GOTTUMUKKALA, Narendra Varma, Veronika MANČÍKOVÁ, Aneta LEDEREROVÁ, Veronika KOZLOVÁ, Lenka DOSTÁLOVÁ, Adriana LADUNGOVÁ, Yusuf LODHI, Jan VERNER a Michal ŠMÍDA. Chasing the epigenetic landscape to enhance CAR-T cell activity by preventing CD19 antigen escape in relapsed models. In XVII. Myeloma and Cell Therapy Workshop, Ostrava. 2022.
Originální název Chasing the epigenetic landscape to enhance CAR-T cell activity by preventing CD19 antigen escape in relapsed models.
Autoři GOTTUMUKKALA, Narendra Varma, Veronika MANČÍKOVÁ, Aneta LEDEREROVÁ, Veronika KOZLOVÁ, Lenka DOSTÁLOVÁ, Adriana LADUNGOVÁ, Yusuf LODHI, Jan VERNER a Michal ŠMÍDA.
Vydání XVII. Myeloma and Cell Therapy Workshop, Ostrava, 2022.
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Organizační jednotka Středoevropský technologický institut
Změnil Změnila: Bc. Kateřina Kolesová, učo 112275. Změněno: 20. 1. 2023 15:22.
Návaznosti
MUNI/A/1330/2021, interní kód MUNázev: Nové přístupy ve výzkumu, diagnostice a terapii hematologických malignit IX (Akronym: VýDiTeHeMa IX)
Investor: Masarykova univerzita, Nové přístupy ve výzkumu, diagnostice a terapii hematologických malignit IX
VytisknoutZobrazeno: 3. 5. 2024 02:36