KABÁT, Jan a Lukáš MALIŇÁK. Zpráva o zahraniční stáži studentů doktorského studijního programu „Dějiny práva a římské právo“ na Právnické fakultě Vídeňské univerzity. In Bulletin Evropské společnosti pro právní dějiny. Brno: Evropská společnost pro právní dějiny, z.s., 2022, s. 14-15. ISSN 2464-4889.
Originální název Zpráva o zahraniční stáži studentů doktorského studijního programu „Dějiny práva a římské právo“ na Právnické fakultě Vídeňské univerzity
Název česky Zpráva o zahraniční stáži studentů doktorského studijního programu „Dějiny práva a římské právo“ na Právnické fakultě Vídeňské univerzity
Název anglicky Report on the foreign internship of students of the doctoral study programme "History of Law and Roman Law" at the Faculty of Law, University of Vienna
Autoři KABÁT, Jan a Lukáš MALIŇÁK.
Vydání Brno, Bulletin Evropské společnosti pro právní dějiny, od s. 14-15, 2 s. 2022.
Nakladatel Evropská společnost pro právní dějiny, z.s.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Popularizační texty a aktivity
Obor 50501 Law
Stát vydavatele Česká republika
WWW Open access časopisu
Organizační jednotka Právnická fakulta
Klíčová slova česky stáž; Právnická fakulta; Vídeňská univerzita
Klíčová slova anglicky Internship; Faculty of Law; University of Vienna
Štítky rivok
Změnil Změnila: Mgr. Petra Georgala, učo 32967. Změněno: 27. 2. 2023 11:33.
Zpráva pojednávající o průběhu stáží studenta J. Kabáta a L. Maliňáka na Právnické fakultě Vídeňské univerzity se zohledněním některých aspektů tam vykonaného výzkumu k disertaci.
Anotace anglicky
Report on the internship of J. Kabát and L. Maliňák at the Faculty of Law of the University of Vienna, taking into account some aspects of the disertation research carried out there.
VytisknoutZobrazeno: 22. 7. 2024 19:16