KOUDELKA, Zdeněk. 3. Dny práva Visegradu - Problémy ústavnosti v civilním i trestním řízení. 2014.
Originální název 3. Dny práva Visegradu - Problémy ústavnosti v civilním i trestním řízení
Název anglicky The 3rd Days of Law of Visegrad - The problems of constitutionality in civil and criminal proceedings
Autoři KOUDELKA, Zdeněk.
Vydání 2014.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Uspořádání konference
Obor 50500 5.5 Law
Stát vydavatele Česká republika
WWW Konference na stránkách Justiční akademie
Organizační jednotka Právnická fakulta
Klíčová slova česky Ústava; soudní řízení
Klíčová slova anglicky Constitution; trial
Příznaky Mezinárodní význam, Recenzováno
Změnil Změnila: Mgr. Petra Georgala, učo 32967. Změněno: 31. 3. 2015 12:56.
3. ročník Dnů práva Visegradu v Kroměříži. Konference uspořádána v součinnosti Justiční akademie v Kroměříži, Katedry ústavního práva a politologie Právnické fakulty Masarykovy univerzity a Vysoké školy Karla Engliše Brno. Vystupující ze zemí Visegradu (Polsko, Maďarsko, Slovensko, Morava, Čechy) se ve svých vystoupeních věnovali zejména otázce dvouinstančnosti řízení jako ústavního příkazu v Polsku, příslušností státního zastupitelství a vliv na zákonného soudce v trestním řízení na Moravě, ve Slezsku a v Čechách, otázce odnětí a přikázání soudní věci v Maďarsku a problémům ústavnosti v soudním řízení a přípravném trestním stíhání na Slovensku. Přednesené příspěvky jsou publikovány v časopise Trestní právo 2/2014.
Anotace anglicky
The 3rd Days of Law of Visegrad - The problems of constitutionality in civil and criminal proceedings. The Conference about problems of law in Moravia, Silesia, Bohemia, Slovakia, Poland and Hungaria.
VytisknoutZobrazeno: 4. 5. 2024 14:56