last modified 23/3/2023 17:29 new
Technické problémy při TSP

Vážená slečno Šípová,
děkuji za popis komplikací v průběhu Vašeho termínu. Vaše stížnost byla zaznamenána. Tímto si Vás rovněž dovoluji informovat, že Masarykova univerzita již intenzivně pracuje na řešení a kompenzacích vzniklých problémů. Vzhledem k tomu, že se nastalá situace dotýká nemalého počtu uchazečů, jsou práce na řešení stiženy časovým a administrativním zatížením.
O řešení budete informována do sedmi kalendářních dnů. V tuto chvíli však prosíme o Vaši trpělivost.
Za nastalou situaci se Vám zároveň velice omlouváme.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Gabriela Poláková
21/4/2023 09:02new
Smazání souborů z přihlášky
Dobrý den, včera jsem nahrávala do své přihlášky povinnou práci a portfolio, omylem jsem nahrála oba soubory s chybou, k tomu mi bohužel spadl internet a soubory se odeslaly dvakrát.
Nahrála jsem tam nové a správné a řádně je označila. Ale předchozí soubory mi nejdou odstranit.
Bylo by prosím možné odstranit soubory Gabriela_Polakova.pdf
Gabriela_Polakova_Iphxauke.pdf
Gabriela_Polakova_nqdxwxsi.pdf
Gabriela_Polakova_.pdf
Gabriela_Polakova_dykgrndz.pdf
Gabriela_Polakova_egpvonry.pdf
Gabriela_Polakova_vssvxbex.pdf
Gabriela_Polakova_kahaklxc.pdf
Moc se za svoje pochybení omlouvám a pokud by bylo možné je smazat, nebo klidně všechny přílohy a já bych nahrála soubory znovu a správně, byla bych Vám moc vděčná.
Předem děkuji za Váš čas.
21/4/2023 11:25new

Dobrý den,
Váš dotaz bude zodpovězen na komunikačním portále prihlaska@muni.cz, kam jste rovněž psala email.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Daniel Martinů
4/5/2023 18:54new
Změna vedlejšího oboru
Dobrý den, je možné po rozhodnutí o přijetí požádat o změnu vedlejšího oboru? Nebo to můžu až po prvním semestru? Jednalo by se o vedlejší obor, na který jsem dělal oborové zkoušky. Kombinaci oborů, na kterou bych se chtěl zapsat mám dokonce i uvedenou jako jednu z preferencí.
8/5/2023 00:04new

Dobrý den,

s tímto dotazem se, prosím, obraťte na studijní oddělení fakulty, na které je daná přihláška vedena. Kontaktní informace naleznete zde:
https://is.muni.cz/podpora/studijni

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
4/5/2023 19:45new
Rozhodnutí o přijetí/nepřijetí
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kdy bude zveřejněno rozhodnutí o přijetí nebo nepřijetí. Potřebuji to vědět alespoň orientačně (zítra, za týden za měsíc...) kvůli zaměstnání, dělají se teď úvazky na příští rok, tak ať vím, co mám hlásit vedení.
Děkuji.
8/5/2023 00:01new

Dobrý den,

návrh na přijetí / rozhodnutí o nepřijetí obdržíte do Vaší e-přihlášky nejpozději v rozmezí 24.5.2023 - 26.6.2023.
Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
David Kašpárek
9/5/2023 07:09new
Zasedání komise ESF 2023
Dobrý den, ví se prosím, kdy zasedá přijímací komise esf? Většina dalších fakult má datum v přihlášce, esf však nikoliv. Děkuji
last modified 12/5/2023 12:38 new

Dobrý den,
zasedání přijímací komise na Ekonomicko-správní fakultě proběhne 15. května.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
12/5/2023 13:51new
Zasedání komise PED
Zdravím, padl tady už stejný dotaz ale na jinou fakultu, věděl by někdo prosím, kdy zasedá přijímací komise na PED? Děkuji.
14/5/2023 17:37new

Dobrý den,
zasedání přijímací komise na Pedagogické fakultě proběhne 17.5.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Natálie Bílková
15/5/2023 15:17new
Termíny přijímacího řízení na magisterské navazující studium
Dobrý den,

hlásím se na navazující magisterské studium z UHK a čekám na vypsání termínu přijímacího řízení pro obory Čeština jako cizí jazyk/Literárněvědná bohemistika. Má být během června, ale to zároveň státnicuji a nechci si pro státnice zvolit termín, který by se mohl krýt s přijímačkami. Kdy budou, prosím, termíny známy?

