MAREŠ, Miroslav, Petr ZEMAN a Karel ZETOCHA. Studie - Studijní texty pro odborné a kariérové kurzy vojenského zpravodajství. Brno: Masarykova univerzita pro Ministerstvo obrany České republiky, 2020, 120 s.
Originální název Studie - Studijní texty pro odborné a kariérové kurzy vojenského zpravodajství
Název anglicky Study - Study texts for expert and career courses of military intelligence
Autoři MAREŠ, Miroslav (203 Česká republika, garant, domácí), Petr ZEMAN (203 Česká republika, domácí) a Karel ZETOCHA (203 Česká republika, domácí).
Vydání Brno, 120 s. 2020.
Nakladatel Masarykova univerzita pro Ministerstvo obrany České republiky
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Učební texty pomůcky (vč. dílčích kapitol v učebnicích)
Obor 50601 Political science
Stát vydavatele Česká republika
Forma vydání paměťový nosič (CD, DVD, flash disk)
Kód RIV RIV/00216224:14230/20:00114792
Organizační jednotka Fakulta sociálních studií
Klíčová slova česky Zpravodajské služby; bezpečnost; výuka
Klíčová slova anglicky Intelligence Agencies; security; education
Štítky rivok
Změnil Změnila: Mgr. Blanka Farkašová, učo 97333. Změněno: 13. 4. 2021 15:42.
Tyto texty se zabývají specifickými aspekty činností a aktivit zpravodajských služeb a mají vzdělávací zaměření.
Anotace anglicky
These texts deal with specific aspects of capabilities and activities of intelligence agencies and they have educational focus.
Návaznosti
OWMASUN201801, projekt VaVNázev: OPTIZ – optimalizace zpravodajské činnosti a zpravodajských institucí v měnícím se prostředí
Investor: Ministerstvo obrany ČR, Optimalizace zpravodajské činnosti a zpravodajských institucí v měnícím se prostředí
VytisknoutZobrazeno: 28. 7. 2024 19:26