HOMOLA, Aleš a Vilém PAŘIL. Správní proces v památkové péči 2016. 2016.
Originální název Správní proces v památkové péči 2016
Název česky Správní proces v památkové péči 2016
Název anglicky Administration Process in Cultural Heritage Management 2016
Autoři HOMOLA, Aleš a Vilém PAŘIL.
Vydání 2016.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Uspořádání workshopu
Obor 50200 5.2 Economics and Business
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Ekonomicko-správní fakulta
Klíčová slova česky Kulturní dědictví, památková péče, správní proces
Klíčová slova anglicky Cultural heritage, conservation process, public administration process
Změnil Změnil: doc. Ing. Vilém Pařil, Ph.D., učo 76412. Změněno: 25. 11. 2017 13:26.
Anotace Workshop je zaměřen na postavení Národního památkového ústavu v procesu správy, péče a obnovy kulturního dědictví v České republice. Důraz je kladen na proces zařazení kulturně významného objektu na seznam kulturních památek České republiky. Dále jsou diskutovány možnosti typologie a struktury portfolia potenciálních objektů k zařazení na tento seznam.
Návaznosti
MUNI/FR/1213/2016, interní kód MUNázev: Modern Urban & Municipal Cultural Values Protection Approach (Akronym: muniCultPro)
Investor: Masarykova univerzita, Modern Urban & Municipal Cultural Values Protection Approach
VytisknoutZobrazeno: 5. 9. 2024 04:51