ŠAFRÁNKOVÁ PAVLÍČKOVÁ, Lenka, Radoslava KRYLOVÁ, Radka VEJRYCHOVÁ a Klára DOBIÁŠOVÁ. Workshopy s multikulturní tematikou. Příručka pro učitele a učitelky základních a středních škol. Brno: NESEHNUTÍ Brno, 2012, 86 s.
Originální název Workshopy s multikulturní tematikou. Příručka pro učitele a učitelky základních a středních škol.
Název česky Workshopy s multikulturní tematikou. Příručka pro učitele a učitelky základních a středních škol.
Název anglicky Workshops with multicultural theme. Handbook for primary and secondary school teachers
Autoři ŠAFRÁNKOVÁ PAVLÍČKOVÁ, Lenka, Radoslava KRYLOVÁ, Radka VEJRYCHOVÁ a Klára DOBIÁŠOVÁ.
Vydání Brno, 86 s. 2012.
Nakladatel NESEHNUTÍ Brno
Typ výsledku Učebnice
WWW URL
Klíčová slova česky multikulturní vzdělávání
Klíčová slova anglicky multicultural education
Změnil Změnila: Mgr. Lenka Šafránková Pavlíčková, učo 13994. Změněno: 10. 6. 2015 12:13.
Tato ucelená metodická publikace je souborem workshopů s multikulturní a lidskoprávní tematikou. Je určena pro učitele druhého stupně ZŠ a SŠ.
Anotace česky
Anotace anglicky
Publication contains set of methodics for workshops on multicultural coexistence and human rights. It is intended for teachers in primary and secondary schools.
VytisknoutZobrazeno: 26. 4. 2024 05:10