POKORNÝ, Ladislav. Důkazní (ne)použitelnost zpravodajských informací. první. Brno: Masarykova univderzita, Právnická fakulta, 2014, s. 157-174. ISBN 978-80-210-7515-3.
Originální název Důkazní (ne)použitelnost zpravodajských informací
Autoři POKORNÝ, Ladislav.
Vydání první. Brno, od s. 157-174, 18 s. 2014.
Nakladatel Masarykova univderzita, Právnická fakulta
Typ výsledku Stať ve sborníku
ISBN 978-80-210-7515-3
Klíčová slova česky zpravodajství, kriminální zpravodajství, zpravodajské služby, Law enforcement, trestní řízení, instituicionální teleologie, důkaz
Klíčová slova anglicky intelligence, criminal intelligence, intelligence srvices, Law enforcement, criminal proceeding, institutional teleologie, evidence
Příznaky Recenzováno
Změnil Změnil: doc. JUDr. Ladislav Pokorný, Ph.D., učo 23588. Změněno: 12. 6. 2015 12:46.
článek se zabývá případnoudůkazní použitelností zpravodajských informací, srovnáním zpravodajských služeb a policie a zpravodajství a kriminálního zpravodajství a obsahem relevantního nálezu Ústavního soudu ČR. Současný stav svědčí jinému než důkaznímu použití zpravodajských infomací.
Anotace anglicky
This article deals with the possibility using of intelligence in criminal proceeding.Teleology of the intelligence services does not indicate at the moment using of intelligence as an evidence in criminal proceeding.
VytisknoutZobrazeno: 29. 7. 2024 22:25