DUBOVÝ, Petr, Ivana HRADILOVÁ SVÍŽENSKÁ, Ilona KLUSÁKOVÁ a Václav BRÁZDA. Reactivation of a silent regenerative program of the dorsal root ganglia neurons by conditioning lesion. In Morphology 2016. 2016.
Originální název Reactivation of a silent regenerative program of the dorsal root ganglia neurons by conditioning lesion
Název česky Reaktivace regeneračního programu neuronů míšních ganglií zprostředkovaná "conditioning lesion"
Autoři DUBOVÝ, Petr, Ivana HRADILOVÁ SVÍŽENSKÁ, Ilona KLUSÁKOVÁ a Václav BRÁZDA.
Vydání Morphology 2016, 2016.
Typ výsledku Prezentace na konferencích
Klíčová slova česky míšní ganglion, regenerativní proces, modely neuropatické bolesti, podmíněná periferní léze
Klíčová slova anglicky dorsal root ganglia, regenerative program, neuropathic pain models, peripheral conditioning lesion
Změnil Změnila: MUDr. Ilona Klusáková, Ph.D., učo 1833. Změněno: 26. 9. 2016 12:27.
Návaznosti
GA16-08508S, projekt VaVNázev: Zvýšení endogenního regeneračního programu a jeho aktivace zprostředkovaná cytokiny/chemokiny v neuronech ganglií bez spojení s poškozeným nervem (Akronym: ERP)
Investor: Grantová agentura ČR, Zvýšení endogenního regeneračního programu a jeho aktivace zprostředkovaná cytokiny/chemokiny
VytisknoutZobrazeno: 4. 5. 2024 14:24