CZARNOWICZ, Marcin, Agnieszka OCHAŁ-CZARNOWICZ, Barbara WITKOWSKA, Grzegorz GĄSKA, Martin VOJTAS, Adam ZAKRZEWSKI, Jakub NIEBYLSKI a Piotr KOŁODZIEJCZYK. Nie tylko Manyłowa, karpackie relikty Wielkiej Wojny w badaniach Instytutu Archeologii UJ. In I wojna światowa w Bieszczadach - historia, pamięć, współczesne formy ochrony. 2022.
Originální název Nie tylko Manyłowa, karpackie relikty Wielkiej Wojny w badaniach Instytutu Archeologii UJ
Název česky Nejen Manyłowa, karpatské pozůstatky Velké Války ve výzkumu Institutu Archeologie UJ
Název anglicky Not just Manyłowa, carpathian relicts of Great War in research of Institut of Archaeology UJ
Autoři CZARNOWICZ, Marcin, Agnieszka OCHAŁ-CZARNOWICZ, Barbara WITKOWSKA, Grzegorz GĄSKA, Martin VOJTAS, Adam ZAKRZEWSKI, Jakub NIEBYLSKI a Piotr KOŁODZIEJCZYK.
Vydání I wojna światowa w Bieszczadach - historia, pamięć, współczesne formy ochrony, 2022.
Originální jazyk polština
Typ výsledku Prezentace na konferencích
Obor 60102 Archaeology
Stát vydavatele Polsko
Organizační jednotka Filozofická fakulta
Klíčová slova česky archeologie, První světová válka, Karpaty
Klíčová slova anglicky archaeology, First World war, carpathian
Příznaky Mezinárodní význam
Změnil Změnil: Mgr. Martin Vojtas, učo 215438. Změněno: 12. 12. 2022 01:14.
VytisknoutZobrazeno: 1. 5. 2024 09:26