Přírodovědecká fakulta
Registrační šablony
Registrační šablony - studia započatá před rokem 2019
Programy BIOLOGIE (Experimentální biologie, Lékařská genetika a molekulární diagnostika a Ekologická a evoluční biologie)
Magisterské obory
Matematická biologie
2. rok studia (5. rok pětiletého studia)
Jarní semestr
- zobrazeno včetně všech podúrovní
- zobrazit včetně všech podúrovní a textových pokynů v nich pro tisk
- zobrazit včetně všech podúrovní bez předmětů
- počet podúrovní: 3, počet předmětů v podúrovních: 25, počet pokynů: 0
- zkusit zobrazit ve verzi pro tisk (formát výstupu je experimentální)
- PřF:Bi0060 Seminář (podle zaměření DP) IV.
Po 18. 2. až Pá 17. 5. Út 16:00–17:50 F01B1/709, O. Májek, T. Pavlík, D. Haruštiaková, J. Holčík - PřF:Bi0061 Diplomová práce IV.
vedoucí diplomové práce - PřF:Bi0188 Magisterská státní závěrečná zkouška z Matematické biologie
- PřF:Bi7540 Zpracování dat v ekologii společenstev
Po 18. 2. až Pá 17. 5. Út 12:00–13:50 B09/316, Čt 10:00–11:50 D36/225, V. Syrovátka - PřF:Bi0444 Informační systémy v ekologii II
M. Kubásek - PřF:Bi5180 Genetika kvantitativních znaků
Po 18. 2. až Pá 17. 5. St 16:00–17:50 B11/333, T. Urban - PřF:Bi6270 Cytogenetika
Po 18. 2. až Pá 17. 5. Út 8:00–9:50 B11/306, P. Kuglík - PřF:Bi6446 Spektrální analýza časových řad
Po 18. 2. až Pá 17. 5. Út 9:00–11:50 MP2,01014a, J. Holčík - PřF:Bi7441 Vědecké výpočty v biologii a biomedicíně
V. Popovici - PřF:Bi7527 Analýza dat v R
Po 18. 2. až Pá 17. 5. St 10:00–11:50 F01B1/709, E. Budinská, I. Ihnatová, B. Zwinsová - PřF:Bi8141 Molekulární fyziologie genomu
Po 18. 2. až Pá 17. 5. Út 14:00–15:50 BFU, E. Bártová - PřF:Bi8680 Pokročilé metody aplikované analýzy přežití
Po 18. 2. až Pá 17. 5. St 14:00–17:50 D29/347-RCX2, Z. Valenta - PřF:M6120 Lineární statistické modely II
Po 18. 2. až Pá 17. 5. St 8:00–9:50 M2,01021, S. Katina M6120/01 Po 18. 2. až Pá 17. 5. Po 14:00–15:50 MP1,01014, V. Šindlář M6120/02 Po 18. 2. až Pá 17. 5. Út 18:00–19:50 MP1,01014, V. Šindlář - PřF:M6444 Stochastické modely markovského typu
Po 18. 2. až Pá 17. 5. Po 14:00–15:50 M2,01021, M. Budíková M6444/01 Po 18. 2. až Pá 17. 5. Po 16:00–16:50 M6,01011, Po 16:00–16:50 MP1,01014, M. Budíková - PřF:M6868 Spojité deterministické modely II
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:M7985 Analýza přežití
Po 18. 2. až Pá 17. 5. Po 8:00–9:50 M2,01021, S. Katina M7985/01 Po 18. 2. až Pá 17. 5. Po 10:00–11:50 MP1,01014, I. Selingerová
- PřF:M6130 Výpočetní statistika
Po 18. 2. až Pá 17. 5. Pá 10:00–11:50 M2,01021, M. Budíková M6130/01 Po 18. 2. až Pá 17. 5. Pá 12:00–12:50 M2,01021, Pá 13:00–13:50 MP1,01014, M. Budíková M6130/02 Po 18. 2. až Pá 17. 5. Pá 8:00–8:50 M3,01023, Pá 9:00–9:50 MP2,01014a, M. Budíková - PřF:M8113 Teorie a praxe jádrového vyhlazování
Po 18. 2. až Pá 17. 5. Čt 8:00–9:50 M3,01023, I. Horová M8113/01 Po 18. 2. až Pá 17. 5. St 12:00–12:50 MP1,01014, J. Koláček - PřF:Bi8700 Vybrané kapitoly ze zpracování, analýzy a vizualizace dat
M. Komenda, M. Karolyi, M. Víta, J. Ščavnický - PřF:C4310 Chemie životního prostředí II - Zdroje znečištění, složky prostředí a jejich znečištění - technosféra, atmosféra
Po 18. 2. až Pá 17. 5. Pá 9:00–12:50 D29/252-RCX1, I. Holoubek, J. Klánová - PřF:C4330 Chemie životního prostředí IV - Látky znečišťující prostředí (environmentální polutanty)
Po 18. 2. až Pá 17. 5. Čt 9:00–12:50 D29/252-RCX1, I. Holoubek, J. Klánová - PřF:M0122 Časové řady II
Po 18. 2. až Pá 17. 5. Čt 10:00–11:50 M4,01024, D. Kraus M0122/01 Po 18. 2. až Pá 17. 5. Čt 14:00–15:50 MP1,01014 - PřF:M4180 Numerické metody I
Po 18. 2. až Pá 17. 5. Pá 8:00–9:50 A,01026, J. Zelinka M4180/01 Po 18. 2. až Pá 17. 5. St 18:00–18:50 M4,01024, St 19:00–19:50 MP1,01014, B. Potocký M4180/02 Po 18. 2. až Pá 17. 5. Út 16:00–16:50 M4,01024, Út 17:00–17:50 MP1,01014, B. Potocký M4180/03 Po 18. 2. až Pá 17. 5. Po 8:00–8:50 M6,01011, Po 9:00–9:50 MP1,01014, I. Selingerová M4180/04 Po 18. 2. až Pá 17. 5. St 17:00–17:50 M4,01024, St 18:00–18:50 MP1,01014, V. Eclerová M4180/05 Po 18. 2. až Pá 17. 5. Út 11:00–11:50 M6,01011, Út 12:00–12:50 MP1,01014, J. Zelinka - PřF:M8DM1 Data mining I
Po 18. 2. až Pá 17. 5. Čt 14:00–15:50 M1,01017, R. Navrátil M8DM1/01 Po 18. 2. až Pá 17. 5. Čt 8:00–9:50 MP1,01014, R. Navrátil M8DM1/02 Po 18. 2. až Pá 17. 5. Čt 10:00–11:50 MP1,01014, R. Navrátil M8DM1/03 Po 18. 2. až Pá 17. 5. Čt 18:00–19:50 MP1,01014, J. Böhm - PřF:MAZRD Aplikovaná analýza biomedicínských a geografických dat
M. Budíková MAZRD/01 Po 18. 2. až Pá 17. 5. Po 12:00–13:50 MP2,01014a, M. Budíková
Rozvrh šablony | Doplnit semestry, ve kterých se předmět vypisuje