VITURKA, Milan. Regionální diferenciace investiční atraktivity vybraných měst ČR - zpracovatelský průmysl. In I. mezinárodní kolokvium o regionálních vědách. 1. vyd. Brno: Masarykova univerzita, Ekonomicko-správní fakulta, 1999, s. 69-81. ISBN 80-210-2065-2.
Originální název Regionální diferenciace investiční atraktivity vybraných měst ČR - zpracovatelský průmysl.
Název anglicky Regional differentiation of the investment attractivity of chosen cities in the Czech Republic - processing industry.
Autoři VITURKA, Milan (203 Česká republika, garant).
Vydání 1. vyd. Brno, I. mezinárodní kolokvium o regionálních vědách. od s. 69-81, 13 s. 1999.
Nakladatel Masarykova univerzita, Ekonomicko-správní fakulta
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Stať ve sborníku
Obor 50200 5.2 Economics and Business
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Ekonomicko-správní fakulta
ISBN 80-210-2065-2
Klíčová slova anglicky investment attractiveness
Štítky investment attractiveness
Příznaky Recenzováno
Změnil Změnil: prof. RNDr. Milan Viturka, CSc., učo 1596. Změněno: 22. 10. 2010 14:58.
Přáspěvek se zabývá regionálními rozdíly v inevstiční atraktivitě vybraných měst České republiky ve zpracovatelském průmyslu.
Anotace anglicky
Contribution deals with regional differentiation of the investment attractivity of chosen cities in the Czech Republic in processing industry.
Návaznosti
GA402/97/0012, projekt VaVNázev: Investiční atraktivita vybraných měst ČR a možnosti koncepční podpory její aktivace
Investor: Grantová agentura ČR, Investiční atraktivita vybraných měst ČR a možnosti koncepční podpory její aktivace
VytisknoutZobrazeno: 27. 4. 2024 06:34