SKALNÍKOVÁ, Magdalena, Kateřina STAŇO KOZUBÍK, Zuzana VRZALOVÁ, Kamila RÉBLOVÁ, Jakub TRIZULJAK, Jiří ŠTIKA, Lenka RADOVÁ, Šárka POSPÍŠILOVÁ a Michael DOUBEK. Functional analysis of new variant GP1BA gene in inherited macrotrombocytopenia. In Pražské hematologické dny. 2021.
Originální název Functional analysis of new variant GP1BA gene in inherited macrotrombocytopenia.
Autoři SKALNÍKOVÁ, Magdalena, Kateřina STAŇO KOZUBÍK, Zuzana VRZALOVÁ, Kamila RÉBLOVÁ, Jakub TRIZULJAK, Jiří ŠTIKA, Lenka RADOVÁ, Šárka POSPÍŠILOVÁ a Michael DOUBEK.
Vydání Pražské hematologické dny, 2021.
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Organizační jednotka Středoevropský technologický institut
Změnil Změnila: Bc. Kateřina Kolesová, učo 112275. Změněno: 20. 12. 2021 14:28.
Návaznosti
LM2018127, projekt VaVNázev: Česká infrastruktura pro integrativní strukturní biologii (Akronym: CIISB)
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Czech Infrastructure for Integrative Structural Biology
LM2018132, projekt VaVNázev: Národní centrum lékařské genomiky (Akronym: NCLG)