18/5/2023 22:43new

Dobrý den,
Váš dotaz na termín prosím směřujte na studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese prijimaci.rizeni@phil.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Kristýna Ševčíková
16/5/2023 16:43new
Je možné odvolání na 1. zvolený obor, když jsem se dostala na ten 2.?
Dobrý den,
podle percentilu to vypadá, že bych se mohla dostat na 2. a 3. zvolený obor, ale ne na 1. Je v takovém místě možné nejdříve podat odvolání na 1. volbu a až když bude odvolání neúspěšné, přihlásit se na druhý zvolený obor? Pokud ano, je nějaký limit třeba kolikátá pod čarou musím být, případně jak své šance zjistím?
Moc děkuji za odpověď.
20/5/2023 12:03new

Dobrý den,
limity žádné nejsou, ovšem odvolání má smysl podávat pouze tehdy, došlo-li v rámci přijímacího řízení k nějakému procesnímu pochybení ze strany univerzity (například Vám nebyl dán plný čas na napsání přijímací zkoušky), nepřijat/a z kapacitních důvodů, neprospěch u přijímací zkoušky či nepřijetí do Vámi požadované priority, tak nejsou relevantními důvody pro podání odvolání. V případě nenaplnění kapacity programu u řádného zápisu, může fakulta dobírat automaticky "posunem čáry", a tím umožnit zápis uchazečům nacházejícím se na nejbližších pozicích "pod čarou" (toto se však týká pouze uchazečů s odůvodněním "nepřijat(a) z kapacitních důvodů"). Tyto uchazeče následně fakulta přímo osloví, bohužel však není možné stanovit, zda se tak stane.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Nela Hlaváčová
18/5/2023 16:25new
Kombinované studium Speciální pedagogiky
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak často přibližně bude probíhat výuka kombinované speciální pedagogiky? Je pravděpodobné že to bude každý pátek?
A je povinné na všechny přednášky chodit?
Předem děkuji za odpovědi.
18/5/2023 22:40new

Dobrý den,
každá fakulta má kombinovanou formu studia nastavenou trochu jinak, proto se, prosím, pro přesné informace obraťte na studijní oddělení Pedagogické fakulty (prijimacky@ped.muni.cz). Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
19/5/2023 06:54new
Odvolání
Dobrý den,
V případě, že jsem nebyla přijata, ale nejsem moc pod čárou, mám čekat zdali se uvolní místa a pak budu automaticky přijata, nebo musím podávat nějaké odvolání? Děkuji za odpověď.
Michaela Kůřilová Zajíčková
19/5/2023 08:59new
Hezký den, omlouvám se, že nejdu s odpovědí k vašemu dotazu, jen jsem se sama chtěla zeptat - kde jste našla informace ohledně přijetí a pořadí uchazečů? Moc děkuji a držím palce s odvoláním
19/5/2023 11:54new
V mé epřihlásče přibyl dokument, který obsahoval hranice přijatých a jejich počty. Když jsem si rozklikla obor a sjela v přihlášce až dolů.
19/5/2023 15:59new

Dobrý den,
ano, odvolání není třeba podávat, to slouží pouze pro případ, že ze strany univerzity došlo k nějakému procesnímu pochybení během přijímacího řízení (např. Vám k testu bylo poskytnuto méně času než ostatním apod.). V případě uvolnění místa pod čarou fakulta sama uchazeče osloví a přijme.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Michaela Kůřilová Zajíčková
19/5/2023 07:30new
Navržení na přijetí
Hezký den,
asi trochu hloupý dotaz, ale jsem z toho trochu jelen :) V přihlášce mám uvedeno, že jsem byla navržena na přijetí na mnou zvolený obor. Brala jsem to tak, že jsem splnila podmínky přijímací zkoušky a že to ještě neznamená definitivní přijetí, respektive že to i tak může znamenat, že jsem se na školu nedostala. Ovšem v tabulce u percentilů je pak uvedená gratulace k úspěchu u zkoušky a termíny zápisů. Jak tomu mám tedy rozumět? Byla jsem přijata nebo mám ještě dál čekat na výsledek?
Moc děkuji za odpověď
19/5/2023 16:02new

