Veronika Šklíbová
15 April at 21:26new
Dobrý den,
chci se zeptat, pokud je možné tuto informaci sdělit, jakým způsobem budou řazeny úlohy v anglickém jazyce. Našla jsem, že jsou na konci testu, skládají se z 8 otázek, přičemž jsou všechny typy úloh (verbální, numerické, kritické a analytické myšlení) rovnoměrně zastoupeny, ale nikde jsem už nedohledala, v jakém pořadí budou otázky z těchto oddílů seřazeny - jestli budou nejprve 2 na verbální myšlení, pak 2 na numerické atd., nebo budou nějak proházené.
Děkuji za odpověď
18 hrsnew

Dobrý den,
jednotlivé sekce jsou v pevném pořadí, ale v rámci sekce (a tou jsou i položky v angličtině) jsou položky prezentovány v náhodném pořadí.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Tereza Sedláčková
09 April at 23:58new
Dobrý den,
chci se zeptat, zda je nutné při přihlášení do online TSP zadat jméno ve tvaru: jméno příjmení. Mám totiž desktopovou verzi aplikace MS Teams, ale účet mám ve tvaru: příjmení jméno. Nerada bych kvůli takovému detailu měla problém s připuštěním k testu.
Děkuji a přeji hezký den.
10 April at 08:31new

Dobrý den,
i ve tvaru, který uvádíte je to v pořádku.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Matúš Martiška
05 April at 13:47new

Dobrý deň,

chcel som sa spýtať či máme počítať s tým, že kultúrny prehlad vypadáva z testu podobne ako symbolické myšlení kedysi. Vychádzam z tohto paragrafu: Oproti minulým rokům budete odpovídat „jen" na 48 otázek ve 4 subtestech – verbální, numerické, analytické a kritické myšlení. Na jejich zodpovězení máte dohromady 100 minut. Zadání testu je v češtině s výjimkou osmi položek v anglickém jazyce. U každé otázky máte na výběr z 5 možností, z nichž je jen jedna správná.

Ďakujem, prajem pekný zvyšok dňa.
05 April at 16:05new
Vypadává pro tento rok, protože je to online. A vypadává aj prostorová představivost. Taky si můžeš udělat zkušební test, přišel do pošty odkaz nedávno. Tam máš přesně jak to bude vypadat.
Matúš Martiška
05 April at 16:48new

Ten test som robil už dávnejšie a nedá sa spätne otvoriť tak som si nepamätal čo tam bolo.

Ďakujem veľmi pekne za informáciu.
05 April at 21:23new
Mohla bych prosím poprosit o ten odkaz na test? Bohužel mi nic do pošty nepřišlo a heslo, které je uvedeno na jedné ze stránek nefunguje..
Jakub Polášek
06 March at 18:25new
Dobrý den,
je někde možnost zobrazení výsledku cvičného testu vyvěšeného na webu? Nejedná se o zadání z minulého roku, ale o online TSP, které slouží pro seznámení s webovým prostředím. Po vyplnění všech 48 otázek mi jednotlivé odpovědi zobrazit nejdou.

Děkuji!
Jakub Polášek
Veronika Krňávková
07 March at 11:00new
Dobrý den,
Připojuji se k dotazu, mám stejný problém.
Děkuji a přeji hezký den
Veronika
07 March at 22:04new

Dobrý den,
jak je uvedeno již v popisu, cvičný test slouží pouze k seznámení s prostředím testu. Z důvodu množství práce s online TSP bohužel naši programátoři neměli možnost vyhodnocení výsledků do aplikace přidat.

Pokud si chcete procvičit řešení úloh, musíte využít odkaz pod cvičným testem: Úlohy ze starších Testů studijních předpokladů (https://is.muni.cz/do/rect/metodika/stud/prijriz/tsp.qwarp)

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Kateřina Šrámková
27 March at 19:16new
A nešlo by tedy odpovědi dát alespoň v PDF verzi??
Děkuji
S pozdravem
Šrámková Kateřina
27 March at 22:47new

Dobrý den,
bohužel, stále platí, že cvičný test slouží pouze k seznámení se s prostředním testu. K procvičení řešení úloh slouží následující odkaz: https://is.muni.cz/do/rect/metodika/stud/prijriz/tsp.qwarp

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Tereza Škárková
12/11/2020 20:09new
Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda mohu použít mé výsledky testu TSP z minulého roku tento rok.

Děkuji.
12/11/2020 20:44new

Dobrý den,
bohužel, každý uchazeč musí splnit podmínky přijetí pro zvolený studijní program a řádně projít přijímacím řízením pro příslušný akademický rok spolu s ostatními uchazeči. TSP tedy musíte podstoupit znovu.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení