KVIZDA, Martin, Ondřej ŠPETÍK, Ondřej REPÍK a Marián SVOBODA. Frekvenční průzkumy v dálkové železniční dopravě - zpráva k 1. etapě. Brno: Ministerstvo dopravy ČR, 2020, 12 s.
Originální název Frekvenční průzkumy v dálkové železniční dopravě - zpráva k 1. etapě
Název česky Frekvenční průzkumy v dálkové železniční dopravě - zpráva k 1. etapě
Název anglicky Frequency surveys in long-distance rail transport - report for the 1st stage
Autoři KVIZDA, Martin (203 Česká republika, garant, domácí), Ondřej ŠPETÍK (203 Česká republika, domácí), Ondřej REPÍK (203 Česká republika, domácí) a Marián SVOBODA (203 Česká republika).
Vydání Brno, 12 s. 2020.
Nakladatel Ministerstvo dopravy ČR
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Výzkumná zpráva
Obor 50200 5.2 Economics and Business
Stát vydavatele Česká republika
Kód RIV RIV/00216224:14560/20:00118349
Organizační jednotka Ekonomicko-správní fakulta
Klíčová slova česky doprava; železnice; průzkum; cestující
Klíčová slova anglicky transport; railway; survey; passenger
Změnil Změnil: Ing. Ondřej Repík, učo 76480. Změněno: 9. 3. 2021 11:50.
Předkládaná Souhrnná výzkumná zpráva byla zpracována jako výstup smluvního výzkumu, který byl realizován mezi Ekonomicko-správní fakultou Masarykovy univerzity a Ministerstvem dopravy ČR. Předmětem a cílem výzkumu bylo identifikovat počet cestujících ve vybraných vlakových spojích, počet vystupujících a nastupujících osob ve vybraných stanicích, počet cestujících v 1. třídě mezi jednotlivými stanicemi, počet cestujících s jízdním kolem a počet míst k sezení. V průběhu zpracování Souhrnné výzkumné zprávy byl proveden sběr dat, jejich analýza a sumarizace. Souhrnná výzkumná zpráva obsahuje výstupy z průzkumu provedeného v rámci 1. etapy, která probíhala v létě 2020.
Anotace anglicky
The summary research report was prepared as an output of contract research, which was carried out between the Faculty of Economics and Administration of Masaryk University and the Ministry of Transport of the Czech Republic. The subject and aim of the research was to identify the number of passengers in selected train connections, the number of departing and boarding persons in selected stations, the number of passengers in 1st class between individual stations, the number of passengers with bicycles and the number of seats. Data collection, analysis and summarization were performed during elaboration of the summary research report. The summary research report contains results of the survey carried out within the 1st stage, which took place in the summer of 2020.
Návaznosti
MUNI/ESF/9000/2021, interní kód MUNázev: Frekvenční průzkumy v dálkové železniční dopravě
Investor: Masarykova univerzita, Frekvenční průzkumy v dálkové železniční dopravě, Smluvní výzkum
VytisknoutZobrazeno: 26. 4. 2024 18:26