vyluštit.
Klára Buriánková
1/5/2022 12:30new
Varianty ZSV + OSP / ZSV + TSP
Dobrý den, chci se zeptat, zda je nějaká možnost přihlédnutí k druhé variantě (v mém případě ZSV + TSP), kde mi vychází percentil lépe, i přesto, že jako hlavní variantu jsem si zvolila ZSV + OSP.

Děkuji předem za odpověď.