Thread: TSP obecně/
Peter Perašín
20/5/2022 22:49new
Prijatie na psychológiu FF
Ďakujem. Bohužiaľ, už viem výsledok :( neprijatý z kapacitných dôvodov. Je aspoň malá nádej, že sa budú v lete doberať aj tí pod čiarou?
20/5/2022 22:51new
Dobírání není něco, co by bylo na MUNI běžné...
Peter Perašín
20/5/2022 23:21new
Aj ja som to tak čítal, ale nádej umiera posledná. Keďže to stroskotalo na TSP testoch, ktoré som si robil dookola, viete mi ešte poradiť ako inak sa v nich zlepšiť? Občas mi vyšli úžasne, občas mi nesadli otázky, ale je nejaké know-how ako sa v nich zlepšiť? Ďakujem
21/5/2022 12:20new

Tady v tom případě naděje spíš už umřela. Nemyslím to zle, ale neslyšela jsem o nikom, koho by dobrali dodatečně, fakulty nabírají s rezervou, protože dle předchozích let ví, kolik procent přijatých lidí se nakonec zapíše. V případě MUNI je dobrání fakt vysoce nepravděpodobná varianta, doporučuju spíš místo doufání v zázrak koukat po školách co mají druhá kola, přijímají od ledna nebo zvážit jednoleté jazykové studium.

Co se TSP týče doporučuji nějaké dobré přípravné kurzy. V případě MUNI jsou super kurzynatsp.cz, z vlastní zkušenosti můžu doporučit, případně jiné dlouhodobé kurzy, ty párhodinové, co nabízí některé fakulty nejsou oproti tomu moc informativní. Jinak je fajn třeba i dobře promyslet strategii na samotný test.
Peter Perašín
21/5/2022 12:38new
Muni asi žiadne také odbory čo majú druhé kolo neponúka predpokladám, však?Už som sa videl v Brne, veľmi ma to tam ťahá. Za tip na kurz veľké ďakujem. Ja som počas roka chodil na kurz - preberala sa tam hlavne biola aj psychológia, avšak keby som sa spoľahol iba na to tak neurobím ani odborné testy. U nás na Slovensku je okruh tém napr.na psychológiu (maturita) diametrálne odlišný a tiež by mi to nestačilo na prijímačkách. Sútredil som sa viac na tie odborné testy, pritom tie vlastne stačilo urobiť nad 65 percentil. Dosť ma to štve, ale to asi všetkých. Muni je fakt topka, oplatí sa zamakať a skúsiť o rok. Intenzívne riešiť najmä tsp. A do septembra ešte budem dúfať, že sa udeje zázrak a výnimočne budú doberať. Ďakujem za veľmi príjemnú a podnetnú debatu. Pekný deň
22/5/2022 00:06new

Dobrý den,
v létě budou některé z bakalářských programů na Filozofické fakultě otevírat dodatečná přijímací řízení. Sledujte tedy prosím web, kde by měly být nejpozději do poloviny července 2022 informace o tom, které programy budou dodatečně přijímat ke studiu v akademickém roce 2022/2023: https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Peter Perašín
22/5/2022 17:40new
Dobrý deň, ďakujem. A neviete či tam budú aj prijímačky? Ja som totiž od konca júna do septembra pracovne mimo Európu.
Ale to je asi už ozaj hlúpa otázka. No kto sa nepýta, nevie :) Ďakujem za trpezlivosť.
23/5/2022 23:58new

Dobrý den,
dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese prijimaci.rizeni@phil.muni.cz. Děkuji.

