Přírodovědecká fakulta
Registrační šablony
Registrační šablony - studia započatá před rokem 2019
Programy BIOLOGIE (Experimentální biologie, Lékařská genetika a molekulární diagnostika a Ekologická a evoluční biologie)
Magisterské obory
Učitelství biologie pro střední školy
II. ročník (5. rok studia)
Podzimní semestr
Biologie
- zobrazit včetně všech podúrovní
- zobrazeno včetně všech podúrovní a textových pokynů v nich
- zobrazit včetně všech podúrovní a textových pokynů v nich pro tisk
- zobrazit včetně všech podúrovní bez předmětů
- zobrazit včetně všech podúrovní a textových pokynů v nich bez předmětů
- počet podúrovní: 3, počet předmětů v podúrovních: 22, počet pokynů: 3
- zkusit zobrazit ve verzi pro tisk (formát výstupu je experimentální)
Studenti zapisují rovněž povinné předměty Společného základu učitelského studia. |
Studenti v prubehu magisterskeho studia povinne absolvuji kurzy Bi9010 a Bi9012. Studenti, kteří vypracovávají diplomovou práci z biologie, si po dohodě s vedoucím diplomové práce zapisují oborový seminář dle zaměření své diplomové práce. |
- PřF:Bi9010 Pedagogická praxe z biologie 1
O. Rotreklová - PřF:Bi9012 Pedagogická praxe z biologie 2
O. Rotreklová - PřF:Bi9112BZ Diplomová práce z biologie III (ÚBZ)
vedoucí diplomové práce, A. Bardůnek Valigurová, J. Bojková, P. Bureš, J. Danihelka, J. Divíšek, D. Dvořák, M. Fránková, V. Grulich, V. Gvoždík, I. Hodová, M. Horsák, P. Hrouda, B. Hutňan Chattová, M. Chytrý, Z. Lososová, P. Pařil, O. Rotreklová, Z. Řehák, J. Schenková, V. Syrovátka, K. Šumberová, L. Tvrzová, P. Veselý - PřF:Bi9112EB Diplomová práce z biologie III (ÚEB)
vedoucí diplomové práce, M. Baláž, M. Barták, H. Cempírková, M. Dušková, V. Gloser, M. Kummerová, H. Nejezchlebová, J. Pacherník, M. Vácha, A. Žákovská
Studenti voli s ohledem na zamereni sve diplomove prace z techto, pripadne i dalsich predmetu z nabidky MU tak, aby ziskali celkove potrebne mnozstvi kreditu. |
- PřF:Bi1050 Biologická technika
Út 10:00–11:50 D36/223, M. Baláž, M. Seifertová - PřF:Bi3130 Srovnávací morfologie obratlovců
St 10:00–11:50 D32/329, A. Konečný - PřF:Bi5021 Evertebratologický seminář I
Čt 15:00–16:50 D31/238, S. Pekár, J. Schlaghamerský - PřF:Bi6473 Parazitologický seminář I
Čt 16:00–17:50 B11/335, M. Benovics, A. Vetešníková Šimková - PřF:Bi7680 Populační ekologie živočichů
Po 14:00–17:50 D31/238, Po 18:00–18:50 D36/223, S. Pekár - PřF:Bi7805 Hydrobiologický seminář I
Čt 15:00–16:50 D32/329, J. Bojková, J. Schenková - PřF:Bi7930 Biologická diverzita
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi7960 Fauna obratlovců ČR
St 8:00–9:50 D32/329, A. Konečný - PřF:Bi8060 Behaviorální ekologie
Út 8:00–9:50 D31/238, T. Bartonička, J. Zukal - PřF:Bi8630 Determinační praktikum krytosemenných rostlin
Čt 18:00–19:50 D36/225, J. Danihelka, V. Grulich - PřF:Bi8710 Ochrana přírody
Po 16:00–17:50 B11/306, J. Schlaghamerský - PřF:Bi8770 Determinační cvičení z obratlovců ČR
St 16:00–19:50 D36/225, T. Bartonička, J. Sychra - PřF:Bi9050 Evoluce řas a hub pro pokročilé
P. Hrouda, B. Hutňan Chattová - PřF:Bi9090 Evoluce vyšších rostlin pro pokročilé
Čt 9:00–10:50 D31/238, P. Bureš, V. Grulich - PřF:Bi9120 Ekologická vývojová biologie
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi9140 Herpetologie
L. Gvoždík - PřF:Bi9170 Mammaliologie
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
Rozvrh šablony | Doplnit semestry, ve kterých se předmět vypisuje