MALČÍKOVÁ, Jitka, Kateřina STAŇO KOZUBÍK, Boris TICHÝ, Barbara KANTOROVÁ, Lenka RADOVÁ, Nikola TOM, Karla PLEVOVÁ, Jana KOTAŠKOVÁ, Vasileios BIKOS, Michael DOUBEK, Šárka POSPÍŠILOVÁ a Martin TRBUŠEK. Deep sequencing for detailed analysis of TP53 mutations clonal evolution in chronic lymphocytic leukemia. In 1st International conference on new concepts in B-cell malignancies, Řecko. 2014.
Originální název Deep sequencing for detailed analysis of TP53 mutations clonal evolution in chronic lymphocytic leukemia
Autoři MALČÍKOVÁ, Jitka, Kateřina STAŇO KOZUBÍK, Boris TICHÝ, Barbara KANTOROVÁ, Lenka RADOVÁ, Nikola TOM, Karla PLEVOVÁ, Jana KOTAŠKOVÁ, Vasileios BIKOS, Michael DOUBEK, Šárka POSPÍŠILOVÁ a Martin TRBUŠEK.
Vydání 1st International conference on new concepts in B-cell malignancies, Řecko, 2014.
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Obor 30200 3.2 Clinical medicine
Organizační jednotka Středoevropský technologický institut
Změnil Změnila: Bc. Kateřina Kolesová, učo 112275. Změněno: 10. 2. 2015 12:40.
Návaznosti
ED1.1.00/02.0068, projekt VaVNázev: CEITEC - central european institute of technology
NT13493, projekt VaVNázev: Molekulární charakterizace B buněčných receptorů a jejich vztah k evoluci genetických změn u chronické lymfocytární leukémie
NT13519, projekt VaVNázev: Časná identifikace CLL pacientů s dosud nevyselektovanými mutacemi v proteinu p53