PROCHÁZKOVÁ, Lenka a Lenka HOLUŠOVÁ. Novinky v oblasti poruch příjmu potravy a poslání Občanského sdružení Anabell. In Den zdraví na Pedagogické fakultě - výživa jako možnost aktivního přístupu ke zdraví. 2013.
Originální název Novinky v oblasti poruch příjmu potravy a poslání Občanského sdružení Anabell
Název česky Novinky v oblasti poruch příjmu potravy a poslání Občanského sdružení Anabell
Název anglicky News in the field of eating disorders and mission of the Civic Association Anabell
Autoři PROCHÁZKOVÁ, Lenka (203 Česká republika, garant, domácí) a Lenka HOLUŠOVÁ (203 Česká republika, domácí).
Vydání Den zdraví na Pedagogické fakultě - výživa jako možnost aktivního přístupu ke zdraví, 2013.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Vyžádané přednášky
Obor 50300 5.3 Education
Stát vydavatele Česká republika
Kód RIV RIV/00216224:14410/13:00068150
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Klíčová slova česky Poruchy příjmu potravy; mentální anorexie; mentální bulimie; výzkumné šetření;
Klíčová slova anglicky Eating disorders; anorexia nervosa; bulimia nervosa; research investigation;
Změnil Změnila: PhDr. Mgr. Lenka Adámková, Ph.D., učo 92125. Změněno: 19. 2. 2014 14:04.
Přednáška představila výsledky výzkumného šetření, které se zabývalo novinkami v oblasti poruch příjmu potravy. Přednáška proběhla na základě pozvání Mgr. Michaely Hřivnové, Ph.D., předsedkyně Asociace pro podporu zdraví a výchovu ke zdraví.
Anotace anglicky
Lecture presented the results of the research dealing with news in the field of eating disorders. Lecture held at the invitation of Mgr. Michaela Hřivnová, Ph.D., President of the Association for Health Promotion and Health Education.
VytisknoutZobrazeno: 9. 6. 2024 22:08