HERNÁNDEZ-SÁNCHEZ, M., Lenka RADOVÁ, Jana KOTAŠKOVÁ, D. TAMBORERO, A.E. RODRIGUEZ, Karla PLEVOVÁ, M. ABÁIGAR, Vasileios BIKOS, R. BENITO, Sylvia TAKÁČOVÁ, M. QUIJADA, A. ÁFRICA MARTÍN, M. ALCOCEBA, A. GARCÍA DE COCA, Michael DOUBEK, M. GONZÁLEZ, N. LOPEZ-BIGAS, Šárka POSPÍŠILOVÁ a J. HERNÁNDEZ-RIVAS. Analysis of clonal evolution in chronic lymphocytic leukemia from inactive to symptomatic disease prior treatment using whole-exome sequencing. In Blood (58th ASH Annual Meeting and Exposition, San Diego, USA, prosinec 2016). 2016.
Originální název Analysis of clonal evolution in chronic lymphocytic leukemia from inactive to symptomatic disease prior treatment using whole-exome sequencing.
Autoři HERNÁNDEZ-SÁNCHEZ, M., Lenka RADOVÁ, Jana KOTAŠKOVÁ, D. TAMBORERO, A.E. RODRIGUEZ, Karla PLEVOVÁ, M. ABÁIGAR, Vasileios BIKOS, R. BENITO, Sylvia TAKÁČOVÁ, M. QUIJADA, A. ÁFRICA MARTÍN, M. ALCOCEBA, A. GARCÍA DE COCA, Michael DOUBEK, M. GONZÁLEZ, N. LOPEZ-BIGAS, Šárka POSPÍŠILOVÁ a J. HERNÁNDEZ-RIVAS.
Vydání Blood (58th ASH Annual Meeting and Exposition, San Diego, USA, prosinec 2016), 2016.
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Organizační jednotka Středoevropský technologický institut
Změnil Změnila: Jana Dvořáková, učo 112653. Změněno: 19. 4. 2018 11:34.
Návaznosti
LQ1601, projekt VaVNázev: CEITEC 2020 (Akronym: CEITEC2020)
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, CEITEC 2020
TE02000058, projekt VaVNázev: Centrum kompetence pro molekulární diagnostiku a personalizovanou medicínu (Akronym: MOLDIMED)