KVASKOVÁ, Lucia, Carlos Arturo ALMENARA a Mario Reyes BOSSIO. Time perspective and self-efficacy in academic achievement and career decision-making. In 8th biennial SSEA conference, Washington, D.C., USA. 2017.
Originální název Time perspective and self-efficacy in academic achievement and career decision-making
Autoři KVASKOVÁ, Lucia, Carlos Arturo ALMENARA a Mario Reyes BOSSIO.
Vydání 8th biennial SSEA conference, Washington, D.C., USA, 2017.
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Prezentace na konferencích
Obor 50100 5.1 Psychology and cognitive sciences
Organizační jednotka Fakulta sociálních studií
Klíčová slova anglicky time perspective; self-efficacy in academic achievement; career decision-making
Příznaky Mezinárodní význam
Změnil Změnila: doc. Mgr. Lenka Lacinová, Ph.D., učo 6087. Změněno: 26. 1. 2018 13:58.
The purpose of the present study was to examine the multidimensional nature of time perspective in relation to career decision-making and to self-efficacy in academic achievement in emerging adults.
Návaznosti
MUNI/A/1086/2016, interní kód MUNázev: DOMOV a CESTY 2017: Longitudinální výzkumy v období raného dětství a třetí dekády života (Akronym: DOCES17)
Investor: Masarykova univerzita, DOMOV a CESTY 2017: Longitudinální výzkumy v období raného dětství a třetí dekády života, DO R. 2020_Kategorie A - Specifický výzkum - Studentské výzkumné projekty
VytisknoutZobrazeno: 26. 4. 2024 15:55