PETROVIĆOVÁ, Katarina, Tomáš WEISSAR, Simona ALIOVÁ, Tomáš ANTOŠ, Eliška BUMBOVÁ, Anna GARCIA, Jaroslav HERZIG, Eva HUBÁČKOVÁ, Benjamín JURÁŇ, Linda MAHAMID, Michal MUSIL, Martin NIKL, Markéta PELIKÁNOVÁ a Ema TRNKOVÁ. Mezinárodní simultánní čtení Apuleia, 5. 6. 2020. In FESTIVAL EUROPÉEN LATIN GREC 2020. Brno: FESTIVAL EUROPÉEN LATIN GREC, Lyon, 2020, s. nestránkováno.
Originální název Mezinárodní simultánní čtení Apuleia, 5. 6. 2020
Název anglicky International Simultaneous Reading of Apuleius, 5th June 2020
Autoři PETROVIĆOVÁ, Katarina, Tomáš WEISSAR, Simona ALIOVÁ, Tomáš ANTOŠ, Eliška BUMBOVÁ, Anna GARCIA, Jaroslav HERZIG, Eva HUBÁČKOVÁ, Benjamín JURÁŇ, Linda MAHAMID, Michal MUSIL, Martin NIKL, Markéta PELIKÁNOVÁ a Ema TRNKOVÁ.
Vydání Brno, FESTIVAL EUROPÉEN LATIN GREC 2020, od s. nestránkováno, 2020.
Nakladatel FESTIVAL EUROPÉEN LATIN GREC, Lyon
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Popularizační texty a aktivity
Obor 60206 Specific literatures
Stát vydavatele Česká republika
WWW Záznam z veřejného čtení Webová prezentace projektu
Organizační jednotka Filozofická fakulta
Klíčová slova česky Apuleius; Proměny; Zlatý osel; veřejné čtení
Klíčová slova anglicky Apuleius; Metamorphoses; Public Reading
Příznaky Mezinárodní význam
Změnil Změnil: PhDr. Lukáš Pecha, Ph.D., učo 116220. Změněno: 25. 1. 2023 18:39.
Online veřejné scénické předčítání pohádky o Amorovi a Psýše z Apuleiova románu Proměny čili Zlatý osel na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, které proběhlo jako součást celosvětového simultánního čtení Apuleia v rámci FESTIVAL EUROPEEN LATIN GREC 2020.
Anotace anglicky
Public online scenic reading of selected passage from the Apuleius' Metamorphoses at the Faculty of Arts, Masaryk University, Brno, that took place in the frame of the world's simultaneous reading of Apuleius as a part of FESTIVAL EUROPEEN LATIN GREC 2020.
Návaznosti
MUNI/A/1014/2019, interní kód MUNázev: Interdisciplinární výzkum klasických jazyků, jejich literatur a příslušných kultur – 2020 (Akronym: Klasické jazyky a kultury)
Investor: Masarykova univerzita, Interdisciplinární výzkum klasických jazyků, jejich literatur a příslušných kultur – 2020, DO R. 2020_Kategorie A - Specifický výzkum - Studentské výzkumné projekty
VytisknoutZobrazeno: 27. 4. 2024 01:50