Přírodovědecká fakulta
Registrační šablony
Registrační šablony - studia započatá před rokem 2019
Programy BIOLOGIE (Experimentální biologie, Lékařská genetika a molekulární diagnostika a Ekologická a evoluční biologie)
Bakalářské obory
Bakalářské obory obecné
Ekologická a evoluční biologie
Zaměření Zoologie
2. rok studia
Jarní semestr
- display with all the levels below
- displayed with all the levels below and instructions they contain
- display with all the levels below and printing-related instructions they contain
- display with all the levels below (without information related to courses)
- display with all the levels below and instructions they contain (without information related to courses)
- number of levels below: 3, number of courses in the levels below: 14, number of instructions: 2
- try to show in the print version (output format is experimental)
- PřF:Bi2060 Basic microbiology
Thu 7:00–8:50 B11/306, M. Vítězová - PřF:Bi2060c Basic microbiology - practice
I. Buriánková Bi2060c/01 Tue 14:00–15:50 E25/111, I. Buriánková Bi2060c/02 Tue 17:00–18:50 E25/111, I. Buriánková Bi2060c/03 Wed 8:00–9:50 E25/111, I. Buriánková, P. Havlíčková - PřF:Bi4010 Essential molecular biology
Wed 11:00–12:50 B11/306, J. Šmarda - PřF:Bi4010c Essential molecular biology - practice
Thu 11:00–11:50 B11/132, R. Pantůček - PřF:JA001 Examination in English for Specific Purposes - Science
E. Čoupková, Š. Dillingerová, D. Dlabolová, K. Martiníková, H. Němcová, E. Složilová, A. Suchomelová-Polomska - PřF:Bi2220 Information sources in zoology
Tue 14:00–14:50 D32/329, I. Malenovský
Studenti volí povinně podle zaměření své budoucí bakalářské práce jeden ze specializačních předmětů. |
- PřF:Bi6330 General parasitology
Tue 12:00–13:50 D31/238, M. Gelnar, A. Vetešníková Šimková - PřF:Bi6360 Hydrobiology (Limnobiology)
Wed 17:00–18:50 D31/238, J. Bojková, J. Helešic - PřF:Bi6760 Entomology
Fri 8:00–9:50 D36/223, Fri 10:00–11:50 D36/223, A. Špalek Tóthová - PřF:Bi8001 Pedobiology
[ the course is not offered in the term selected ]
Předmět Bi8001 je vypisován v jarním semestru lichých let; studenti pedobiologického zaměření, kteří předmět neabsolvují ve 2. ročníku, si jej zapíší v jarním semestru 3. ročníku. - PřF:Bi8130 Ethology
Tue 15:00–16:50 B11/305, J. Zukal
|
- PřF:Bi4060 Plant physiology
Tue 9:00–10:50 B11/132, J. Gloser - PřF:Bi6750 Limnological methods
Tue 11:00–12:50 D36/225, P. Pařil
Předmět Bi6750 je vypisován v jarním semestru sudých let. - PřF:Bi7451 Biology of aquatic invertebrates
Wed 15:00–16:50 D31/238, J. Bojková, P. Pařil
Timetable for the template | Add terms in which the course is offered