Michaela Kůřilová Zajíčková
19/5/2023 07:30new
Navržení na přijetí
Hezký den,
asi trochu hloupý dotaz, ale jsem z toho trochu jelen :) V přihlášce mám uvedeno, že jsem byla navržena na přijetí na mnou zvolený obor. Brala jsem to tak, že jsem splnila podmínky přijímací zkoušky a že to ještě neznamená definitivní přijetí, respektive že to i tak může znamenat, že jsem se na školu nedostala. Ovšem v tabulce u percentilů je pak uvedená gratulace k úspěchu u zkoušky a termíny zápisů. Jak tomu mám tedy rozumět? Byla jsem přijata nebo mám ještě dál čekat na výsledek?
Moc děkuji za odpověď
19/5/2023 16:02new

Dobrý den,
znamená to, že budete přijata, jakmile do příslušného termínu doložíte do e-přihlášky autorizovanou konverzi maturitního vysvědčení. Tyto informace a informace obecně o zápisu ke studiu najdete na přelomu května a června v e-přihlášce. Prosíme tedy o strpení. Děkujeme.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Anna Bidlová
31/5/2023 09:52new
Dobrý den, asi mám také trochu stupidní dotaz, ale přesto ho položím: ráda bych našla odkaz na zmiňovaný zápis v mé e-přihlášce, ale nemohu se dohledat. Nevíte, kde bych ho mohla přesně najít? Děkuji a přeji hezký den:)
31/5/2023 14:25new

Dobrý den,
najdete jej v sekci Výsledky přijímacího řízení a podsekci Dokumenty.

Linda Krajsová
5/6/2023 01:42new

Ještě doplním, jestliže jste myslela odkaz na distanční zápis - zatím jste navržená na přijetí, nejdříve tedy musíte doložit maturitní vysvědčení, v Návrhu na přijetí máte tyto bližší informace. Po doložení bude vydáno rozhodnutí o přijetí a až následně Vám bude umožněn zápis v e-přihlášce.

Linda Krajsová
Adéla Sciskalová
29/6/2023 14:42new
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na distanční zápis v e-přihlášce. Včera jsem doložila autorizovanou konverzi maturitního vysvědčení a dnes ráno mi ji potvrdili. Změnilo se mi tedy z navržen na přijetí na přijatá, ale nemůžu ve své e-přihlášce najít, kde se mám zapsat do studia. Nevím jestli dělám něco špatně nebo to možná jen přehlížím?
Děkuji moc za odpověď. Hezký den.
1/7/2023 01:00new
Dobrý den,
vyčkejte prosím na bližší informace ze strany fakulty.
Natalie-Ann Doubravská - komunikátor přijímacího řízení