ŠPUNAROVÁ, Michaela, Jitka MALČÍKOVÁ, Nikola TOM, Marek BORSKÝ, Yvona BRYCHTOVÁ, Michael DOUBEK, Anna PANOVSKÁ, Hana SKUHROVÁ FRANCOVÁ, Kristina ĎURECHOVÁ, A. BRZOBOHATÁ, Anna FREIBERGEROVÁ, Marie JAROŠOVÁ, Marek MRÁZ, Šárka POSPÍŠILOVÁ, Jiří MAYER a Martin TRBUŠEK. Genetic aberrations and progression-free survival in CLL patients treated with front line rituximab-based chemoimmunotherapy (FCR/BR): clinical practice experience. In 23rd Congress of the European Hematology Association, Stockholm, Sweden in HemaSphere. 2018.
Originální název Genetic aberrations and progression-free survival in CLL patients treated with front line rituximab-based chemoimmunotherapy (FCR/BR): clinical practice experience
Autoři ŠPUNAROVÁ, Michaela (203 Česká republika, domácí), Jitka MALČÍKOVÁ (203 Česká republika, domácí), Nikola TOM (203 Česká republika, domácí), Marek BORSKÝ (203 Česká republika, domácí), Yvona BRYCHTOVÁ (203 Česká republika, domácí), Michael DOUBEK (203 Česká republika, domácí), Anna PANOVSKÁ (203 Česká republika, domácí), Hana SKUHROVÁ FRANCOVÁ (203 Česká republika, domácí), Kristina ĎURECHOVÁ (203 Česká republika, domácí), A. BRZOBOHATÁ, Anna FREIBERGEROVÁ (203 Česká republika, domácí), Marie JAROŠOVÁ (203 Česká republika, domácí), Marek MRÁZ (203 Česká republika, domácí), Šárka POSPÍŠILOVÁ (203 Česká republika, domácí), Jiří MAYER (203 Česká republika, domácí) a Martin TRBUŠEK (203 Česká republika, garant, domácí).
Vydání 23rd Congress of the European Hematology Association, Stockholm, Sweden in HemaSphere, 2018.
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Obor 10606 Microbiology
Kód RIV RIV/00216224:14110/18:00104534
Organizační jednotka Lékařská fakulta
Klíčová slova anglicky patients; CLL; aberrations; chemoimmunotherapy
Změnil Změnila: Soňa Böhmová, učo 232884. Změněno: 2. 5. 2019 14:24.
Genetic aberrations and progression-free survival in CLL patients treated with front line rituximab-based chemoimmunotherapy (FCR/BR): clinical practice experience, Genetic aberrations and progression-free survival in CLL patients treated with front line rituximab-based chemoimmunotherapy (FCR/BR): clinical practice experience.
Návaznosti
MUNI/A/0968/2017, interní kód MUNázev: Nové přístupy ve výzkumu, diagnostice a terapii hematologických malignit V (Akronym: VýDiTeHeMA V)
Investor: Masarykova univerzita, Nové přístupy ve výzkumu, diagnostice a terapii hematologických malignit V, DO R. 2020_Kategorie A - Specifický výzkum - Studentské výzkumné projekty
NV16-32743A, projekt VaVNázev: Prediktivní stratifikace pacientů s CLL pro terapie využívající monoklonální protilátky cílené na antigen CD20