Přírodovědecká fakulta
Registrační šablony
Registrační šablony - studia započatá před rokem 2019
Programy BIOLOGIE (Experimentální biologie, Lékařská genetika a molekulární diagnostika a Ekologická a evoluční biologie)
Bakalářské obory
Bakalářské obory obecné
Ekologická a evoluční biologie
Zaměření Botanika
1. rok studia
Jarní semestr
- zobrazeno včetně všech podúrovní
- zobrazit včetně všech podúrovní a textových pokynů v nich
- zobrazit včetně všech podúrovní a textových pokynů v nich pro tisk
- zobrazit včetně všech podúrovní bez předmětů
- zobrazit včetně všech podúrovní a textových pokynů v nich bez předmětů
- počet podúrovní: 3, počet předmětů v podúrovních: 10, počet pokynů: 1
- zkusit zobrazit ve verzi pro tisk (formát výstupu je experimentální)
- PřF:Bi2030 Fylogeneze a diverzita vyšších rostlin
Po 20. 2. až Po 22. 5. Po 14:00–16:50 B11/114, P. Bureš - PřF:Bi2030c Fylogeneze a diverzita vyšších rostlin - cvičení
P. Bureš, P. Šmarda, O. Rotreklová, P. Daněk, A. Gálová, M. Chudomelová, I. Lipnerová, T. Maňáková, E. Michálková, P. Novák, T. Peterka, J. Procházková, P. Singh, A. Šímová, M. Táborská, K. Veselá, P. Veselý, D. Zukal Bi2030c/01 Po 20. 2. až Po 22. 5. Út 13:00–14:50 D36/225 Bi2030c/02 Po 20. 2. až Po 22. 5. Út 15:00–16:50 D36/225 Bi2030c/03 Po 20. 2. až Po 22. 5. St 8:00–9:50 D36/225 Bi2030c/04 Po 20. 2. až Po 22. 5. St 10:00–11:50 D36/225 Bi2030c/05 Po 20. 2. až Po 22. 5. St 12:00–13:50 D36/225 Bi2030c/06 Po 20. 2. až Po 22. 5. Út 17:00–18:50 D36/225 - PřF:Bi2090 Fylogeneze a diverzita obratlovců
Po 20. 2. až Po 22. 5. Po 17:00–19:50 B11/306, Z. Řehák - PřF:Bi2090c Fylogeneze a diverzita obratlovců - cvičení
T. Bartonička, J. Sychra Bi2090c/01 Po 20. 2. až Po 22. 5. Út 9:00–10:50 D36/225, T. Bartonička, J. Sychra Bi2090c/02 Po 20. 2. až Po 22. 5. Út 11:00–12:50 D36/225, T. Bartonička, J. Sychra Bi2090c/03 Po 20. 2. až Po 22. 5. Út 7:00–8:50 D36/225, T. Bartonička, J. Sychra - PřF:Bi2130 Terénní cvičení k systematické botanice
J. Danihelka, V. Grulich, P. Šmarda - PřF:Bi2140 Terénní cvičení ze zoologie
J. Schenková Bi2140/2_turnus Bi2140/3_turnus Bi2140/4_turnus
Doporučené volitelné předměty
- PřF:Bi6631 Floristický kurs České botanické společnosti
V. Grulich
Kurs Bi6631 je možno absolvovat vícekrát během studia. - PřF:Bi8761 Úvod do terénní zoologie bezobratlých
Po 20. 2. až Po 22. 5. Čt 9:00–10:50 D36/223, Čt 9:00–10:50 D36/225, J. Schenková, M. Horsák, A. Bardůnek Valigurová, I. Malenovský, P. Pařil, R. Pecková, S. Pekár, E. Řehulková, M. Seifertová, J. Schlaghamerský, J. Sychra, M. Zhai - PřF:JAB02 Angličtina pro biology II
H. Němcová, A. Suchomelová-Polomska JAB02/01 Po 20. 2. až Po 22. 5. Po 14:00–15:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB02/02 Po 20. 2. až Po 22. 5. Po 12:00–13:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB02/03 Po 20. 2. až Po 22. 5. Út 9:00–10:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB02/04 Po 20. 2. až Po 22. 5. Út 11:00–12:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB02/05 Po 20. 2. až Po 22. 5. St 10:00–11:50 J5, A. Suchomelová-Polomska JAB02/06 Po 20. 2. až Po 22. 5. Čt 9:00–10:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB02/07 Po 20. 2. až Po 22. 5. Čt 11:00–12:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB02/08 Po 20. 2. až Po 22. 5. Čt 13:00–14:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB02/09 Po 20. 2. až Po 22. 5. Pá 9:00–10:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB02/10 Po 20. 2. až Po 22. 5. St 9:00–10:50 C15/227, K. Martiníková
Fakulta nabízí také výuku francouzštiny, němčiny, ruštiny a španělštiny. - PřF:Bi6450 Základní metody terénní botaniky
Po 20. 2. až Po 22. 5. Út 15:00–16:50 D32/329, J. Danihelka
Rozvrh šablony | Doplnit semestry, ve kterých se předmět vypisuje