Thread: TSP obecně/
Nina Medoňová
28/1/2023 11:10new
Vyber dátumu TSP
Dobry den, nikde sa mi neda vybrat datum v ktorom by som chcela robit TSP testy. Nevedeli by ste mi s tym nejako poradiť. Do prihlášky som si dala Telesnu výchovu v kombinácii s Anglickým jazykom a este Telesnu výchovu v kombinácii s Geografiiu. Lenže nikde neviem najst vyber toho dátumu.
29/1/2023 20:04new

Dobrý den,

rubrika pro výběr TSP se nachází v sekci "Studium, zkoušky a dokumenty" ve Vaší e-přihlášce. Pokud v této sekci danou rubriku nevidíte, zašlete nám, prosím, na email prihlaska@muni.cz snímky obrazovky, ze kterých bude patrné, co v dané sekci vidíte. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor pro přijímací řízení SO RMU
Vojtěch Špetlík
1/2/2023 22:21new

Dobrý den,

narazil jsem na stejný problém . V přihlášce mám kombinaci Tělesná výchova a sport s Anglickým jazykem. Sekci s výběrem TPS datumů nemůžu vyhledat. Nevíte jak dál. Děkuji za odpověď.
5/2/2023 19:40new

Vážený pane Špetlíku,
uchazeč hlásící se do programu, který realizuje jiná fakulta MU v kombinaci s PdF (hlavní plán je na jiné fakultě, vedlejší na PdF), postupuje v souladu s dokumentem upravujícím přijetí do programu na dotyčnou fakultu (nikoliv PdF), tudíž jste vyňat z povinnosti podstoupit TSP. Proto se Vám rovněž možnost výběru termínu nezobrazuje.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení