BARTOŠ, Ivo a Michal VAJDA. 5. mezinárodní divadelní a hudební festival Janáček Brno 2016, varhanní skladby a doprovod Pěveckého sboru MU, Brno, Jezuitský kostel, 15. 10. Brno, Jezuitský kostel, 2016.
Originální název 5. mezinárodní divadelní a hudební festival Janáček Brno 2016, varhanní skladby a doprovod Pěveckého sboru MU, Brno, Jezuitský kostel, 15. 10.
Název česky 5. mezinárodní divadelní a hudební festival Janáček Brno 2016, varhanní skladby a doprovod Pěveckého sboru MU, Brno, Jezuitský kostel, 15. 10. 2016
Název anglicky 5th International Theatre and Music Festival Janáček Brno 2016, organ pieces and accompaniment of the Masaryk University Choir, Brno, Jesuit Church, 15. 10. 2016
Autoři BARTOŠ, Ivo a Michal VAJDA.
Vydání Brno, Jezuitský kostel, 2016.
Typ výsledku Prezentace v oblasti umění
WWW Zhodnocení festivalu Janáček Brno 2016 v časopise Hudební rozhledy 12/16 Foto z koncertu Oficiální webová stránka koncertu Foto ze zkoušky na koncert
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Klíčová slova česky Hudební festival, koncert, varhanní doprovod
Klíčová slova anglicky Music festival, concert, organ accompaniment
Změnil Změnil: doc. Mgr. Ivo Bartoš, Ph.D., učo 1847. Změněno: 18. 2. 2017 15:20.
Sborový a varhanní koncert na mezinárodním divadelním a hudebním festivalu, pořádaném Národním divadlem Brno v Jezuitském kostele v Brně. Program: sborové skladby L. Janáčka (In nomine Jesu, Exaudi Deus, Zdrávas Maria, Mše Es dur, Otčenáš) a P. Ebena (Pražské Te Deum 1989), sólové varhanní skladby L. Janáčka (Varyto, Adagio I, Adagio II) a P. Ebena (Versetti I, II). Účinkující: Pěvecký sbor Masarykovy univerzity v Brně, Michal Vajda (sbormistr), Petr Levíček (tenor), členové orchestru Národního divadla Brno (bicí nástroje), Ivo Bartoš (varhany).
Anotace česky
Anotace anglicky
A choir and organ concert at the international Brno theatre and music festival organised by National Theatre Brno in the Jesuit Church in Brno. Programme: choir works by L. Janáček (In nomine Jesu, Exaudi Deus, Hail Mary, Mass in E-flat major, Our Father) and P. Eben (Prague Te Deum 1989), solo organ works by L. Janáček (Varyto, Adagio I, Adagio II) and P. Eben (Versetti I, II). Performers: Masaryk University Choir (Brno), Michal Vajda (choirmaster), Petr Levíček (tenor), orchestra members of National Theatre Brno (percussion instruments), Ivo Bartoš (organ).
VytisknoutZobrazeno: 25. 7. 2024 15:17