Dobrý den,
znamená to, že budete přijata, jakmile do příslušného termínu doložíte do e-přihlášky autorizovanou konverzi maturitního vysvědčení. Tyto informace a informace obecně o zápisu ke studiu najdete na přelomu května a června v e-přihlášce. Prosíme tedy o strpení. Děkujeme.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Anna Bidlová
31/5/2023 09:52new
Dobrý den, asi mám také trochu stupidní dotaz, ale přesto ho položím: ráda bych našla odkaz na zmiňovaný zápis v mé e-přihlášce, ale nemohu se dohledat. Nevíte, kde bych ho mohla přesně najít? Děkuji a přeji hezký den:)
31/5/2023 14:25new

Dobrý den,
najdete jej v sekci Výsledky přijímacího řízení a podsekci Dokumenty.

Linda Krajsová
5/6/2023 01:42new

Ještě doplním, jestliže jste myslela odkaz na distanční zápis - zatím jste navržená na přijetí, nejdříve tedy musíte doložit maturitní vysvědčení, v Návrhu na přijetí máte tyto bližší informace. Po doložení bude vydáno rozhodnutí o přijetí a až následně Vám bude umožněn zápis v e-přihlášce.

Linda Krajsová
Adéla Sciskalová
29/6/2023 14:42new
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na distanční zápis v e-přihlášce. Včera jsem doložila autorizovanou konverzi maturitního vysvědčení a dnes ráno mi ji potvrdili. Změnilo se mi tedy z navržen na přijetí na přijatá, ale nemůžu ve své e-přihlášce najít, kde se mám zapsat do studia. Nevím jestli dělám něco špatně nebo to možná jen přehlížím?
Děkuji moc za odpověď. Hezký den.
1/7/2023 01:00new
Dobrý den,
vyčkejte prosím na bližší informace ze strany fakulty.
Natalie-Ann Doubravská - komunikátor přijímacího řízení
Marie Nešporová
19/5/2023 18:56new
Odvolání
Dobrý den,
Na mých přihláškách na pedagogickou fakultu mi již bylo sděleno, že jsem se nedostala z kapacitních důvodů, ale nenašla jsem informace ohledně přijetí a pořadí uchazečů. Mohu se zeptat jestli již byli informace zveřejněny?
20/5/2023 12:01new

Dobrý den,
tyto informace z důvodu ochrany osobních údajů nejsou zveřejňovány, ovšem do e-přihlášky (sekce Výsledky přijímacího řízení a podsekce Dokumenty) Vám bude nahráno rozhodnutí o nepřijetí a v něm bude uvedeno Vaše pořadí a pořadí posledního přijatého uchazeče.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Monika Navrátil
21/5/2023 07:37new
Náhradní termín PŘ / posunutí termínu PŘ

Dobrý den,

v případě, že mám přijímací řízení (kombinované studium- navazující magisterské) na různých školách vypsané na jeden a ten samý den, lze na Vaší fakultě vypsat náhradní termín PŘ nebo lze tento vypsaný termín posunout na jiný den?

Popřípadě jak by se dalo postupovat, když se v den konání řízení nemohu dostavit?

Předem děkuji za odpověď.

Monika Rejšková
22/5/2023 22:09new

Dobrý den,
zda je náhradní termín přijímací zkoušky poskytován se prosím kontaktujte vždy u příslušné fakulty, každá si toto může stanovit jinak.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Adéla Gütterová
21/5/2023 21:00new
Doložení maturitního vysvědčení
Krásný den, mám otázku ohledně doložení maturitního vysvědčení. Našla jsem informaci, že je nutné na poště nechat ověřit autorizovanou konverzi maturitního vysvědčení. Je nějaká možnost maturitní vysvědčení doložit osobně třeba na studijním oddělení? Díky
25/5/2023 02:26new

Dobrý den,
je nutné, aby uchazeči vkládali autorizovanou konverzi maturitního vysvědčení do přihlášky, viz informace zde: https://www.ped.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium-a-magisterske-studium/casto-kladene-dotazy

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Jaroslava Pažoutová
23/5/2023 10:08new
Výsledky přijímacího řízení
Dobrý den, 

v rámci své druhé priority (kombinace výtvarná výchova maior - anglický jazyk minor) jsem splnila podmínky pro přijetí do programu obou plánů, avšak u vyhodnocení prezenční formy studia jsem podmínku nesplnila. Je možné se ucházet o studium v kombinované či distanční formě?
Předem děkuji.