LK
26/10/2008 21:43new
Přípravné kurzy
26/10/2008 21:44new
Analytické myšlení a úsudky
26/10/2008 21:44new
Kritické myšlení
26/10/2008 21:44new
Kulturní přehled
26/10/2008 21:45new
Numerické myšlení
26/10/2008 21:45new
Prostorová představivost
Michaela Hricinová
19/3/2022 17:42new
Trojmístný kód
Dobrý den, v testu z roku 2017, ve variantě č. 3, nerozumím otázce č. 19. Mohla bych požádat o vysvětlení? Děkuji.
Zadání:
K odhalení trojmístného kódu máme tyto informace:
Součet číslic v kódu je 5.
Kód je dělitelný 4.
Dvě číslice v kódu jsou stejné.
Vyberte nepravdivé tvrzení:
a) Kód je číslo větší než 200.
b) Poslední dvě číslice kódu jsou stejné.
c) Kód obsahuje číslici 0.
d) Prostřední číslice kódu je největší.
e) Kód obsahuje právě jednu číslici lichou.
20/3/2022 19:11new
Pokud se nepletu, tyto podmínky splňují právě dvě čísla : 212 a 500 (dělitelnost 4, součet 5, a dvě stejné číslovky), pak postupuji vylučovací metodou -> a) splňují obě čísla, b) splňuje číslo 500, c) splňuje č. 500, d) nesplňuje ani jedno číslo, e) obě splňují. Takže dle mého výpočtu by měla být správná odpověď D)
26/10/2008 21:45new
Symbolické myšlení
last modified 27/10/2008 13:18 new
Ostatní týkající se TSP
Thread: Studium na MU/
Thread: Doprava/
Thread: Ubytování/
Thread: O Brně/
Thread: Všeobecně/
Lucie Balačová
28/2/2022 17:15new
Problém s platbou
Dobrý den,
24.2.2022 jsem provedla platbu kartou, platila jsem přihlášky, je to objednávka č. 1570356.
Z účtu mi byly peníze odečteny.
Avšak v přehledu mých objednávek na stránkách Obchodního centra MUNI mi stav objednávky stále svítí červeně jako nezaplaceno.
Mám tedy přihlášky zaplacené? Nebo co mám prosím dělat?
1/3/2022 15:19new

Dobrý den,
Vaše přihlášky evidujeme jako řádně podané a zaplacené.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Roman Přadka
15/3/2022 20:42new
Prominutí přijmací zkoušky
Dobrý den,
když splním kritérium pro přijetí, a to v NSZ budu v 20% nejlepších. Jakým způsobem mám výsledek poslat nebo doložit.
Děkuji za odpověď.
17/3/2022 15:51new

Dobrý den,
u prominutí přijímací zkoušky na základě NSZ podáváte pouze vyplněnou žádost a výsledky zasílá Fakultě informatiky sama společnost SCIO. Je ale potřeba, abyste dal společnosti SCIO souhlas s poskytnutím informace o Vašem výsledku fakultě.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Jan Šlezar
21/3/2022 19:20new
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý den, rád bych se zeptal, jak dlouho zhruba trvá vyjádření o prominutí přijímací zkoušky na FI MU.
Děkuji Jan Šlezar
22/3/2022 21:06new
Dobrý den,
splnění podmínek pro prominutí přijímací zkoušky mají uchazeči možnost dokládat do 15.dubna. Věřím, že fakulta žádosti a doložené podmínky průběžně vyřizuje, ovšem vyjádření i po tomto datu by bylo ze strany fakulty stále legitimní.
Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Peter Skladaný
29/3/2022 19:37new
Prominutí přijímací zkoušky

Dobrý deň,

chápem to správne, že ak som si v prihláške dal ako prvú možnosť združené štúdium Ekonómia + Čínske štúdia a ekonómiu samostatne ako druhú možnosť, môžem požiadať o Prominutí přijímací zkoušky len na moju 1. (najviac preferovanú možnosť) , aj keď v prvej možnosti nespĺňam podmienky na prijatie bez prijímačiek na vedlajší obor, ale na Ekonómiu áno ? Prípadne môžem poslať dve žiadosti zvlášť ? Ďakujem

S pozdravom Skladaný
31/3/2022 16:01new

Dobrý den,
žádost o prominutí přijímací zkoušky můžete podat pro všechny studijní programy, pro které máte přihlášku založenou a podmínky pro prominutí doložíte. Stejně tak lze podat žádost o prominutí pouze pro jeden program z dané kombinace (hlavní nebo vedlejší).

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Zuzana Řehořová
2/4/2022 02:35new
Pozvánka k přijímačkách
Dobrý den,
Uváděli jste, že pozvánka k Tsp a oborovým zkouškám dorazí do 1.4., ale na email ani poštou mi stále nic nedorazilo. Kdy to, prosím, dorazí?
Děkuji za odpověď
2/4/2022 09:10new

Dobrý den,
pozvánky budou do prostředí e-přihlášky nahrány v následujících dnech. Prosím o strpení. Děkujeme.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Václav Dedek
4/4/2022 16:26new
Prominutí přijímací zkoušky

Dobrý den,

při vkládání žádosti o prominutí přijímací zkoušky jsem udělal chybu - omylem jsem zaškrtl že se jedná o hlavní studijní plán místo jednooborového. Nyní mi už ale vložené dokumenty nejdou změnit, i přes to že je na webu napsáno, že mám s žádostí čas až do 8. 4. 2022. Hlásím sen a obor Regionální rozvoj a cestovní ruch

Dalo by se s tím ještě něco dělat? Nerad bych, aby kvůli mé malé chybě vyšly moje Scio testy k niveč.

Děkuji za odpověď.